Kupujesz telewizor Panasonica masz poważny problem. Firefox OS - platforma Smart TV Panasonic - jest oficjalnie martwa !

juppie

New member
odpuszczam ten model bo jest w zasadzie niedostępny; powystawowe lub zwroty, ale ogólnie daję sobie spokój z Panasonicem. Full Hd 120hz w zasadzie są już nie zdobycia i mówię to o wszystkich markach

hej,
@prezydentgo, jestem prawie w tej samej sytuacji. Co do dostepnosci, czy seria W805/7/9 nie jest 100Hz?
Mocno rozwazam zakup np. W80x zamiast jakiegos budzetowego 4K. Co do dostepnosci ww. w tym
tygodniu zakupilem dla ojca 43W755, wciaz widze w sklepach W80x np. https://www.mall.pl/led-tv-3-d/sony-bravia-kdl-55w808c

Doczytalem, ze miales serie w809c, dlaczego nie kupisz tego samego? Nie jestes zadowolony?
 
Ostatnia edycja:

jaro0508

Member
ciekawe jak cena bedzie u nas za 55 cali...jesli sony za oleda A1 juz ustalilo cene na 14 tys. 999zl to panasonic chyba nie bedzie samobojca i zazada za swoj model analogiczny 20 tys...chociaz to wrozenie poki co z fusow..:)
 

accu

New member
Bez reklam
Witam uprzejmie,
Panasonic Smart TV 2017 .

Trzon systemu operacyjnego Firefox firma Panasonic kontynuuje pod nową nazwą "My Home Screen 2.0 " :-| i bez lisa jako logo .
W 2017 r. wprowadza aplikację Amazon Prime Video , YouTube 4K HDR(VP9) , funkcję folderu przycisk "Moja aplikacja" , oraz nową aplikację odtwarzacza multimedialnego .

Se nyhederne i Panasonics 2017 Smart TV - FlatpanelsDK

Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 

tomeko12

New member
To jest system, który nazwał się Firefox, teraz nazywa się My Home Screen 2.0, do którego, jak najbardziej aktualizacja jest możliwa. Wszystko zależy od Panasonica.
 

Kadajo

New member
Bez reklam
Nie prawda. Nawet sam o tym pisałeś.
"Mozilla zdecydowała zrezygnować z rozwoju Firefox OS, ale trzon systemu operacyjnego jest kontynuowany. Panasonic bierze działania w swoje ręce i będzie rozwijać trzon systemu pod nazwą "My Screen 2,0"
Rozmawiałem też z przedstawicielami Panasonica i potwierdzili że to cały czas będzie ten sam system tylko zmieniają nazwę

Sent from my SM-G900F using Tapatalk
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Wg mnie nie tak jak nie ma update do modeli Panasonica, które nie odbierają już nawet Youtube, tak nowe menu, nowy pilot z nową funkcją pokazują, że nawet nie będziesz w stanie wywołać nowych aplikacji.
A z kim rozmawiałeś z Panasonica ?
 

accu

New member
Bez reklam
Wg mnie nie tak jak nie ma update do modeli Panasonica, które nie odbierają już nawet Youtube, tak nowe menu, nowy pilot z nową funkcją pokazują, że nawet nie będziesz w stanie wywołać nowych aplikacji.

Witam uprzejmie,

Jednak lubisz czasem zażartować dla zdrowia . :neutral:

Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 
Do góry