Kupował ktoś w www.sontel.pl

goly007

New member
Witam serdecznie zastanawiam sie nad kupnem w w/w sklepie ceny sa naprawde mega zastanawia mnie to bardzo z góry dziekuje za odp pozdrawia Łukasz
 

Long3r

New member
Dziś właśnie znalazłem ofertę tego sklepu i aż dziwne te ceny. Za pobraniem wysyłają jedynie powyżej 6tys zł więc to daje do myślenia. Sam 2 tygodnie temu kupiłem w podobnym sklepie TV, bez płacenia przy odbiorze i teraz czekam za zwrotem pieniędzy...
 

Rafal05

New member
Dzwoniłem do nich godzinę temu, całkiem profesjonalna infolinia, odebrał gość i mówię mu że jestem zainteresowany jednym produktem, dlaczego taki tani itp..Całkiem rzeczowo odpowiadał że sprzęt pozyskują w dużych ilościach bezpośrednio od producentów a nie z hurtowni że wyszukują najlepszych okazji. Wszystko niby OK ale jest jednak obawa że coś tam nie gra. Tym bardziej że nigdzie nie można znaleźć opinii o tym sklepie,
płacić też trzeba przelewem na konto, nie ma opcji zapłaty przy odbiorze.
 

ar2

Wsparcie
Członek Załogi
HD Squad
UWAGA!!! Nigdy nie kupujemy w sklepie, który nie oferuje płatności za pobraniem!
 

z3

New member
Bez reklam
A ja takich jednopostowców bym banował z miejsca za takie bzdury ponieważ:
a) albo szukają jeleni i sami prowadzą biznes
b) albo wprowadzają nieświadomie resztę uzytkowników, w ogóle w tym coś podejrzanie dużo jednopostowców.
 

dyzio55

New member
Mi to wygląda trochę podejrzanie (ale zawsze mogę się mylić).
Z życia wiem że jeżeli coś wygląda pięknie to trzeba zawsze uważać, nie ma czegoś takiego jak super okazja.
LG 46D8000 za 2473zł , sory ale prawie 60% tanie niż nawet na allegro.
 

dyzio55

New member
TV 3D SAMSUNG UE55D8000 za 3 642,00 zł , niezłe mają okazję .Jak ktoś kupi i dostanie tv to niech da znać . A zamówię 5 takich i sobie 4 sprzedam ze 100% zyskiem
 

tdx

New member
Bez reklam
jakbym chciał oszukać to bym dał ceny 5-10% niższe niż najniższe a nie robił 50% rabatu :)
Widzę u niektórych userów żyłkę handlową :) :) :)
 

Scar

New member
Ja dzis do nich dzwonilem 2 razy też niby wszystko wyglada jakby OK ale sam nie wiem bo dziwne te ceny. Opinie o nich znalazlem ledwie 3

Aha twierdza ze mozna u nich placic przez Przelewy24 i to według nich oznacza ze sklep jest wiarygodny.

kristo15 daj znac co ci odpisza.
 

kpmkat

New member
Po zalozeniu konta nie mozna zmienic adresu przesylki anie wejsc na szczegoly swojego konta. Widac ze stronka robiona na szybko tak zeby zlapac "jeleni" chcacych zaoszczedzic na swiatecznych prezentach ;)

Najlepsze sa odosniki i hyperlinki w jezyku wloskim ...

Zycze odwagi przy kupnie.
 

Scar

New member
fakt nie mozna zmienic adresu przesylki ani wejsc na szczegoly swojego konta jedynie w dane osobowe.Podczas przesylki juz sie nie da zmienic
ale odosniki i hyperlinki u mnie sa w jezyku polskim
Firma zostala zarejestrowana bodajże w lipcu 2011
 

cezary69

New member
Bez reklam
To tak jak kiedyś ze sklepem Foto-japan ze śląska... trzeba uważać i dwa razy sprawdzić no i jak tylko na przelew to ja dziękuję. Lepiej dołożyć i kupić pewnie niż stracić te 2,5 tyś.
 
Do góry