L.A Noire

Peek

New member
Bez reklam
Bo dzisiejsi gracze w większości nie przepadają za spokojną, statyczną rozgrywką. Chcą ciągłej akcji, a tego LA raczej nie gwarantuje i moim zdaniem bardzo dobrze.

Od dawna czekałem na taką grę, dlatego biorę w dniu premiery;-) W dodatku mamy rewolucję w grafice, takiej mimiki jeszcze nigdzie nie było.

Według mnie to 100 razy lepsze od głupawego Portala, chociaż zależy kto co lubi, do mnie SF nie przemawia, a lata 40 uwielbiam, więc pewnie dlatego tak mi się wydaje:)
 
Ostatnia edycja:

DOMEL9

New member
Bez reklam
No dobry klimat singla to jest to - RDR był fajniutki tylko multi niepotrzebne było - w lanłar mam nadzieję na długa zróżnicowaną rozgrywkę i nie uproszczoną dla dzieciaków tylko wymagającą kombinowania - klimat Tajemnice Los Angeles 20 lat wczesniej to dobry pomysł, Bud White i "Shotgun" Ed obejrzeć ich czas ponownie.:eek:k: wciągam od razu
 

pa3

New member
Bez reklam
Wg pewnym opinii, gra jest prawie idealna pod każdym aspektem, nie mam tu jakiś niedociągnięć (typu kamera, sterowanie) i tak jak przypuszczałem, ma się wrażenie że to film - swoją role odgrywają ruchy twarzy. Soundtrack, nastrój w grze na tyle dają radę, że zostanie wydana osobno ścieżka dźwiękowa na płytach - a takie rzeczy to tylko przy 100% pewniakach.

Już się nie mogę doczekać tych specyficznych tekstów rodem z GTA, a na pewno R* w dużej mierze maczało tu swoje tłuste paluchy ;)
 

premek111

Active member
Bez reklam
Moja paczka juz u kuriera, wiec byc moze jutro odpale.Czytam wypowiedzi graczy tu i tam i zauwazyłem ,że niektórzy spodziewali się tytułu typu GTA.Będa rozczarowani.L.A Noire to zupełnie inny klimat.Tu dostajemy śledztwo,użycie mózgownicy,kojarzenie faktów itd.Klimat rodem z powieści Raymonda Chandler`a.Kto czytał lub oglądał w teatrze TVP to wie o co chodzi.

http://www.republika.pl/chandler/chandler.html
 
Ostatnia edycja:

Peek

New member
Bez reklam
I bardzo dobrze a nie tam ciągłe strzelanie w zmieniającej się scenerii to w NY, to na dzikim zachodzie... Oczywiście nic GTA i RDR nie ujmując, bo gry świetne jak się grało to ślina leciała, ale LA to coś zupełnie nowego, coś na co ja osobiście bardzo długo czekałem.
 

paczek79

New member
ja swoja kopię już mam!na razie nie miałem czasu za wiele pograć,ale na gorąca mogę powiedzieć ,że jest zaje....klimatyczne intro i pierwsza misja.
 

premek111

Active member
Bez reklam
Porównanie wideo między konsolami poniżej.
Wideo: L.A. Noire. PS3 vs. X360. Fight! - PS3 Site Polska

Gram na PS3 i musze przyznać,ze jestem mile zaskoczony.Gra prezentuje się naprawdę fajnie.Klimat jest świetny,muzyka 1 klasa.Zobaczymy co dalej , na razie mam za sobą 20-30 minut.

W razie problemów z grą , zawieszka konsoli - Rockstar radzi..

http://polygamia.pl/Polygamia/1,107162,9625082,Problemy_z_L_A__Noire__Rockstar_zwala_wine_na_oprogramowanie.html

Ja gram na wersji slim,zawieszki nie bylo,fakt grafa czasem potrafi chrupnąć,ale to nie wina firmware. Może spróbuje później zagrać na wersji fat , choć nie jestem do końca przekonany.
 
Ostatnia edycja:

Peek

New member
Bez reklam
Gram około 7h i z pełną świadomością przyznaję, że według mnie jest to najlepsza gra obecnej generacji konsol. Takiego kunsztu w każdym aspekcie nie spotkałem jeszcze w żadnej produkcji (ani GTA, ani RDR, ani Bioshock, ani nawet nic ze stajni exclusivów Sonego). Gra mnie po prostu oczarowała i nie pamiętam, żeby jakakolwiek inna produkcja była tak grywalna i tak wołała mnie do PS3. System mimiki jest rewolucją w grach video, czymś co zapisze sie w historii branży. Jeśli chodzi o mnie jest to jedna z trzech, góra pięciu gier, którym w tej generacji daję 10/10 i jedyna, której dałbym 11/10.

Dla takich interaktywnych historii kupowałem PS3. Jestem gra oczarowany, tak jak mówiłem mówię z pełną świadomością, że dla mnie jest to zdecydowanie najlepsza gra obecnej generacji konsol.

Powiem więcej. Nie spodziewałem się, że cokolwiek może dorównać (jeśli nie przebić!) mojemu ideałowi, jesli chodzi o gry video czyli pierwszej Mafii. LA Noire z pewnością taką grą jest. Nie będę milion razy powtarzał tego samego, napiszę po rpostu, że kto ma PS3 lub X360 i gry nie kupi, powinien się powaznie zastanowić po co sobie konsolę kupił...
 
Ostatnia edycja:

premek111

Active member
Bez reklam
To prawda , zgadzam sie w 100%.Co więcej, gra jest wciągająca do tego stopnia ,że śni mi się po nocach,śpie i gdzieś we śnie jestem w grze w L.A. :-D
 

pav3l

New member
Bez reklam
Spodziewałem się dobrej gry, ale nie aż tak.... pytanie kiedy znajdę na nią czas... :(
 

DOMEL9

New member
Bez reklam
kurde no własnie tak się zaaferowałem nowym sprzętem az zapomniałem że dziś mam iśc po LA Noir - Nie ma na co czekać yhhyhy:cool:
 

Carbon_

New member
Bez reklam
Bardzo fajna gierka, ale nie urywa jajec, jak piszecie.

lol, Peek, co to za idiotyczne porównanie do Portala. Ciekawa argumentacja z użyciem słowa "głupi", ale fakty są takie, że Portal 2 ma bardzo wysoką, zasłużoną średnią 9.5 i przede wszystkim jest grą logiczną (ze świetnymi zagadkami i genialną narracją). Odnotuj ;)
 

premek111

Active member
Bez reklam
Nie urywa :), i ma pewne niedociągnięcia.Graficznie trafiaja się różne glitche,czasem lekkie spadki animacji.Ale gra broni sie klimatem.
 

Ogr

New member
Bez reklam
Panowie ,czy aby dobrze się bawić grając w L.A Noire , przeszkodą może być słaba znajomość języka angielskiego ?
 
Do góry