lcd-agd.pl

marol

New member
masakra

masakra,trzeba cos zrobic,ale raczej o sianie mozemy zapomniec.Ja wtopilem ponad 4 tys,szkoda gadac.Bylem na policji ale nie ma sie co ludzic oni za duzo nie pomoga...
 

kefir101

New member
piszmy do Telewizji!

Apeluje piszmy wszyscy choć po parę słów do TVP WIADOMOŚCI ja opisąałem już całą sprawę, także wystarczy jak napiszecie że zostaliście również oszukani!!! oto adres: ww6.(dot.)tvp.(dot)pl/mail/mail_do_redakcji.html
im więcej tym poważniej nas potraktują!!!
Nie może być tak że prawo pozwala na tak prostackie oszustwa! procedura powinna być tutaj błyskawiczna! ci oszuści napewno dawno już wyjechali z kraju, tylko głupi by czekał...musimy działać szybko, bo policyjne procedury i papierkowe tempo to za mało!!! Piszcie do tvp choć tylko pare zdań!!!
 

KAC

New member
naiwny... napisał:
ja miałem zamówienie nr 308 :(
więc licząc stawkę min. 100 zł daje to w sumie co najmniej 30 000 zł...

ja miałem 140

no widzisz... może gdybym dostał normalną odpowiedź od ceneo, to znalazł byś moją o nich opinie i zaoszczędził.
 

marol

New member
!!

Ja doszedlem do tego ze chyba ip jest ze szczecina,chociaz sam nei wiem bo az tak sie na tym nie znam.Ale mysle ze jakis dobry informatyk by to rozgryzl
 

jolajcik

New member
Najgorsze jest to, że ten sklep jest ciągle aktywny. Kontaktowałam się z adminem home.pl powiedział, że bez nakazu policji nic nie może zrobić. pewnie jeszcze parę osób w tym czasie złoży zamówienie.
P.S. Ja też wysłałam wiadomość do redakcji wiadomości
 

kefir101

New member
masakryczna skala

ja miałem zamówienie nr 169 a tu kolega pisze że miał 308!!! to jest nas na pewno bardzo wielu, a mało kto wpłacił zaliczkę tylko od razu po 3-4 tyś!!! normalnie złodziejstwo w biały dzień!! pierwsze to powinno odpowiedzieć zasrane CENEO- promują złodziei i fikcyjne sklepy!!! Jak mogli umieścić reklamę sklepu który nie istnieje!!! PORAŻKA , piszcie do tvp do Wiadomości to nie może tak pozostać, bo w tępię procedur policji to niczego nie osiągniemy!!! Dzisiaj my jutro następni!!! (jeszcze wczoraj było na tym forum tylko 7 wpisów!)
 

marianoo1

New member
kefir101 napisał:
..........nie może być tak że zasrane CENEO promuje złodziei .......
Ja też tak uważam. Powinni to jakoś sprawdzać i weryfikować. Ja tę pseudofirmę znalazłem właśnie na CENEO. Dla mnie powinni czuć się winnymi dołożenia ręki do tej farsy. Tylko pewnie ich regulamin uwalnia ich od wszelkiej odpowiedzialności. Przeraża mnie skala tego oszustwa. Ilu zdążył zwabić ten oszust?
 

zetkaq

New member
nr 23

Ja mam nr zam.23 ,jestem jakby prekursorką:)Do Sulechowa mam od siebie ok 80 km,mąż tam dzisiaj był,fakt piwnica!!!
W telewizji moge powiedzieć z innymi pare słów,straciliśmy 3 tyś.
zamówienie złożyliśmy 22.11.2008,najpierw towar niedojechał,choć miał
być od ręki ,zwodzenie, czekaliśmy ,ja rozmawiałam z szefem a mąż z Jackiem ,więc trudno powiedzieć czy to jedna osoba czy dwie,myśle że
mogli mieć (po głosie) ok 25-30 lat!!!
 

marol

New member
Detektyw

Moze faktycznie wynajac tego detektywa,kazdy by mu zaproponowal z 5% od sumy jaka wplacil jak sie mu uda znalezc kolesia.Albo bysmy sie zrzucili po 20 zl.Mysle ze nie jeden detektyw by sie skusil.Tylko zeby udupic tego kolesia.
 

marianoo1

New member
zetkaq napisał:
Ja mam nr zam.23 ,jestem jakby prekursorką:)Do Sulechowa mam od siebie ok 80 km,mąż tam dzisiaj był,fakt piwnica!!!
W telewizji moge powiedzieć z innymi pare słów,straciliśmy 3 tyś.
zamówienie złożyliśmy 22.11.2008,najpierw towar niedojechał,choć miał
być od ręki ,zwodzenie, czekaliśmy ,ja rozmawiałam z szefem a mąż z Jackiem ,więc trudno powiedzieć czy to jedna osoba czy dwie,myśle że
mogli mieć (po głosie) ok 25-30 lat!!!
Mój nr zamówienia 278, złożone 28.11. Sześć dni i ponad 250 oszukanych osób. Pierwsze informacje o wątpliwościach ja znalazłem dopiero wczoraj wieczorem. Czyli kolejne pięć dni!!! A ta strona nadal funkcjonuje!!! Co prawda można już znaleźć w sieci informację o tych złodziejach, ale pewnie paru się jeszcze natnie. Koszmarrrrr !!!
 

jolajcik

New member
marol napisał:
Moze faktycznie wynajac tego detektywa,kazdy by mu zaproponowal z 5% od sumy jaka wplacil jak sie mu uda znalezc kolesia.Albo bysmy sie zrzucili po 20 zl.Mysle ze nie jeden detektyw by sie skusil.Tylko zeby udupic tego kolesia.

Licząc 5% od około 350 osób razy średnio 1000 zł ( bo większość wpłaciła więcej niż zaliczkę) daje 17 500 ładnie by ten detektyw zarobił ale czemu nie może gra byłaby warta świeczki. Tylko jest jedna smutna prawda my Polacy potrafimy jednoczyć się w sytuacjach awaryjnych a jak przyjdzie co do działań chętnych nie będzie :(
 

kefir101

New member
dzwońcie do Policji w Sulechowie-24h/dobe

I dzwońcie cały czas do tego komisariatu, teraz też (czynne 24godziny) choć długo trzeba czekać aby podnieśli słuchawkę! Może w końcu ruszą dupy i coś zrobią, proście o dopisanie do listy oszukanych!!! im więcej zgłoszeń tym lepiej, a do swoich miejscowych komisariatów jutro z rana obowiązkowo iść zgłosić kto jeszcze tego nie zrobił

Policji w Sulechowie 66-100 Sulechów, ul. M. Konopnickiej 15
tel. 068-385-96-00 - sekretariat Komendanta
 

czorcik1

New member
nr. 230

Nr. 230 z 28.11.2008 - szybko działali bo ceny konkurencyjne i to nas zgubiło.
Meila do TV też wysłałam a teraz żegnam do jutra, może będzie lepiej:eek:k:
 
Do góry