L.A Noire

Palpiboy

New member
A EA Polska to Panowie Jens Intat, Steve Bene i Peter Laughton - członkowie reprezentacji, można sprawdzić w KRSie, jeśli ktoś nie wierzy.
Ci Panowie nie jadą na prowizji ;)
 

pa3

New member
Bez reklam
I te komentarze: "pachnie mi to rasizmem do innych jezyków takich jak język polski" :grin:

Oficjalna okładka:
icon-la_noire-ps3.png
 

pa3

New member
Bez reklam
Nom, momentami miałem wrażenie że oglądam prawdziwych aktorów z nałożonymi filtrami (woow), poza tym miasto przypomina mi stare poczciwe Lost Heaven z pierwszej części Mafii.
Nowy wyznacznik jakości w grach, Naughty Dog powinno wykupić, bądź wypożyczyć tą ekipę do prac nad U3, aby zaimplementowali porządne mimiki twarzy i będziemy się zastanawiać, czy to jeszcze gra czy już film :hmm:
 

Palpiboy

New member
To jeszcze trzeba mieć nadzieję, że fabularnie gra udźwignie nasze rosnące oczekiwania. Bo jak będzie tylko "ładna" ale za to "głupia" to się załamię.

Pozdrawiam
 

SierzantHarris

New member
Bez reklam
Nom, momentami miałem wrażenie że oglądam prawdziwych aktorów z nałożonymi filtrami (woow), poza tym miasto przypomina mi stare poczciwe Lost Heaven z pierwszej części Mafii.
Nowy wyznacznik jakości w grach, Naughty Dog powinno wykupić, bądź wypożyczyć tą ekipę do prac nad U3, aby zaimplementowali porządne mimiki twarzy i będziemy się zastanawiać, czy to jeszcze gra czy już film :hmm:

Główny bohater gry jest grany przez aktora który występuje w roli Kena Cosgrove`a w serialu Mad Men - jest identyczny i poznałem go po pierwszym trailerze.
 

BieM

New member
Preorder

Wiecie gdzie można zamówić preorder LA Noire z dodatkowymi misjami i ubiorem głównego bohatera ?
 

pav3l

New member
Bez reklam
..u mnie pozycja niestety poczeka na zakup. Przyszedł do mnie Wiedźmin 2..... :D grafa, muza, fabuła - ocieka miodem, nie można się oderwać!
 

Peek

New member
Bez reklam
Gametrailers, z którymi prawie zawsze zgadzam się w 100% punktowali:

Story 9.8
Design 9.0
Gameplay 8.8
Presentation 9.6

Osobiście nie mam pytań. Ogólna ocena (9.1) przebija Portal 2 (9.0) i sprawia, że aktualnie LA jest gra roku 2011.
 
Do góry