Kupował ktoś w www.sontel.pl

merak2010

New member
UWAGA:
domena sontel.pl zarejestrowana jest na osobę fizyczną w dniu 2011.08.31 09:19:21.
jej dns-y i strona www znajduje się na serwerze w
1&1 Internet AG Axel Fischer Brauerstr.48 76135 Karlsruhe GERMANY

telefony stacjonarne i fax to tzw. VoIP (freeconet) - czyli można być wszędzie gdzie jest internet i przypisać
sobie numer z dowolnej strefy numeracyjnej.

W Gdyni na ul. Rozewskiej 30 jest blok, nie ma żadnego magazynu.

maps.google.com/maps?q=Rozewska+30,+Gdynia,+Polska&hl=pl&ll=54.540666,18.462613&spn=0.001248,0.002411&sll=37.0625,-95.677068&sspn=55.148262,79.013672&vpsrc=6&hnear=Rozewska+30,+Gdynia,+Pomorskie,+Polska&t=h&z=19&iwloc=A

(w jego regulaminie adres wysyłki reklamowanego sprzętu to
Gdynia ul. Rozewska 30 lok. 11.

Więc albo typ wysyła towar z Niemiec (bez VAT-u, gwarancji w Polsce itp.)
albo przygotował ŚWIĄTECZNY WAŁEK.

Jednak brak odbioru osobistego, lub chociażby zapłaty przy odbiorze
dyskwalifikuje sontel.pl - JA wolę dołożyć 3 stówki i mieć sprzęt niż mieć tani TV na papierze.

UWAŻAJCIE !!!

A ja przy okazji podjadę i zobaczę kto tam mieszka, pewnie dziadek Franek
i nic o żadnym sprzęcie nie wie.
Można go jeszcze sprawdzić w urzędzie statystycznym - po REGONIE 221474534

lub w skarbówce po NIP-ie 9580006738


 

cigane

New member
Gościu chciał wywalić wałek , ale przesadził z tymi promocjami , gdyby zniżył nieznacznie ceny to masę chętnych by trafił...dla mnie to śmierdząca sprawa , pewnie jutro witryna zniknie...oby nikogo nie przewalił...pozdro
 

treumatic

New member
hehe,ja wlasnie zamarlem z wrazenia jak zobaczylem 51d6900 w cenie 2700:) Juz sie cieszylem że znalazlem błąd cenowy i na swieta nowy TV. WAŁEK! Ci z Ceneo to śpią chyba.
 

theo24

New member
wiecej danych zdobylem

Numer identyfikacyjny
REGON221474534
Numer NIP9580006738
Nazwa Waldemar Piotrowski I."SONTEL" II.SPRZEDAŻ INTERNETOWA WYSYŁKOWA
Nazwisko PIOTROWSKI
Imię / imiona WALDEMAR
Adres siedziby:
Województwo POMORSKIE Powiat M. GDYNIAGmina/Dzielnica lub DelegaturaM.
GDYNIA Ulica, miejscowość UL. ROZEWSKA 30 lok.11 , GDYNIA Poczta81-055 GDYNIA
Pozostałe (udostępnione) dane:
Kod i nazwa podstawowej formy prawnej
9 - OSOBA FIZYCZNA PROWADZĄCA DZIAŁALNOŚĆ GOSPODARCZĄ
Kod i nazwa szczególnej formy prawnej
99 - BEZ SZCZEGÓLNEJ FORMY PRAWNEJ
Kod i nazwa formy własności
214 - WŁASNOŚĆ KRAJOWYCH OSÓB FIZYCZNYCH
Kod i nazwa przeważającego rodzaju działalności wg PKD 2007
4321Z - WYKONYWANIE INSTALACJI ELEKTRYCZNYCH
Data powstania podmiotu *2011-08-05
Data rozpoczęcia działalności **2011-08-06
Data wpisu do REGON 2011-08-10
Organ rejestrowy / ewidencyjny
MINISTER GOSPODARKINazwa rejestru / ewidencj
iCENTRALNA EWIDENCJA I INFORMACJA O DZIAŁALNOŚCI GOSPODARCZEJ
 
Ostatnia edycja:

mirra

New member
Sontel

Dziwie się Państwo ,naprawdę.Ja kupiłam palke w tym sklepie 3 tyg temu i jestem zadowolona.Właściwie na jakiej podstawie wystawiacie panstwo takie opinie ? Naprawdę wstyd....
 

plejak

Banned
Dziwie się Państwo ,naprawdę.Ja kupiłam palke w tym sklepie 3 tyg temu i jestem zadowolona.Właściwie na jakiej podstawie wystawiacie panstwo takie opinie ? Naprawdę wstyd....
Pewno Pani pracuje w tym sklepie lub jest jednym z właścicieli.Z natury nie ufamy osobom z 1 wpisem.Dziękujemy bardzo za troskę - są już na stronie ostrzeżenia innych oszukanych osób czyli podstawa do oceny .Zostaje nam forum, prokuratura i Policja.Oszustom mówimy stanowczo NIE!!!!!!!!!!!!!
 

centurion06

New member
Przykro nam ze podziela Pan w pewien sposob te opinie na podstawie paru zjadliwych i nudzacych sie a takze nie bardzo wychowanych jak widac ludzi.Prosze zamawiac ,wyslemy za pobraniem

pozdrawiam



Dnia 25 listopad 2011 o 19:59 jan kowalski <centurion06@wp.pl> napisał(a):

> Jestem bardzo zainteresowany zakupem samsunga ue46d8000 wasza cena 2473zł jestem w stanie ponieść większe koszty manipulacyjne niż 9zł za wysyłkę za pobraniem. Jeżeli firma Sontel jest wiarygodną firmą to nie powinno to stanowić problemu wysłanie towaru za pobraniem naliczając sobie większe koszty manipulacyjne.Proszę o udzielenie mi odpowiedzi czy wysłanie w^w towaru jest możliwe za pobraniem i ile mam zapłacić kosztów manipulacyjnych.
> Jak czytałem na forach opinie o waszej firmie przytłaczającą większością w skrócie ,,jeden wielki wałek" mam nadzieję ,udowodnicie że fora się mylą ,a wy jesteście prężną i super nowocześnie zarządzaną firmą zarejestrowaną w 08.2011 w Gdyni w mieszkaniu.Każdy jakoś zaczynał.
> Z poważaniem Centurion06.
Tak mi odpisano na górze
 

centurion06

New member
Witam

Nie wolno mi udzielac takich informacji.Moge tylko zapewnic ze sprzet jest nowy z polskiej dystrybucji.


pozdrawiam



Dnia 25 listopad 2011 o 20:32 jan kowalski <centurion06@wp.pl> napisał(a):

> Dnia 25-11-2011 o godz. 20:04 sontel.pl napisał(a):
>
> > Przykro nam ze podziela Pan w pewien sposob te opinie na podstawie paru zjadliwych i nudzacych sie a takze nie bardzo wychowanych jak widać ludzi.Proszę zamawiac ,wyslemy za pobraniem
> >
> > pozdrawiam
> >
> > Przepraszam jeżeli uraziłem ale ,,strzeżonego pan Bóg strzeże"
> > Mam pytanie z czego wynika taka duża różnica cenowa 2475zł ,a w każdym sklepie jak ,,myszką sięgnąć" 4900 i w górę.Jest to krótko mówiąc szok cenowy proszę nie czuć się urażonym ale takie rabaty są mi znane tylko przy uszkodzonym sprzęcie.Jeżeli to wynika z okazyjnie kupionej jakiejś większej partii tych telewizorów ,a jak wiem jesteście bardzo młodą firmą i chyba nie możecie się równać z takimi gigantami ja np. media market
> > dla czego tam nie ma takich szoków cenowych,a u was są aż przecieram oczy z wrażenia.
> > Z poważaniem Centurion06.
następna odpowiedź u góry
Nie wydawajcie z góry osądów nie jestem pracownikiem Sontel ,ale bardzo zinteresowanym kupnem samsunga ue46d800 w cenie tego sklepu .
warto próbować.
 

djwest

Member
A co powiecie że może to być powiązane z tą ekipą którą zawinęli za okradanie tirów ze sprzętem AGD ? To są tylko moje przypuszczenia, nikogo nie oskarżam ale tak jakoś te niskie ceny mi się skojarzyły. Jak pisał kolega że jemu zaproponowano płatność przy odbiorze to ja też proszę o taką opcję i kupuję towar :D
 

GORB

New member
Nie wydawajcie z góry osądów nie jestem pracownikiem Sontel ,ale bardzo zinteresowanym kupnem samsunga ue46d800 w cenie tego sklepu .
warto próbować.

Ja na Twoim miejscu zamówił bym i powołując się na tą korespondencję napisał do nich, ze uzgodniłeś przed zamówieniem płatność przy odbiorze. Wtedy nic nie ryzykujesz.
Ciekawe co zrobią.
 

ewaldus

New member
Ja na Twoim miejscu zamówił bym i powołując się na tą korespondencję napisał do nich, ze uzgodniłeś przed zamówieniem płatność przy odbiorze. Wtedy nic nie ryzykujesz.
Ciekawe co zrobią.

A który kurier pozwoli otworzyć przesyłkę przez zainkasowaniem pieniędzy jeśli takiej opcji nie oplacisz? Jego (kuriera) nie interesuje co jest w środku (tv czy cegly). Zapłacisz możesz otworzyć.
 
Do góry