Kupował ktoś w www.sontel.pl

GORB

New member
Najgorsze jest to, że strona ciągle funkcjonuje i sklep jest w wyszukiwarkach. Jeszcze wielu ludzi może dac się naciąć do świąt! :x
 

dario16

New member
Lista poszkodowanych

Witam wszystkich, poniżej osoby poszkodowane, każdy niech sprawdzi swoje dane, ewentualnie uzupełni, bo co niektórzy wysłali tylko informację zostałem oszukany ;) …i może wziąść to na policję z dokumentami zakupu, przelewu itp.:
Listę umieszczę na forum w celu uzupełniania, najlepiej by wszyscy poszli na policję z tymi listami i informacjami z neta :
http://www.hdtv.com.pl/forum/gdzie-kupic/75613-kupowal-ktos-w-www-sontel-pl-17.html
dodatkowe informacje są tutaj, może się przydać policji: macronom.pl - dodajoszusta.pl
Zobacz: Internauci przeciwko właścicielowi sklepu internetowego - Wykop.pl
macronom.pl, matt-com.pl, MASSVISION.PL, mattersson.pl , euroshopmatt.pl, shopeuro.com.pl NIE WYSYŁAJĄ TOWARU ! - niedajmysie.pl

a więc jak prosiliście, lista Zip. usunięta wedle życzenia;)
 
Ostatnia edycja:

kulkaa

New member
hej
Ja zapłaciłem oszustowi poprzez przelewy24
i zastanawiam się właśnie czy można dokonać tam reklamacji?
nie wiem czy to jest możliwe, jak myślicie?
 

kar0lina

New member
hej
Ja zapłaciłem oszustowi poprzez przelewy24
i zastanawiam się właśnie czy można dokonać tam reklamacji?
nie wiem czy to jest możliwe, jak myślicie?

dzwonilam, maja dac znac w piatek; kilka osob juz sie zglosilo. jedyne co poradzili, to zglosic na policje. dowiedzialam sie tez, ze kontaktu z uzytkownikiem konta sontel.pl NIE MAJA. :???:
 

weezyr

New member
Prosiłbym o nie umieszczanie listy osób poszkodowanych na otwartym forum, zgłoś to do administratora żeby usunął ten ZIP, a plik przesłać za pomocą maila do zainteresowanych.
 

febris

New member
Ja dzisiaj wysłałam wiadomość do sklepu sontel z groźbą wniesienia skargi do sądu. Zaskoczyła mnie szybkość odpowiedzi wynosiła 4 min. Oto co odpowiedzieli :

"Witam
W kazdej chwili mozecie Panstwo anulowac swoje zamowienia,przypominam ze sklep ma okreslony termin na dostawe.Sklep jest forma on line i zapewniam ze miesci sie w Kraju tylko serwery mamy w kraju,podobnie zreszta jak allegro.prosze sie zastanowic co Pani wypisuje i darowac sobie te straszenie.Towar jest dostarczany na biezaco.

pozdrawiam"




Zapytałam w takim razie na jakim etapie jest moje zamłówienie i kiedy je otrzymam i niestety już nie otrzymałam odpowiedzi.
 

dario16

New member
Ciekawe, ja zaraz po całej burzy napisałem pismo o przysługującym mi prawie do wycofania zamówienia i co? wczoraj dostałem: towar będzie dostarczony w piątek- jaja jeszcze sobie robią z nas .....
 

kar0lina

New member
a czy wiesz czy jest w ogóle taka możliwość jak zwrot kasy?
piszesz, że mają dać znać w piątek?


Nie mam pojecia, dalam sie tak samo glupio nabrac jak Wy, i teraz jestem w kropce, bo kasa poszla w bloto. Serwis przelewy24.pl jak narazie zbiera skargi i jak mowilam-kontaktu z sontel.pl nie maja. Kazali mi dzwonic w piatek, zeby czegokolwiek sie dowiedziec.
Mam wrazenie, ze ten "obiecany piatek" to tylko przeciaganie tej calej glupiej sprawy-sontel.pl kombinuje jak sie wywinac z oszustwa, a platnosci24 zbywaja ludzi, bo nie wiedza co robic i czekaja na rozwoj sytuacji. Tylko, ze w piatek moze byc juz za pozno na cokolwiek, bo z uplywem czasu szansa na kontakt z tymi zlodziejami jest coraz mniejsza.

Nie zdziwilabym sie, gdyby teraz czytali lament naiwniakow i jeszcze sie z tego smiali.
 

dario16

New member
Nie mam pojecia, dalam sie tak samo glupio nabrac jak Wy, i teraz jestem w kropce, bo kasa poszla w bloto. Serwis przelewy24.pl jak narazie zbiera skargi i jak mowilam-kontaktu z sontel.pl nie maja. Kazali mi dzwonic w piatek, zeby czegokolwiek sie dowiedziec.
Mam wrazenie, ze ten "obiecany piatek" to tylko przeciaganie tej calej glupiej sprawy-sontel.pl kombinuje jak sie wywinac z oszustwa, a platnosci24 zbywaja ludzi, bo nie wiedza co robic i czekaja na rozwoj sytuacji. Tylko, ze w piatek moze byc juz za pozno na cokolwiek, bo z uplywem czasu szansa na kontakt z tymi zlodziejami jest coraz mniejsza.

Nie zdziwilabym sie, gdyby teraz czytali lament naiwniakow i jeszcze sie z tego smiali.

no już w Ceneo ich nie ma, w skapiec.pl też już nie czekamy jeszcze na opineo ;)
 

febris

New member
Ja bym się wcale nie zdziwiła jakbyśmy wszyscy dostali w piątek maile od sontel, że mamy się cmoknąć w nasze szanowne zadki. Uważam, że najlepszym rozwiązaniem jest po tych durnych 14 dniach wnosić po kolei sprawy na policję a potem albo zbiorowy pozew, albo każdy według własnego uznania.
 

kar0lina

New member
Ja bym się wcale nie zdziwiła jakbyśmy wszyscy dostali w piątek maile od sontel, że mamy się cmoknąć w nasze szanowne zadki. Uważam, że najlepszym rozwiązaniem jest po tych durnych 14 dniach wnosić po kolei sprawy na policję a potem albo zbiorowy pozew, albo każdy według własnego uznania.

za pozno. po 14 dniach nie bedzie po nich sladu, bo ich dzialanie bylo przemyslane.
 

webserver

New member
Ja dzisiaj wysłałam wiadomość do sklepu sontel z groźbą wniesienia skargi do sądu. Zaskoczyła mnie szybkość odpowiedzi wynosiła 4 min. Oto co odpowiedzieli :

"Witam
W kazdej chwili mozecie Panstwo anulowac swoje zamowienia,przypominam ze sklep ma okreslony termin na dostawe.Sklep jest forma on line i zapewniam ze miesci sie w Kraju tylko serwery mamy w kraju,podobnie zreszta jak allegro.prosze sie zastanowic co Pani wypisuje i darowac sobie te straszenie.Towar jest dostarczany na biezaco.

pozdrawiam"




Zapytałam w takim razie na jakim etapie jest moje zamłówienie i kiedy je otrzymam i niestety już nie otrzymałam odpowiedzi.

Kolego sprawdź z jakiego IP został wysłany e-mail to okaże się gdzie jest !
Jak nie wiesz jak to zrobić to prześlij go do mnie na marcin@plotcomplex.com
 

kpmkat

New member
Myslicie ze przy takiej maskaradzie itakim przygotowaniu gosc nie pomyslal i SECURE Proxy ?? haha

na idiote mi nie wyglada skoro kase od tylu ludzi wydoil, konta pewnie na lewe dowody/paszporty badz kopie wyludzone poprzez ogloszenia o pracy za granica ...

Szanser na zlapanie / odzsykanie $$ sa nikle, ale warto sprobowac, a nuz ...
 

JanDa-J1

New member
Też tak myślę. Swoją drogą kupuję w internecie długie lata i nigdy ale to nigdy nic takiego mi się nie przytrafiło. Teraz wlazłem na minę. W naszym państwie prawa wszystko może się zdarzyć.
 
Do góry