Kupiłem!!!! :-)

Status
Zamknięty.

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
To jak deja vu:

"Ze względu na spore zainteresowanie moja osoba na tym forum i tym jak szukam tv to postanowiłem założyć oddzielny temat Tak, kupiłem telewizor! Jest nim Panasonic 58dxe720 z Media Expert.
Zrobiłem to właśnie przed chwila i jadę do domu z zakupem w bagażniku.
Rozpakuje, uruchomię, przetestuje i opisze pierwsze wrażenia.
Postawiłem na tansza alternatywę i zobaczymy jak się sprawdzi. Jak się sprawdzi to zostanie a jak cos będzie nie tak to oddam do 14dni i dokladajac 700-1000zl kupie cos innego. "

----------------------------

"Przyszedłem rano z roboty z posatnowiłem nagrać krótki film z moich ustawień obrazu na tv i tego jak to wszystko widać. Filmik ma ok 10min i włąsnie go wrzycam na Yt to poźniej wrzuce link.
ponadto sprawdziłem sobie film na biueray z xbox...jakos ten film/jakosc nie zrobiła na mnie wow Moze to kwestia jakichs ustawien bo na moich ustawieniach (prawdziwe kino) jest gorzej niż na fabrycznych (kinowy). Jak uruchamiłem z usb "włądce Pierscieni" w blueray to jest całkiem OK.
Podłączyłem tez dysk pod usb i sprawdzam na kilkunastu filmach jak to jest z odtwarzaniem tych filmów,napisów i dźwieku. Jest tak że jest róznie...Czasem nie czyta napisów, czasem bez dzwięku...ogólnie nie ma pewności co to pełnego odczytu.
W zasadzie to napisów nie czyta mi wcale...


Ogólnie jezeli chodzi o wielkosc tv to nie spodziewałem sie ze tak szybko przywykne to 58" tzn ze tak mi sie oczy szybko przyzwyczjają...juz bym chciał 65" )) "

----------------------------

"Juz zwrócony Klamka zapadła i Panasa juz nie ma....i nie będzie...raczej "

----------------------------

Nie żałuję przygody z Panasonikiem i nie zaluje ze go oddalem.

----------------------------
Ok...tv (Sony) stoi juz na miejscu....
Ustawiłem siebie wstępnie obraz pod siebie, i....wg mnie tv jest SUPER!!! Spora różnica względem Panasa którego mialem.
Sony dużo lepsze i wyraziste kolory...jak lubię
Wyszukiwanie głosowe super sprawa używając yt Wkurza mnie troche ze mam slabego neta ale z tym przez jeszcze kilka miesięcy juz nic nie zrobię.
Ogólnie jestem pod duży wrażeniem i nie zaluje absolutnie zwrotu Panasa i kupna Sony.

-----------------------------

Panasa mialem ale dxe720 wiec to teoretycznie polka niżej od mojego Sony.
Tak naprawde to na ta chwile nie widzę w ofercie do 5000zl modelu tv który by mogl byc lepszy od 55xd85. Ks7000 odpada!!!

-----------------------------

Ok...tv zwrócony do sklepu...zwrot tzw rekojmia.

-----------------------------

No przeciez pisałem wczoraj ze kupiłem Panasa 58dxe720

Wcale tego nie wykluczam Ciekawe jak w ME będą na mnie patrzyli jak drugi raz kupiłem Panasa i drugi raz go zwracam )

------------------------------
 
Ostatnia edycja:

strazakp

Banned
To jak deja vu:

"Ze względu na spore zainteresowanie moja osoba na tym forum i tym jak szukam tv to postanowiłem założyć oddzielny temat Tak, kupiłem telewizor! Jest nim Panasonic 58dxe720 z Media Expert.
Zrobiłem to właśnie przed chwila i jadę do domu z zakupem w bagażniku.
Rozpakuje, uruchomię, przetestuje i opisze pierwsze wrażenia.
Postawiłem na tansza alternatywę i zobaczymy jak się sprawdzi. Jak się sprawdzi to zostanie a jak cos będzie nie tak to oddam do 14dni i dokladajac 700-1000zl kupie cos innego. "

----------------------------

"Przyszedłem rano z roboty z posatnowiłem nagrać krótki film z moich ustawień obrazu na tv i tego jak to wszystko widać. Filmik ma ok 10min i włąsnie go wrzycam na Yt to poźniej wrzuce link.
ponadto sprawdziłem sobie film na biueray z xbox...jakos ten film/jakosc nie zrobiła na mnie wow Moze to kwestia jakichs ustawien bo na moich ustawieniach (prawdziwe kino) jest gorzej niż na fabrycznych (kinowy). Jak uruchamiłem z usb "włądce Pierscieni" w blueray to jest całkiem OK.
Podłączyłem tez dysk pod usb i sprawdzam na kilkunastu filmach jak to jest z odtwarzaniem tych filmów,napisów i dźwieku. Jest tak że jest róznie...Czasem nie czyta napisów, czasem bez dzwięku...ogólnie nie ma pewności co to pełnego odczytu.
W zasadzie to napisów nie czyta mi wcale...


Ogólnie jezeli chodzi o wielkosc tv to nie spodziewałem sie ze tak szybko przywykne to 58" tzn ze tak mi sie oczy szybko przyzwyczjają...juz bym chciał 65" )) "

----------------------------

"Juz zwrócony Klamka zapadła i Panasa juz nie ma....i nie będzie...raczej "

----------------------------

Nie żałuję przygody z Panasonikiem i nie zaluje ze go oddalem.

----------------------------
Ok...tv (Sony) stoi juz na miejscu....
Ustawiłem siebie wstępnie obraz pod siebie, i....wg mnie tv jest SUPER!!! Spora różnica względem Panasa którego mialem.
Sony dużo lepsze i wyraziste kolory...jak lubię
Wyszukiwanie głosowe super sprawa używając yt Wkurza mnie troche ze mam slabego neta ale z tym przez jeszcze kilka miesięcy juz nic nie zrobię.
Ogólnie jestem pod duży wrażeniem i nie zaluje absolutnie zwrotu Panasa i kupna Sony.

-----------------------------

Panasa mialem ale dxe720 wiec to teoretycznie polka niżej od mojego Sony.
Tak naprawde to na ta chwile nie widzę w ofercie do 5000zl modelu tv który by mogl byc lepszy od 55xd85. Ks7000 odpada!!!

-----------------------------

Ok...tv zwrócony do sklepu...zwrot tzw rekojmia.

-----------------------------

No przeciez pisałem wczoraj ze kupiłem Panasa 58dxe720

Wcale tego nie wykluczam Ciekawe jak w ME będą na mnie patrzyli jak drugi raz kupiłem Panasa i drugi raz go zwracam )

------------------------------

Chciało ci się to wszystko szukać???? ;-)
Ty widzę swoje odpowiedzi/propozycje wstawiasz już chyba na zasadzie kopiuj-wklej bo ciągle to te same TV i suche informacje modelu i ceny oraz o darmowej kalibracji.
 
Ostatnia edycja:

strazakp

Banned
Właśnie dostałem takie info z ME :-( :
"Informujemy, iż Twoje zamówienie zostało anulowane, gdyż posiadaliśmy ostatnią sztukę wybranego produktu, która niestety z przyczyn technicznych nie kwalifikuje się do wysyłki.
W związku z daną sytuacją nie jesteśmy w stanie zrealizować zamówienia. Możliwe, że w najbliższym tygodniu dany towar wróci do naszej oferty. W takim wypadku polecamy na bieżąco sprawdzać naszą ofertę. Dołożymy wszelkich starań, aby kolejne zakupy w naszym sklepie przebiegły pomyślnie."
 

pepka

Member
Bez reklam
To teraz dopiero się zacznie...
popcorn_2.gif
 

strazakp

Banned
Lubię sie z wami dzielić takimi informacjami :) Hehehehe. A wy to tez lubicie,co???/
Jest ten Panas jeszcze w Saturn i MM tyle ze 100zl droższy + koszt wysylki.
 

pebe86

Member
Bez reklam
Ten temat jest jak Warsaw Shore. Człowiek ogląda i zastanawia się, gdzie tacy ludzie się uchowali ;)
Mieszkanie ludzie szybciej kupują, niż strażak telewizor.

Kończ waść, wstydu oszczędź.
 

strazakp

Banned
Spokojnie, jeszcze Was nie opuszczę...nie tak szybko :)
Poczekam kilka dni bo na święta będą pewnie promocje. I tak jestem już dwa tygodnie bez TV w salonie więc jeszcze tydzień poczekam. Pewnie kupię tego Panasa w Saturnie ale może uda się urwać jakieś 200-300zl w ramach promocji ;-) No chyba że w ramach tej samej promocji Sony 65w855 będzie w dobrej cenie :)
Na pewno nie chce już 55" a 58" od Panasa to minimum...tyle że w budżecie do 5000zl.
 

strazakp

Banned
Tak porównuje 58dx700 do 58ex700 i choć jest różnica w cenie 900zl to innych większych różnic nie widzę a na pewno nie takich by skusić się na ten nowszy. No chyba że czegoś nie widzę....?
 
Ostatnia edycja:
Strażak kup teraz TCL LED U65P6046 :) Przynajmniej wielu zainteresowanym przyda się twoja opinia.A i my z punktu widzenia "fanów" TV, będziemy mieli przynajmniej rzetelną opinią na temat nowości od TCL.
 
Status
Zamknięty.
Do góry