Lg 32lb2r

Przemysław S.

New member
Pytanie z innej beczki.

Wracam sobie wczoraj do domu, a na podłodze leży pogryziony przez mojego psa pilot do 32LB2R.

Pytanie.
Gdzie kupić nowe ustrojstwo? Na stronie LG nie potrafiłem znaleźć nic na temat pilotów.
 

dr Marian

New member
Taki pilot bez problemu zakupisz w autoryzowanej stacji serwisowej LG. Wykaz takich serwisów na stronie www.lge.pl
Możesz jeszcze skorzystać z usług Allegro, ale kup wtedy od razu kilka sztuk, bo na długo nie wystarczają:)
Pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:

balti

New member
tru motion

witam posiadaczy modeli lb2r. sam posiadam 32lb2r i mam pytanie do was czy jak wlaczycie tru motion to czy przy dynamicznych ruchach reki twarzy albo pilki lub czegos szybko sie poruszajacego widac smurzenie i dziwne artefakty przy krawedziach danej postaci lub przedmiotu? gosc z serwisu powiedzial mi ze to normalne ze to wina slabej elektroniki w tym tv. Wy tez tak macie czy to jakis walek i odosoniony przypadek mojego 32lb2r? pozdrawiam
 

JureqM

New member
balti napisał:
witam posiadaczy modeli lb2r. sam posiadam 32lb2r i mam pytanie do was czy jak wlaczycie tru motion to czy przy dynamicznych ruchach reki twarzy albo pilki lub czegos szybko sie poruszajacego widac smurzenie i dziwne artefakty przy krawedziach danej postaci lub przedmiotu? gosc z serwisu powiedzial mi ze to normalne ze to wina slabej elektroniki w tym tv. Wy tez tak macie czy to jakis walek i odosoniony przypadek mojego 32lb2r? pozdrawiam
Witam - mam tak samo czasami nawet dość silne te smugi
Wczesniej były pytania o nie dającą sie zmienić (podświetlona na szaro) funkcja XD - działa normalnie przy "PSM na urzytkownik"

 

Standard

New member
balti napisał:
witam posiadaczy modeli lb2r. sam posiadam 32lb2r i mam pytanie do was czy jak wlaczycie tru motion to czy przy dynamicznych ruchach reki twarzy albo pilki lub czegos szybko sie poruszajacego widac smurzenie i dziwne artefakty przy krawedziach danej postaci lub przedmiotu? gosc z serwisu powiedzial mi ze to normalne ze to wina slabej elektroniki w tym tv. Wy tez tak macie czy to jakis walek i odosoniony przypadek mojego 32lb2r? pozdrawiam

to kwestia wejściowego sygnału, na sygnale antenowym, dvd itp to nie występuje, natomiast na słabym sygnale, np jakaś płytka s-video z gazety i dziwnej kompresji mogą występować smugi przy szybko poruszających się obiektach, ale według mnie to wina sygnału a nie tv
 

eskobar

New member
Standard napisał:
to kwestia wejściowego sygnału, na sygnale antenowym, dvd itp to nie występuje, natomiast na słabym sygnale, np jakaś płytka s-video z gazety i dziwnej kompresji mogą występować smugi przy szybko poruszających się obiektach, ale według mnie to wina sygnału a nie tv

witam

Standard ma racje,jak ogladasz cos przy słabym sygnale poprostu wyłacz tru motion,natomiast jak bys sobie sprawił n albo cyfre to bajka,
czy ja dobrze zrozumiałem ze koles z serwisu lg powiedział ze ten tv ma słaba elektronike??????
 

Ryku

New member
to prawda, te LCD-ki sprawuja sie calkiem niezle, mimo uplywu czasu, zywe kolory, proste menu, klasyczny wyglad. Moja 42ka ma juz dwa lata i smiga super, w ostatnim czasie szukajac LCD dla rodzicow przegladalem inne modele o podobnych parametrach ( 42 cale, 100Hz itd.) i musze przyznac, ze nasz dziadek calkiem niezle wypada, 100Hz sa nadal troszke "grubsze" od 50-herzowek a kontrast i kolory sa porownywalne, no jedyne co sie zmienilo to cena, ja za 42LB2R placilem 7300 PLN, teraz za 4000 mozna dostac cos podobnego. Ale nie zaluje, bo przez te dwa lata mam naprawde duza przyjemnosc w ogladaniu TV. Jedyne co troche denerwuje, to dziwne trzaski w czasie pracy LCD, jakby plastik z obudowy sie nagrzewal i rozprezal, macie tak samo?
 

DIABLO73

New member
Ja 2 lata temu placilem 4500zł.......za 32cale LG LB2R i nie załuje do dzisiaj wydanej sumy :grin::grin::grin: obraz piekny z HD a takze z SD dobry......:eek:k:

ja nie zauwazylem trzasków........a mam takze kopa podlaczonego pod niego:mrgreen: PoZDro :mrgreen:
 

z_marian

New member
No i stało się - miesiąc przed upływem gwarancji wysłałem telewizor do serwisu w związku z pojawieniem się białego ekranu (usterkę opisałem we wcześniejszym poście). Wynik: nie do naprawy - wymiana telewizora na nowy. Ale chyba nie ma tego złego bo obecnie mogę zamówić telewizor w kwocie do niespełna 4 tys. zł (tyle dałem dwa lata temu za 32lb2r) i chyba zdecyduję się na 42LG6000 Scarlet.
 

z_marian

New member
Wysyłaj. Mnie to się koniec końców opłaciło bo pomimo czekania 2 miesiące praktycznie za tą samą cenę dostałem 37 LH7000 (brakuje mi tylko PIP - nie ma co mówić, opcja ta była przydatna zwłaszcza przy meczach).
 
Do góry