kupno sprzętu w USA

leon_2003

New member
Witam,



Bardzo bym prosił o wksazanie Bluray 3D Oppo 93 (model z USA) , który będzie bez problemu działał w PL. Wiem, że również jest dostępna wersja europejska tego modelu Oppo 93EU, ale czy wersje Opo z USA z tzw Region Free czytają oraz mają takie same właściwości co wersja EU, bo różnica w zakupie to ok 1 tys PLN.



Poniżej zamieszczam linki skąd chciałbym ściągnąć sprzet:

Będę wdzięczny za odpowiedź :)

Pozdrawiam

Wojtek
 

leon_2003

New member
Obiecane linki..
Witam,



Bardzo bym prosił o wksazanie Bluray 3D Oppo 93 (model z USA) , który będzie bez problemu działał w PL. Wiem, że również jest dostępna wersja europejska tego modelu Oppo 93EU, ale czy wersje Opo z USA z tzw Region Free czytają oraz mają takie same właściwości co wersja EU, bo różnica w zakupie to ok 1 tys PLN.



Poniżej zamieszczam linki skąd chciałbym ściągnąć sprzet:



Oppo BDP93 Multi Region Code Free Blu Ray DVD Player | eBay



OPPO BDP-93 MULTI REGION CODEFREE 3D BLU-RAY DVD PLAYER | eBay







Będę wdzięczny za odpowiedź :)

Pozdrawiam

Wojtek
 

damian820927

New member
Bez reklam
Oprócz Polskiej gwarancji, polskich znaków, europejskie wsparcie i kable z europejską wtyczką, nie ma żadnych, jak masz region free będzie czytał wszystkie płytki.
 

leon_2003

New member
Oprócz Polskiej gwarancji, polskich znaków, europejskie wsparcie i kable z europejską wtyczką, nie ma żadnych, jak masz region free będzie czytał wszystkie płytki.

Dzękuję za odpowiedź :).. Wczoraj znalazłem jeszcze dobrą ofertę na ebayu z Hiszpanii - tj wersja europejska Oppo 93 za 619 Euro z przesyłką do Polski :) Uważam, że to chyba lepsza oferta, pomimo iż o 300 pln droższa od wersji USA. Zawsze ciągnąc sprzęt z USA, można mieć pecha i zapłacić cło + podatek. Wiem coś o tym, bo sprowadzałem używaną gitare elektryczną do Polski i stety lub niestety :) musiałem płącić cło+podatek. :)

Pozdrawiam :)
 

damian820927

New member
Bez reklam
Jeśli to wersja europejska prawdopodobnie będziesz mógł wgrać Polski soft byle ten który jest teraz oficjalny bo kolejny zabiera w OPPO możliwość czytania ISO. z dysków :(
Kiepsko tylko z gwarancją w Twoim przypadku w razie czego będziesz musiał odsyłać do Hiszpanii.
 

leon_2003

New member
Jeśli to wersja europejska prawdopodobnie będziesz mógł wgrać Polski soft byle ten który jest teraz oficjalny bo kolejny zabiera w OPPO możliwość czytania ISO. z dysków :(
Kiepsko tylko z gwarancją w Twoim przypadku w razie czego będziesz musiał odsyłać do Hiszpanii.


Zamówiłem sprzet z Hiszpani z poniższej aukcji:

http://www.ebay.pl/itm/230667532866?ssPageName=STRK:MEWNX:IT&_trksid=p3984.m1497.l2649

Jeszcze raz wielkie Dzięki :) :) :)
Pozdrawiam :)
 

leon_2003

New member
OPPO dojechało wprost z Madrytu :) Całe, nowe.. Po prostu śliczne :)
Zainstalowany soft jest o numerach - BDP9xEU-52-0707


Pozdrawiam
Wojtek
 

grzesiczek1

New member
Witam,

A jak to jest z zakupami w UK...??

Trzeba zwracać uwagę na coś konkretnego podczas zakupu. Jeśli sprzęt jest objęty europejską gwarancją to czy nie będzie problemów z reklamacjami w polskich serwisach...??

Będę miał niedługo okazję odwiedzić wyspy i zastanawiam się przy okazji nad zrobieniem zakupów.

Chodzi mi głównie o odtwarzacze Blu-ray i ew. aparaty cyfrowe.

Dzięki za pomoc.

Pozdrawiam,
Grzesiek
 
Do góry