Kupował ktoś w www.sontel.pl

centurion06

New member
A ja kupiłem u nich czajnik za 129 zł. szybka dostawa i chyba mnie polubili bo dorzucili GRATIS telewizorek TH-103PF12 (taka fajna plazma od Panasonica do domku na działce). Poza tym wygrałem u nich zagraniczną wycieczkę na Kajmany - full-opcja i all-iclusive. Napisali, ze się tam spotkamy, bo właściciele Sontel-a już dawno tam są i piją drinki z palemką na koszt naiwnych poszukiwaczy mega-okazji. :)))

Jak dzieci....

Proszę Pana ,a czy nie zastanawiał się Pan że wielkie sklepy trzymają wysokie ceny elektroniki ,aby z nas zdzierać pieniądze i bawić się na Kajmanach?
 

centurion06

New member
Widocznie nikt na tym forum nie dał się nabrać,bo są tu ogarnięci ludzie i znają realne ceny.
Tu masz Sklep Sontel - opinie internautów o sklepie internetowym kilku wyjebanych w kosmos i z nimi łap kontakt.A dla czego ci tak na tym tak mocno zależy co?

Dzięki za Link tej dzisiejszej wypowiedzi nie czytałem oszukanej osoby nie czytałem.
Ale odpowiedź na pytanie ile realnie może kosztować np samsung ue46d8000 lub podobnej klasy u producenta nie czytałem. Może ktoś wie ile z nas zdzierają pośrednicy,a ile realnie wynosi koszt wyprodukowania i transportu np w|w sprzętu.
Pozdrawiam i jeszcze raz dzięki za link.
 

tdx

New member
Bez reklam
Może ktoś wie ile z nas zdzierają pośrednicy,a ile realnie wynosi koszt wyprodukowania i transportu np w|w sprzętu.

I myślisz że to wszystko? :) a badania, szeroko pojęte know-how?

kto to zwróci producentowi? Ty chcesz już oled a jeszcze nie zwrócił się led :)

Nie myl jak powinno być z tym jak jest
 

marekdbr

New member
proszę o wpis osoby jeżeli taka jest ,która złożył zamówienie w sontel i nie otrzymał towaru i powiadomiła o tym Policję. :hmm:

a co ty z tej firmy jestes? czy tak naiwny. Jak narazie to poza tymi 3 komentarzami pozytywnymi same negatywne sa ze ludzie czekaja i nic nie maja wiec juz skoncz opowiadac te bzdury.
 

doc.S

New member
Proszę Pana ,a czy nie zastanawiał się Pan że wielkie sklepy trzymają wysokie ceny elektroniki ,aby z nas zdzierać pieniądze i bawić się na Kajmanach?
Szczerze mówiąc nie. Ja jeżdże na Moorea lub Bora Bora a w wielkich sklepach to ja się, proszę Pana gubię.:oops:
U nas największy sklep to GS-owski.
Pozdrawiam
 

febris

New member
wtf?

Nadal nie otrzymałam konkretnej informacji kto został oszukany. Podaliście link do opinii na ceneo, gdzie ktoś napisał że będzie musiał czekać na dostawe kilka dni. LITOŚCI! napisane jest na stronie sklepu że realizacja zamówienia może się przeciągnąć. Ceny sa kosmicznie niskie. Ale czy przypadkiem duże sklepy nie dają kosmicznie niskich cen na wybraną ilość sztuk? Na prawde nie zdarzyło wam się wejść do sklepu rtv i agd i zobaczyć czegoś na okazji?
Kupiłam tam aparat, problemów specjalnych z kontaktem nie miałam. Odebrał telefon miły facet który powiedział że bardzo przecenione wybrane produkty są w pojedynczych sztukach i już. Może firma startuje i dlatego chce zachęcić i rozkręcić działalność? oferując kosmicznie niskie ceny przez np. pierwsze kilka dni?

Dodam że wiele cen jak ktoś pisał wcześniej w media markt euro agd są mocno zawyrzone wystarczy spojrzeć na allegro gdzie małe firmy sprzedają ten sam sprzęt o wiele taniej. Przykład? lustrzanki cyfrowe

DAJCIE NAMIARY NA OSOBĘ KTÓRA NAPISAŁA ŻE SPRAWA ZOSTAŁA ZGŁOSZONA NA POLICJE. wtedy chętnie się odezwe do niej, poproszę o numer sprawy i jeżeli nie otrzymam aparatu zgłoszę to. Jak na razie to widzę sporo osób egzaltujących się sensacją o ewentualnym przekręcie. I szczerze mam nadzieje, że większość się myli z wiadomych powodów ;-)
 

djwest

Member
Może firma startuje i dlatego chce zachęcić i rozkręcić działalność? oferując kosmicznie niskie ceny przez np. pierwsze kilka dni?

Jak startuje skoro sprzedał już 3500 artykułów ... większość umieszczonych opinii pokazuje że ludzie zostali oszukani a te 3 wpisy pozytywne wpisał sobie pracownik sklepu po tym jak ludzie się kapnęli że za dużo ma sprzedanych rzeczy a zero komentarzy ot co:-D
 

djwest

Member
Nadal nie otrzymałam konkretnej informacji kto został oszukany. Podaliście link do opinii na ceneo, gdzie ktoś napisał że będzie musiał czekać na dostawe kilka dni. LITOŚCI! napisane jest na stronie sklepu że realizacja zamówienia może się przeciągnąć. Ceny sa kosmicznie niskie. Ale czy przypadkiem duże sklepy nie dają kosmicznie niskich cen na wybraną ilość sztuk? Na prawde nie zdarzyło wam się wejść do sklepu rtv i agd i zobaczyć czegoś na okazji?
Kupiłam tam aparat, problemów specjalnych z kontaktem nie miałam. Odebrał telefon miły facet który powiedział że bardzo przecenione wybrane produkty są w pojedynczych sztukach i już. Może firma startuje i dlatego chce zachęcić i rozkręcić działalność? oferując kosmicznie niskie ceny przez np. pierwsze kilka dni?

Dodam że wiele cen jak ktoś pisał wcześniej w media markt euro agd są mocno zawyrzone wystarczy spojrzeć na allegro gdzie małe firmy sprzedają ten sam sprzęt o wiele taniej. Przykład? lustrzanki cyfrowe

DAJCIE NAMIARY NA OSOBĘ KTÓRA NAPISAŁA ŻE SPRAWA ZOSTAŁA ZGŁOSZONA NA POLICJE. wtedy chętnie się odezwe do niej, poproszę o numer sprawy i jeżeli nie otrzymam aparatu zgłoszę to. Jak na razie to widzę sporo osób egzaltujących się sensacją o ewentualnym przekręcie. I szczerze mam nadzieje, że większość się myli z wiadomych powodów ;-)

Jak startuje skoro sprzedał już 3500 artykułów ... większość umieszczonych opinii pokazuje że ludzie zostali oszukani a te 3 wpisy pozytywne wpisał sobie pracownik sklepu po tym jak ludzie się kapnęli że za dużo ma sprzedanych rzeczy a zero komentarzy ot co:grin:
 

Madas

New member
Bez reklam
wklej tutaj FV lub paragon i wówczas możesz pisać co chcesz, bo póki co niby ktoś kupił ale udowodnić nie potrafi a osób, które czekają na towar jest już kilka.
 

djwest

Member
Wysłałem prośbę o przesyłkę za pobranie i nawet zapłacę za sprawdzenie przy kurierze zanim zapłacę ... do tej pory nie dostałem odpowiedzi ... dlaczego ??? odpowiedź jest bardzo prosta :):eek:k:
 

panorafix

Member
Dajcie już spokój z tym sklepem,a właściciele niech tu nie wprowadzają sztucznego optymizmu.Kliknąłem 3 telewizory po 3642zł i nawet nie było opcji za pobraniem gdzie jest niby od 6 tys.A co lepsze dałem na zapłatę w przeliczeniu na dolary i wyszło prawie 11 tysięcy dolarów do zapłaty,gdzie powinno być ok 3,8 tys dolarów.Sciema ten sklep i sztucznie nie nakręcajcie pozytywnych opinii panowie z sontela.
 

CMG

New member
Witam,

Ja też kupiłam.
Pieniążki przelałam w czwartek. Poczekam 7 dni jeśli mnie oszukają zgłoszę sprawę na policje.
 

JoshiXXXL

New member
I stało się. Teść chciał kupić telewizor, wypatrzyła w super cenie jakiś towar, pieniądze poszły przez Przelewy24. Próbowałem jeszcze dziś z rana zablokować przelew ale niestety już za późno - kasa jest już na koncie sontel'a ;/ Telefonów nie odbierają, albo ciągle zajęte. Czekam do tygodnia, jak nic się nie zmieni, sprawę zgłaszamy na policję w Sosnowcu.
 

crimson-pirate

New member
Niestety , nie wszyscy powinni mieć dostep do zakupów przez internet.
To , że sontel to złodzieje to jedno, ale w tak amatorki sposób podchodza do tematu , że dziwie się ludzia , którzy dali się nabrać.
To tak jak z samochodami , ja bym nie kupił "okazji" gdzie samochód kosztuje 50% realnej ceny...Przecież cała ta strona smierdzi wielką amatorką, gotowy skrypt z netu podmiana podstawowych danych + kilka fotek. Strone taka mozna zrobic w 2 godziny albo i szybciej.
Oczywiscie ,ze wina jest po stronie zlodzieja, ale uzytkownicy kupujacy tam tez nie wykazali sie nalezyta ostroznoscia. Naprawde nie wiele trzeba aby sprawdzić ,ze uzytkownik ten jest kompletnie nie wiarygodny.
 

marekdbr

New member
Nadal nie otrzymałam konkretnej informacji kto został oszukany. Podaliście link do opinii na ceneo, gdzie ktoś napisał że będzie musiał czekać na dostawe kilka dni. LITOŚCI! napisane jest na stronie sklepu że realizacja zamówienia może się przeciągnąć. Ceny sa kosmicznie niskie. Ale czy przypadkiem duże sklepy nie dają kosmicznie niskich cen na wybraną ilość sztuk? Na prawde nie zdarzyło wam się wejść do sklepu rtv i agd i zobaczyć czegoś na okazji?
Kupiłam tam aparat, problemów specjalnych z kontaktem nie miałam. Odebrał telefon miły facet który powiedział że bardzo przecenione wybrane produkty są w pojedynczych sztukach i już. Może firma startuje i dlatego chce zachęcić i rozkręcić działalność? oferując kosmicznie niskie ceny przez np. pierwsze kilka dni?

Dodam że wiele cen jak ktoś pisał wcześniej w media markt euro agd są mocno zawyrzone wystarczy spojrzeć na allegro gdzie małe firmy sprzedają ten sam sprzęt o wiele taniej. Przykład? lustrzanki cyfrowe

DAJCIE NAMIARY NA OSOBĘ KTÓRA NAPISAŁA ŻE SPRAWA ZOSTAŁA ZGŁOSZONA NA POLICJE. wtedy chętnie się odezwe do niej, poproszę o numer sprawy i jeżeli nie otrzymam aparatu zgłoszę to. Jak na razie to widzę sporo osób egzaltujących się sensacją o ewentualnym przekręcie. I szczerze mam nadzieje, że większość się myli z wiadomych powodów ;-)

tyle Ci powiem, naiwny jesteś. Za tydzien tu przyjdziesz i bedziesz mowil ze mieli wszyscy racje ze to walek;)

Pozdrawiam i bez urazy.
 

djwest

Member
Dziwni Wy ludzie jesteście hehehe czemu 7 dni czekacie ? za 2 dni nie macie towaru to już jest przekręt ... a dali Wam nr listu przewozowego i jaki kurier wiezie ? :grin: Żenada, żeby dać się tak wydoić :)
 

Marika

New member
Dziwni Wy ludzie jesteście hehehe czemu 7 dni czekacie ? za 2 dni nie macie towaru to już jest przekręt ... a dali Wam nr listu przewozowego i jaki kurier wiezie ? :grin: Żenada, żeby dać się tak wydoić :)

zakupy przez internet robie srednio raz w tygodniu, zawsze place z gory, nigdy nie zostalam oszukana, do glowy mi nie przyszlo, ze tak sie moze stac... :hmm:
 

Madas

New member
Bez reklam
idź z tym jeszcze dzisiaj na policję !!!! nie ma co czekać może uda im się coś zrobić z tym złodziejem zanim się na dobre ulotni
 
Do góry