Lg 42lg7000 !!

Iomi

New member
marzec zazdroszczę sprzętu, wersja 7000 klasa:D mam 5000 i tez nie narzekam. Może następny mój tv to będzie 7000:p Pozdrawiam
 

viera

New member
lg 7000

bravo chlpcy tak dalej trzymac ...wlasnie widzialem wczoraj jak odbiera model 5000 50 calowka ...miodzio nie sadze aby serie wyzse grały gorzej...kolega zachwala tutaj 7000 a ja zachwalam model scarlet 6000
i tak jest telewizory lg maja bardzo dobry obraz a naleza do srenio wyzszej polki a takie maja prawo bycia te ktore ludzie kupuja bo i cena przystepna....po co przeplacac skoro za kilka lat bedziemy wymieniac na inne modele,moze nie wymieniac ale nabywac nowsza technologie , amoze i beda jeszcze lepsze ,kto wie...pozdrawiam wszystkich posiadaczy lgekow..:krol:
 

czarls76

New member
witam,

To mój pierwszy post na HDTV.
Właśnie dzisiaj zakupiłem LG42 7000. Zakup w sieci sklepów Currys w UK.
Cena w tzw. boxing day (dzień świątecznych przecen), to 549Ł. Niestety towar odbieram dopiero 10 stycznia. Odbieram go ze sklepu sam, autem osobowym i przy okazji mam pytanie. Czy telewizory lcd można transpotrowac na płasko? Obiecuję recenzję :)

pozdrawiam,
Karol K.
 
Ostatnia edycja:

Piotr_the

New member
LCD da rade na płasko byle by nie podskakiwał za bardzo, w tv LG najbardziej mi przeskadza, że obraz pod kątem wpada w mgiełkę granatową najbardziej czerń!
 

justa

New member
Czarls- ja też rozważam zakup tego tv w currys.Zastanawia mnie tylko jedna rzecz.Mianowicie czciałabym wykupić gwarancję na min 3 lata.Czy jest taka możliwośc w Currys? czy tylko na rok?
Znalazłam też go na pixmania w tej samej cenie i tam można jest taka możliwość,tyle że wolałabym kupiś w sklepie..
 

bodzio78

New member
Witam ...pare dni temu kupilem ten telewizorek (42lg7000) w Curry's ale w Irlandii..(chcialem plazme ..ale po porownaniu kilku modeli wbralem lcd) co do tel .jest super jestem bardzo zadowolny ..a co do pytania o gwarancje ..standart jest rok .ale mialem mozliwosc dokupienia gw.rozszezonej na 5 lat ...nie wiem jak to jest w uk ..ale w irl nie bylo problemu ..dodatkowo w tej rozszezonej wersji mam ubezpieczenie na rok od kradziezy,uszkodzenia spowodowane "wypadkiem" czyli np.zalanie podczas imprezy ,uszkodzenie przez dziecko ..uwazam ze super opcja .gen polecam tel. wyglada i gra super (szczegolnie hd z n-ki i xbox 360 )Pozdrawiam ..
 
Ostatnia edycja:

cyrk75

New member
cześć mieszkam w Irlandii i chciałem spytać gdzie dokładnie można kupić ten telewizor .Dziękuje i Pozdrawiam p.s okolice Cork
 
Ostatnia edycja:

poziomek1978

New member
viera napisał:
bravo chlpcy tak dalej trzymac ...wlasnie widzialem wczoraj jak odbiera model 5000 50 calowka ...miodzio nie sadze aby serie wyzse grały gorzej...kolega zachwala tutaj 7000 a ja zachwalam model scarlet 6000
i tak jest telewizory lg maja bardzo dobry obraz a naleza do srenio wyzszej polki a takie maja prawo bycia te ktore ludzie kupuja bo i cena przystepna....po co przeplacac skoro za kilka lat bedziemy wymieniac na inne modele,moze nie wymieniac ale nabywac nowsza technologie , amoze i beda jeszcze lepsze ,kto wie...pozdrawiam wszystkich posiadaczy lgekow..:krol:

Ojciec kupił 37LG5000. Jeśli chodzi o kąty to ten TV jest kiepski ale cena bardzo atrakcyjna, coś za coś :) Ale jak ktoś pisze ze seria 5000 jest super to prosze dopiszcie w stosunku do czego? Ja mam Samsunga 656 i jeśli chodzi o kąty i kolory (dzięki KIKI ;) ) to mój sam lepiej wypada, co do jakości na SD to można już dyskutować.. po prostu oba TV inaczej trochę obrabiają obraz. Różnica w cenie to 1000pln, jeśli kogoś stać i nie jest to duża kwota to bym dołożył tyle do serii 5000 i kupił jednak coś innego , może Sama 656 a może LG serii 7000 a może coś innego. Tak czy siak 5000 rewelacją nei jest ale przeisadka ze straego CRT jednak in plus!
 

Kris_77

New member
Witam.
Równiez zastanawiam się nad tym telewizorem - rozmiar 42 cale.
Ewentualnie Samsung A656.
Mam troche mieszane uczucia, bo w sklepach obraz z N wygląda rewelacyjnie, a gdy przełączyli mi na zwykłą antenę to już było bardzo kiepsko.
U siebie sygnał będę miał z cyfrowej telewizji kablowej Vectra - jednak dekoder jest z wyjsciem euro a nie hdmi i obawiam się jaka może być jakość obrazu.
Ma ktoś może ten model podpięty do kablówki i mógłby podzielić się szczegółowymi wrażeniami (ew. jakąś fotką jak to wygląda, jak kąty boczne) ?
Pozdrawiam
 

acabek

New member
Bardzo multimedialny telewizor. Miałem okazję przetestować i uważam, że całkiem nieźle się prezentuje:)
 
Ostatnia edycja:

cyrk75

New member
lg 42 7000

Mam ten tv kilka dni ,jestem bardzo zadowolony ,obraz ,dzwięk i wygląd telewizora robią duże wrażenie.Szczerze go polecam
 
Ostatnia edycja:

mojo

New member
Szarpanie.

Witam wszystkich od tygodnia jestem szczęśliwym posiadaczem rzeczowego TV 42LG700, ale mam jedno pytanie do Was, czy zauważyliście może problem z tgz szarpaniem obrazu szczególnie obiektów nieruchomych w ruchu poziomym ? po dwóch dniach od zakupu zaczęły się szarpania obrazu, sprawdziłem kilka źródeł sygnału, kabel, PC, HDD HDMI, DVD component i szarpie nie cały czas, podczas zbliżeń, najazdów na twarze, podczas szybkich akcji jest ok. czekam na serwis który ma się zjawić w przeszłym tygodniu. Ale miał już ktoś takie doświadczenia z tym tv ? lub może inne pomysły ?
 

Bodzio1

New member
Lg 37 7000

Witam
Od czterech miesięcy jestem posiadaczem tego telewizora jest ponad moje oczekiwania.Nie znalazłem żadnej wady,usterki czy czegokolwiek co mógł bym zganić.Obraz w rozdzielczości 1920x1080p mucha nie siada, nigdzie takiego nie widziałem, ani w sklepach ani na targach czy prezentacjach.Na początku były widoczne chmurki (przy LCD to nieuniknione)ale się rozeszły.Ten model może obsługiwać nawet "blondynka", dla znawcy jest mnóstwo regulacji obrazu i dźwięku:eek:k:.Kupiłem go za 3300zł na pewno jest wart swojej ceny.
Gorąco polecam:)

ps. może trafiłem na wyjątkowy egzemplarz
 

horas

New member
witam wszystkich po raz pierwszy na tym forum :)
od 2 dni jestem szczesliwym posiadaczem 42LG7000, na goraco sprzet jest na prawde rewelacyjny, kolor, dzwiek, mozliwosci....bajka :)
bawilem sie bluetooth'em...komorka --> tv, lapek --> tv jak na razie tylko zdjecia wysylalem na TV i bez zastrzezen !! wszystko szybko i pieknie :)
gdyby tylko istniala mozliwosc ogladania divix'ow z pena to juz byl bym spelniony do granic mozliwosci :) ...moze z czasem bedzie mozna upgrade'owac ??

pozdr.
horas

zapomnialem podpytac, co z tym DVB-T ?? jak uruchomic ta opcje ?? podejrzewam ze nie jestem w zasiegu zadnego nadajnika w MPEG-4 ale chcialbym wiedziec na przyszlosc (oby nie daleka)
 
Ostatnia edycja:

Morfeusz42

New member
nawet jak byś był to nie odbierzesz żadnego programu bo ten TV ma dekoder DVB-T w mpeg-2. No chyba, że dokupisz sobie zewnętrzny dekoder (lub transkoder mpeg-4/mpeg-2). Niestety jak na razie Polski nikt nie traktuje poważnie jako kraju z cyfrową telewizją naziemną, bo jej po prostu nie ma!!!
 

viera

New member
lg42lg7000

nie tylko u ciebie w modelu lg7000 obraz ;;szarpie'' w innych modelach takze to jest ...polecam lekture kino domowe numer na luty zdaje sie ze pisza cos na ten temat..
niestety w plazmie tego nie ma..
 

wanderer

New member
Chciałem kupić ten tv ale nigdzie nie moge znaleźć(nie biorę po uwagę internetu). Za to mam takie pytanie czy oplaca się kupić troszke starszy
42LG6000 za 3000 zł? Jest on duzo gorszy od odpowiednika 7000?
Dekoder :Cyfra +

A jescze jedno czy jest może jakiś lepszy odpowiednik do tych TV ,cena do 3000 zł ,może jakiś Sony?
 

viera

New member
lg42 lg7000

mozesz smialo brac model 6000 jak i 6100...modele 6100 i 7000 maja wbudowany bluetooth ...wszystkie modele sa dostepne jeszcze wsklepach ...
 

colargol777

New member
Witam

Czy ten model tv będzie się nadawał do grania full hd (37lg7000)

mam ps3, xboxa 360 i pc - chciałbym to wszystko podłączyć, a na playstation móc grać full hd

kwestia smużenia - zdarza mi się zagrać w Call of Duty 4 na multiplayerze, czy LG spełni moje oczekiwania? - jeśli ktoś ma podłączoną konsolę do tego tv chętnie wysłucham opinii :) - zależy mi bardzo na dynamice, bo gram prawie wyłącznie w fpsy i sportówki. Jeśli chodzi o preferencje oglądania telewizji to tylko sport - NBA i piłka nożna.

Widzę wielu zadowolonych użytkowników tego modelu, byłem prawie zdecydowany na 37 calowy a656 ale jego awaryjność mnie przeraziła.

Mam nadzieje że dacie argumenty z powodu których kupię lg :)

pozdrawiam colargol777
 
Do góry