Lg 42lm640s

jacet1

New member
Niestety, po wyłączeniu telewizora pilotem, ustawienia czcionki wracają do normalnej wielkości i białego koloru. Po każdym włączeniu telewizora, by oglądać film z napisami (nawet ten sam, bez odłączania pena), trzeba ponownie zmieniać opcje :confused:
 

davero79

New member
Panowie jak z tym bandningiem"" no szlak mnie trafia mam la660s. Macie jakiś pomysł jak to zniwelować. Jeszcze mecz jestem w stanie przeżyć, ale gre już słabiej :). Kurde, ze tez na zielonym kolorze to widać w Pesie jest dramat, a co ciekawe na fifie tego nie widać - jest bardziej jak kreskówka i może dlatego, albo plynniej chodzi gra (sprawdzałem wersje 2010r). Włączyłem też przez weeb.tv ten sam mecz na polsatsport w HD no to przez neta mniej było to widoczne, nawet znośne, ale już przez satelite w sd głównie z kamery szerokiej, która pokazuje mecz z góry słabo to wygląda.To jest wina folii naklejonej 3d ? na ekran. Jak to się w technologii aktywnej ? Co do tematu poprzedniego mi czyta praktycznie wszystkie formaty, mov z canona, avi, mkv, vob (scalony do jednego pliku też) niestety nie widzi wyboru ścieżek audio tzn. może w 10% filmów mogę zmienić. W reszcie tylko jedna ścieżka i brak napisów, teź nie wiem czemu wszystkie filmy tak samo robione mam.
 

srumin

New member
5.1 po optyku

chciałbym podłaczyć głośiki GENIUS SW-HF 5.1 5000 tak żeby otrzymać dźwięk 5.1 z gniazda optycznego i zastanawiam się nad kupnem dekoderów HDA-51R bądź Digital Audio Decoder to Analog 5.1 Converter, miał ktoś może doczynienia z tymi dekoderami, bądz podobnymi, a moze jest jakieś tańsze rozwiązanie?
 
Ostatnia edycja:
Do góry