Kupował ktoś w www.sontel.pl

Scar

New member
Tak ale tamci przez okolo 7 miesięcy cierpliwie budowali marke i zyskiwali renome wsrod internetowych sklepow wczesniej wywiazywali sie z zawieranych transakcji a dopiero przed swietami gdy bylo najwiecej zamowien zrobili przekret
 

kpmkat

New member
Tak ale tamci przez okolo 7 miesięcy cierpliwie budowali marke i zyskiwali renome wsrod internetowych sklepow wczesniej wywiazywali sie z zawieranych transakcji a dopiero przed swietami gdy bylo najwiecej zamowien zrobili przekret

Ci poszlo po najmniejszej linii oporu... Stawiam stowe ze to jeden wielki przekret.
 

fly0

New member
witam też się nieźle napaliłem na te ceny, ale jak widzę 500zł mniej niż u innych daje dużo do myślenia, no ale zobaczymy.

ale vat 0% ?
 

Rafal05

New member
Z tym adresem też jest coś nie tak: Gdynia Ul. Rozewska 30. Wystarczy wejść w Mapy Google żeby stwierdzić że w tym miejscu znajduje się blok mieszkalny więc adres powinien wyglądać chyba tak Ul. Rozewska 30/?.
 

djwest

Member
Śmierdzi i to strasznie, miło się z Panem rozmawia, szukałem zmywarki i znalazłem u nich 300 zł taniej niż u reszty na Ceneo, nie wydaje mi się że sprzedali 3500 artykułów i nie ma komentarza żadnego, nie ma szans żeby sprzedawać taniej niż ponad 40 sklepów innych na Ceneo:eek:k:
 

Frog_PL

New member
Tak jak napisaly dwie osoby. Nie ma POBRANIA, nie ma ZAKUPU ! Ani nie ma sie co zastanwiac bez pobrania... Chyba ze ktos szarpnie sie na 5sztuk czegos i stestuje ;> W sumie jak tak duzo tanio to nie powinno byc problemu ze sprzedaniem pozniej pozostalych 4sztuk czegos ;>
 

sebek1234

New member
czytam te posty i aż śmiech mnie bierze jacy ludzie są naiwni, naprawdę dziwie się, że poważni ludzie tracą swój cenny czas w ogóle dyskutując na temat tego sklepu. Przecież to oczywista ściema
po 1 cena telewizora Samsung 46UE8000 2400 zł.......
po 2 brak płatności przy odbiorze
po 3 bezpieczna płatność PAYPAL nie działa
po 4 płatność przy odbiorze tylko powyżej 6.000 zł (fajna sprawa to ja sobie chciałem zamówić 3 telewizorki Samsung 46UE8000 (bo jakoś tak śmiesznie tanie są) i co nadal nie ma opcji płatności przy odbiorze...:)
 

grypsek

New member
Ciekawe co wyniknie w sprawie tego sklepu. Jesesm w trakcie kupna LG 55lw570s - tam jest cena nieco ponad 5 tysięcy. |Zadzwoniłem - pan powiedziłał że pilot magic jest w kompecie (to dziwne, bo nikt nie sprzedaje w komplecie). Zerknąłem na specyfikacje modelu LG lw659s - tam w danych technicznych jest reklama sklepu redcom!!! Więc chyba wyleczyłem się z tej "okazji"
 

pawelek1053

New member
tez się zainteresowałem tym sklepem jak zobaczyłem samsunga ue40c6000 za 1816zl! w kontakcie jest podany adres z numerem lokalu.
SONTEL
Waldemar Piotrowski
Ul. Rozewska 30 lokal 11
81-055 Gdynia

Ciekawi mnie co się okaże z tym sklepem...
 

Scar

New member
Ale czyżby poszli az po tak najmniejszej linii oporu? rozumiem opusicic ceny o 500 gora 1000(chodz to tez za duzo) w stosunku do innych ale zeby zrobic promocje 50% a nawet 60% to przecież smierdzi z daleka i wiele osob sie zastanowi i pomysli ze to WAł
 

zzzz

New member
Re

Sklep wysoce podejrzany!!!
Brak możliwości dokonania zakupów za pobraniem nawet na kwotę podaną w regulaminie, czyli 6 tys. zł. Firma zarejestrowana w sierpniu 2011, najprawdopodobniej w mieszkaniu ul. Rozewska 30/11 a główną działalnością według wpisu w regonie jest wykonywanie instalacji elektrycznych.
Właściciel informuje o kilku tysiącach sprzedanych produktów natomiast opinii o sklepie zaledwie 3.
Bądźcie ostrożni.
 
Do góry