lcd-agd.pl

big

New member
:confused:
Aż się przykro przyznać do własnej naiwności, ale również zostałem ich ofiarą na nieco wyższą kwotę niż Szanowni poprzednicy. Dzisiaj zgłosiłem na policji, jutro z rana dzwonię na policję do Sulechowa. Będę nadal pilnie śledził dyskusję.
 

EMILIA

New member
tak tak

ja też właśnie czekam,
dziś tv miał już być a tu ni widu ni słychu
tymbardziej że potwierdziłam dziś na Policji że sprawy ludziska kierują przeciw tym lcd-oszustom, jesli istotnie nimi są

ja jeszcze czekam ale już zawierzyłem waszym opiniom
DZIEKI WAM MOZE SPRAWA SIE PRZYSPIESZY
MOZE COS WYWALCZYMY WSPOLNIE

a oszustów zapraszamy do czytania tej pięknej lektury
JA PROPONUJE TAK, ŚCIGNIEMY GOŚCI W TEN SPOSÓB, ŻE ZROBIMY LISTĘ OSÓB , wiem ze nieładnie tak pisać ale jeśli juz dużo z nas zostało oszukanych to musimy sie wszyscy TERAZ LADA MOMENT zebrać do kupy
i oprócz zawiadomienia Policji, wynajmiemy detektywa, lecz złóżmy się na niego wszyscy MOŻE JEST NAS JUŻ SETKI a NAWET TYSIĄCE więc składka nie będzie duża POPRACUJMY NAD POMYSŁEM !!!!!!!!!!!!!!!

1. NIECH KAŻDY Z NAS OBMYŚLI PLAN STWORZENIA LISTY OSÓB POSZKODOWANYCH, TAK BY PRZYPADKIEM OSZUSCI Z NIEJ NIE SKORZYSTALI

2. JAK JUZ ZBIERZEMY LISTE OSOB , TO ROBIMY WPLATE NA KONTO
TU TEZ TREZBA POMYSLEC WSPOLNIE JAK TO ZROBIC

_________UWAGA UWAGA UWAGA UWAGA________________

!!!!!!!!!!!!!PAMIETAJMY ZE OSZUSCI OPROCZ CZYTANIA NASZYCH KOMENTARZY !!!! MOGA SIE TEZ PODSZYWAC POD POSZKODOWANYCH !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

O NIC MYŚLMY CO DALEJ

JA JESZCZE CZEKAM NA TV, WIADOMO, MOŻE BEZ SENSU, ALE MIALBYC DZISIAJ, W MIEDZYCZASIE PROPONUJE OBMYSLAC PLAN TYM BARDZIEJ PRZEJSC DO DZIALANIA jak powyzej opisuje jesli jestescie juz od dawna oszukani.

chwilowo pozdrawiam

ps. znajdziemy ich / niech się już trzęsą jeśli nas oszukali
 

kwiatek1970

New member
szczęście w nieszczęściu

W piatek tj 30.12.br zamówiłóem lcd samsunga za 4298 + przesyłka. Na całe szczęście wpłacilem tylko zaliczke w kwocie 100zł Wczoraj zauważyłem, że sklepu lcd-agd.pl nie ma juz na ceneo i na skapiec, wiec dziś dzwoniłem i niestety nikt nie odbiera.
Podobnie jak przedmówcy uważam, że obowiazkowo trzeba to zgłosić na Policję. Wszystkim takim jak ja, którzy wpłacili 100zł podpowiadam, że jak będziecie składać zawiadomienie o przestępstwie pamietajcie, że yo jest oszustwo a nie kradzież i nie ma w tym wypadku dolnej granicy wartości strat 250zł każda kwota jest PRZESTĘPSTWEM !!!
Wszystkich którzy wpłacili tylko zaliczki zachęcam do zgłoszenia pomoże to także tym co wpłacili po kilka tys. im wiecej nas tym sprawa bedzie bardziej poważna i zaangazowane beda wieksze siły i środki w celu pozytywnego finału.
 

czorcik1

New member
Witam w klubie !!

:( Kolejna oszukana na ponad 3000 zł. Wpłata 28.11.2008 r. Od poniedziałku brak kontaktu telefonicznego, meilowego i gg. Myślę, że będzie trudno odzyskać pieniądze po przeczytaniu powyższych wpisów. Na policji już byłam ale po minach panów w niebieskich ubrankach widzę to czarno. Będę śledzić forum może ktoś coś wymyśli. Pozdrawiam wszystkich.
 

tomeck71

New member
Witam wszystkich. Byłam dzisiaj na Policji i zgłosiłam w wydziale przestępczości gospodarczej oszustwo internetowe. Trafiłam na bardzo życzliwych funkcjonariuszy lecz nie dają dużych szans na odzyskanie kasy. Ustalili adres zameldowania (tam w Sulechowie) a pobyt czasowy to Zielona Góra. Mam też jego Pesel. Facet był karany i ścigany listem gończym w 2005 roku. Jeśli wszystko da się poukładać to jesteśmy za detektywem. Pozdrawiamy.
 

Martinl8

New member
Jeżeli my nie będziemy działać to szanse na odzyskanie pieniędzy maleją. A przecież o to nam chodzi najbardziej. Myślę, że pomysł z detektywem jest dobry. Tylko jak się zorganizować?
 

bdan

New member
tomeck71 napisał:
Witam wszystkich. Byłam dzisiaj na Policji i zgłosiłam w wydziale przestępczości gospodarczej oszustwo internetowe. Trafiłam na bardzo życzliwych funkcjonariuszy lecz nie dają dużych szans na odzyskanie kasy. Ustalili adres zameldowania (tam w Sulechowie) a pobyt czasowy to Zielona Góra. Mam też jego Pesel. Facet był karany i ścigany listem gończym w 2005 roku. Jeśli wszystko da się poukładać to jesteśmy za detektywem. Pozdrawiamy.



Obyśmy nie wpłacili kasy na detektywa na jego konto. Chętnie podam moje dane kontaktowe ale czy tu na forum będzie bezpiecznie. Teraz to jestem mądra i się zabezpieczam:(
 

tomeck71

New member
detektyw

Najpierw należałoby się skontaktować z detektywem, obgadać sprawę. I najlepiej gdyby to zrobiła osoba mieszkająca gdzieś najbliżej ich.
 

marianoo1

New member
Zastanawia mnie jeszcze jedna kwestia. To, że jestem naiwny nie ulega wątpliwości. Firmę tą znalazłem w Ceneo, mieli ok. 30 pozytywnych opinii. To też może nie dziwić, mógł złodziej sam pisać. Zastanawia mnie jednak fakt dlaczego firma zniknęła nagle z Ceneo? Strona internetowa lcd-agd nadal jest. Czy Ceneo miało jakiś cynk? Jeśli tak to niech ostrzegą innych. Nie za bardzo umiem to pozbierać do kupy, tak jestem zły na siebie...
 

tomeck71

New member
policja

Przede wszystkim jak największa liczba osób musi zgłosić oszustwo na policję!!! Jak będzie nas dużo to prokurator zablokuje konto. Na pewno na koncie mają jakiś limit wypłat i od razu nie wybiorą całej kasy. Ludzie zgłaszajcie się na komendy.
 

Wierzbin

New member
Lcdags

Kolejny oszukany na ponad 3 tysiące. Co mnie podkusiło, żeby wpłacać pieniądze z góry!!!??? Sam się sobie dziwię...
Jestem załamany. Jutro idę na komendę.
 

ewiczek

New member
ja rowniez wplacilam im ponad 3tys na konto. zglosilam na policje i policjanci przekazali zgloszenie na komende w sulechowie. tylko ciekawe czy to cos da ...
 

kwiatek1970

New member
...

Może ktoś sie na tym zna :
1. Czy można po zgłoszeniu przestępstwa zabezpieczyć tą skrzynkę damian@lcd-agd.pl tam sa dane wszystkich pokrzywdzonych
2. Podobnie z kontem BZ WBK 21 1090 1535 0000 0001 1047 7413 tam sa tez dane wszystkich wpłacajacych
3. Serwer na jakim działa strona sklepu czy on jest w Polsce?
4. Czy "konsultant Jacek" 662749316 i "właściciel Damian" 662749317 to była ta sama osoba, rozmawiał ktoś z jednym i drugim?
5. Czy zauważyliście żeby Jacek lub Damian byli kompetentni, czy dało sie zauwazyć, że raczej nie?
6. Jak odpowiadali na chęć osobistego odbioru towaru?
7. Opinie o sklepie z Ceneo i Skąpca mogą pomóc bo chyba da sie ustalić adres ip i host komputerów (jesli sami to robili wiec może z kompów kolesi)
Moim zdaniem musimy pisać tu wszystkie spostrzeżenia nawet takie które nam wydaja się banalne. A już na 100% trzeba ja podać podczs zgłoszenia na Policji!!!

Moja "czarna wizja"... serwer na Bahama a typ na leżaku na dominikanie i przelewa sobie kasę na konto w banku w Honolulu a ten typ co odbierał tylko połączenia na kom to jakiś "dres" który dostał od niego kilka stówek.
 

miracle

New member
Ważne

Właśnie rozmawiałam z panią z TVN-u i moje pytanie brzmi czy ktoś z Was zgodzi udziekić wywiadu przed kamerami ??? Jeśli tak to proszę o kontakt na skrzynkę na tej stronie (do mnie)
 

czorcik1

New member
Dotyczy ważnego

Myślę, że z mediami to bardzo dobry pomysł w końcu to 1-sza władza ;) . Jeśli nie będą pokazywać mojej buźki to mogę powiedzieć kilka słów.
 

tomeck71

New member
...

Moim zdaniem, powinna to być osoba bądź osoby które straciły najwięcej. My straciliśmy 1400 zeta a tu widzę że są tacy którzy umoczyli po trzy razy tyle. Myślę również że dobrze by było gdyby to był ktoś kto ma najbliżej do Sulechowa, warto by było pokazać to miejsce "zbrodni", tę uroczą piwnicę jak piszą.
 
Do góry