Kupiłem!!!! :-)

Status
Zamknięty.

strazakp

Banned
Nie mam zamiaru chodzić po sądach:) ale chce sprawdzić co teraz odpowie ME i jaka będzie ich wola zlagodzenia sprawy lub jakiegoś zadośćuczynienia. ;-)
 
Skoro napisali że TV może się jeszcze pojawić to powinieneś poczekać.Lub jeśli chcesz sprawdzić czy nie jesteś "persona non grata" to zamów przez kogoś innego ten sam model i będziesz wiedział a sklep wtedy może mieć problem, gdyby przyszło do konfrontacji :)
 

Seizo

Active member
Bez reklam
Nie mam zamiaru chodzić po sądach:) ale chce sprawdzić co teraz odpowie ME i jaka będzie ich wola zlagodzenia sprawy lub jakiegoś zadośćuczynienia. ;-)
Ale o jakim zadośćuczynieniu mowa? Przecież sklep wywiązał się wzorowo ze swojego obowiązku i poinformował Cię w ustawowo przewidzianym terminie o braku dostępności tego telewizora? Gdybym to ja w imieniu sklepu udzielał odpowiedzi na to zażalenie to potraktowałbym Cię z buta i wkleił właśnie ten artykuł z ustawy. Spadaj na drzewo. Zadośćuczynienie, dobre, tylko za co? Poniosłeś jakąś szkodę w związku z zaistniałą sytuacją?
 

strazakp

Banned
Skoro napisali że TV może się jeszcze pojawić to powinieneś poczekać.Lub jeśli chcesz sprawdzić czy nie jesteś "persona non grata" to zamów przez kogoś innego ten sam model i będziesz wiedział a sklep wtedy może mieć problem, gdyby przyszło do konfrontacji :)
Obecnie ten tv jest niedostępny w sklepie internetowym wiec nie mogę zamówić.
 

Caparzo

New member
Bez reklam
Poniosłeś jakąś szkodę w związku z zaistniałą sytuacją?

stracił 0,0045 kw prądu w celu zamówienia sprzętu, potem 17% baterii w telefonie na smsa, podupadł na zdrowiu bo ciśnienie skoczyło a to już parę dni życia mniej, żona pewnie też straciła bo nici z sexu, serwery hdtv dostają po dupie za wchodzenie i pisanie, niejedna z nas jak to czyta to mógł przy jedzeniu sie zadławić i umrzeć .. więc bracie nie jest takie hop siup
to prawie jak zamach terrorystyczny :bober:

Witam to na czym stanęło,bo już się pogubiłem ?

strażak szuka tv :D, co polecasz do 5 tyś
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Życiowe komentarze, dobre... :D
Strażak, no nie oszukujmy się, Ty pewnie jak na pożar jedziesz to 15 minut wybierasz z którego węża będziesz gasił.
 

Seizo

Active member
Bez reklam
stracił 0,0045 kw prądu w celu zamówienia sprzętu, potem 17% baterii w telefonie na smsa, podupadł na zdrowiu bo ciśnienie skoczyło a to już parę dni życia mniej, żona pewnie też straciła bo nici z sexu, serwery hdtv dostają po dupie za wchodzenie i pisanie, niejedna z nas jak to czyta to mógł przy jedzeniu sie zadławić i umrzeć .. więc bracie nie jest takie hop siup
to prawie jak zamach terrorystyczny :bober:
No tak, to zmienia postać rzeczy. Może dostanie ten TV ramach rekompensaty.

Witam to na czym stanęło,bo już się pogubiłem ?
strażak szuka tv :grin:, co polecasz do 5 tyś

Żeby tego było mało skarży sklep że Ci nie wysłali mu telewizora który im wcześniej zwrócił żądając zadośćuczynienia za poniesione szkody. Robi się coraz ciekawiej :popcorn:
 

strazakp

Banned
No tak, to zmienia postać rzeczy. Może dostanie ten TV ramach rekompensaty.



Żeby tego było mało skarży sklep że Ci nie wysłali mu telewizora który im wcześniej zwrócił żądając zadośćuczynienia za poniesione szkody. Robi się coraz ciekawiej :popcorn:
Człowieku! Nie wymyślają czegoś czego nie ma i nie było!!! Właśnie przez takich jak ty forum robi się śmietnikiem! A niby to mi należy się ban :-/
Nikogo nie skarze tylko wysłałem zapytanie w kwestii anulowania transakcji i bez żadnych rzadan.
 

pebe86

Member
Bez reklam
Strażak, czy Ty naprawdę nie dostrzegasz że stałeś się pośmiewiskiem całego forum?
Ktoś w końcu musiał zadać to pytanie.
 

Seizo

Active member
Bez reklam
Człowieku! Nie wymyślają czegoś czego nie ma i nie było!!! Właśnie przez takich jak ty forum robi się śmietnikiem! A niby to mi należy się ban :-/
Nikogo nie skarze tylko wysłałem zapytanie w kwestii anulowania transakcji i bez żadnych rzadan.

Z tego co napisałeś wynika inaczej. Reklamacja, skarga jaka to różnica? Zgłaszasz zażalenie do sklepu (reklamację/skargę) na to ze zrobili Cię w jajo.

Zgłosiłem już reklamacje w tej sprawie do ME. Zakup przez internet jest formą umowy.
Ja pamiętam taki incydent jak ktoś wystawił dla jaj chyba samochód na Allegro za niewielką cena z opcją kup teraz. Ktoś kupil a później ten sprzedający powiedział że nie ma takiego auta i to był żart. Obiło się o sąd i sprzedawca musiał zadośćuczynić jakoś kupującemu...i to chyba takim autem lub kwota wartości jego.
No nic zobaczymy co odpowie sklep.
Nie mam zamiaru chodzić po sądach:smile: ale chce sprawdzić co teraz odpowie ME i jaka będzie ich wola zlagodzenia sprawy lub jakiegoś zadośćuczynienia. :wink:
 
Status
Zamknięty.
Do góry