Kupiłem!!!! :-)

Status
Zamknięty.

pebe86

Member
Bez reklam
Napisz jeszcze co robicie jutro na obiad i na którą masz pojutrze autobus.

Naprawdę potrzebne takie spamowanie? Przyjdą te gry, potestujesz, wtedy coś napisz- jak już musisz...
 

strazakp

Banned
Po kolejnym dniu użytkowania TV wydaje się być całkiem spoko :)
Właśnie oglądam powtórkę Bayern-Arsenal i ogląda się dosyć dobrze. Moje oko jakoś nie widzi niedomagań 60Hz. Kiki wspominał że będzie widać na pewno brak 100Hz!!!
Owszem, może jak by tak mocno się przyjrzeć lecacej piłce to faktycznie nie jest ona w pełni wyraźna...ale czy na 100hz byłoby idealnie???
Kolory po ustawieniach są ładne :) Lubię oglądać mecz kiedy na ekranie barwuy koszulek i kolor trawy są wyraźne :) Wiem że pewnie ks7000 miałby tutaj więcej to pokazania...
TV ogląda się dobrze zarówno przy świetle dziennym jak i wieczorem.

Wielkie dzięki dla kolegi Caparzo, który przekonał mnie do tego TV i w tym co mówił miał racji.
 
Ostatnia edycja:

Caparzo

New member
Bez reklam
a dzięki :) do pewnych rzeczy trzeba podchodzić z głową i logicznie :popcorn:

co do niewyraźnej piłki to nie przesadzaj, jak ma być dobrze widoczne coś z odległości 2 metrów, obracające się i wielkości grosza patrząc z tych 2 metrów ? co chciałeś widzieć łezkę najka czy pume ?


panto pisz po polsku bo to twoje bd bd bd nie wiem co znaczy, a na demotywatorach o tak piszących ostatnio był fajny podpis, no niefajny dla ciebie :lol:
 

strazakp

Banned
a dzięki :) do pewnych rzeczy trzeba podchodzić z głową i logicznie :popcorn:

co do niewyraźnej piłki to nie przesadzaj, jak ma być dobrze widoczne coś z odległości 2 metrów, obracające się i wielkości grosza patrząc z tych 2 metrów ? co chciałeś widzieć łezkę najka czy pume ?
;-) no nie, aż takich detali nie musi być widać. Ogólnie lecaca piłka śladów za sobą nie zostawia ;-) Ogladalem też na Eurosport zjazd na nartach i jadący narciaz też nie zostawia żadnej poświaty :)
Wiem że liczy się logiczne myślenie i podejście zdrowo rozsądkowi. Wkurza mnie Kiki pisząc w odpowiedzi na pytanie czy 60hz da radę: "nie da rady"!!! Można napisać że wg mnie nie da rady :-/
Teraz TV oglądam z odległości 3-4m.

Nie wiem czy dołożenie tych 800zl i kupno Sony coś wniesie w tym co zobacze w domu???
Ogólnie wielkość ekranu 58" już mi się opatrzyla i przydałby się 65" ;-))) ale to może za kilka lat bo możliwości miejsca w pokoju są spokojnie na taką wielkość.
 

Rafal7

Banned
U mnie poświata jest przy włączonych upłynniaczach, nawet jak ktoś ręką machnie na zwykłym kanale, nie musi to być piłka.
Matryca w tv oczywiście 100 Hz
Ale ja i tak nie oglądam na upłynniaczach :)

Nie słuchaj tych fanaberi co niektórzy piszą, kieruj się swoim rozumem bo niektórzy by chcieli Tobie kupić tv ale Ty byś musiał za niego płacić :D
 

strazakp

Banned
U mnie poświata jest przy włączonych upłynniaczach, nawet jak ktoś ręką machnie na zwykłym kanale, nie musi to być piłka.
Matryca w tv oczywiście 100 Hz
Ale ja i tak nie oglądam na upłynniaczach :)

Nie słuchaj tych fanaberi co niektórzy piszą, kieruj się swoim rozumem bo niektórzy by chcieli Tobie kupić tv ale Ty byś musiał za niego płacić :D
100hz i jest poswiata???? Ciekawe co Kiki by na to powiedzial? ;-)))
Juz wiem ze jest kilkoro takich którzy albo szukają zaczepki i hajtuja albo tacy którzy sa typowymi sprzedawcami tv i dla nich liczy sie tylko sprzedaż...np Philipsa :)
 

Rafal7

Banned
Toć jest, a co mam napisać ze nie ma :D
Nawet czasami obraz potrafi skoczyć albo przyciąć się, to są mili sekundy i ja to widzę.
Ja mam łeb na karku i nie czaruje :D
 

Malix7

Member
Przede wszystkim Sony to w jest chyba matryca ips, jeśli oglądasz w warunkach kinowych to Sony będzie gorzej wypadało, mi osobiście w sklepie bardziej obraz się podoba na ips i pod kątem gra też dobrze nie tak jak na va.
No i Sony 120hz :)
 

strazakp

Banned
Przede wszystkim Sony to w jest chyba matryca ips, jeśli oglądasz w warunkach kinowych to Sony będzie gorzej wypadało, mi osobiście w sklepie bardziej obraz się podoba na ips i pod kątem gra też dobrze nie tak jak na va.
No i Sony 120hz :)
Pomijam już tą różnice w Hz bo w Panamie nie jest źle.
Kąty mnie nie interesują bo oglądam TV na wprost i nie widzę problemu u siebie z VA.
Warunki w jakich oglądam TV są mieszane a w całkowitej ciemności to rzadko oglądam bo nocą zawsze jakaś tam lampka świeci w pokoju.
Ale jak te parametry które wymieniłem mają wpływ na to co ludzkie oko może dostrzec???
 

Malix7

Member
Osobiscie wybralbym Sony z uwagi na wieksza palete barw. Jesli chodzi o roznice na oko to nie wiem, musisz sam zobaczyc.
 

Caparzo

New member
Bez reklam
Taa, paleta barw... My strażak jesteśmy normalni.. Kolory w tv się nie zmienią. Dla nas jest fioletowy dla niego fiołkowy, lawendowy, purpurowy.. Takie babskie podejście :/ a avatar dalej będzie niebieski a matrix zielony na sony jest inaczej ?
 

strazakp

Banned
Taa, paleta barw... My strażak jesteśmy normalni.. Kolory w tv się nie zmienią. Dla nas jest fioletowy dla niego fiołkowy, lawendowy, purpurowy.. Takie babskie podejście :/ a avatar dalej będzie niebieski a matrix zielony na sony jest inaczej ?
;-) ;-) ;-)

Właśnie oglądam Legia-Ajax i po raz kolejny stwierdzam że ten Panas i jego 60Hz nadaje się do sportu!!! :)
Nie widzę nic co by mi przeszkadzało w komfortowym oglądaniu meczu piłki nożnej.

Kupilem sobie dziś bezprzewodowa klawiaturę z touchpadem (logitech k400) to bardziej komfortowego korzystania np z YT czy ewentualnie przeglądarki na TV. Działa to dobrze :)

P.S Jeżeli okaże się że zostawię sobie jednak Panasa to chyba kupię jakiegoś boxa z androidem i będę miał dwa systemy, lepszy odtwarzacz plików wideo i photo :)
 
Ostatnia edycja:

Henry

Active member
Bez reklam
Dla mnie TV z matrycami poniżej 100Hz są nieakceptowalne, wolałbym mniejszą przekątną na 100Hz niż wielką poniżej 100Hz.

Żeby wiedzieć o co w tym naprawdę chodzi, to trzeba zrobić tak jak pisze Kiki, 2 TV obok siebie.
 

strazakp

Banned
Postaw obok model 100Hz - to zmienisz zdanie.
Nie będę kupował drugiego TV tylko dlatego by postawić dwa obok siebie! Ty w sklepie możesz tak zrobić ale ja nie mogę sobie na takie coś pozwolić. Co najwyżej mogę jeszcze oddać tego co mam i kupić inny ale to nie będzie dwóch obok siebie.
Napisałes że 60hz nie da rady w sporcie i grach a wg mnie daje radę!!! Przypomnę że mam dobry wzrok stwierdzony przez okulistę co dwa lata!!!
Nie mniej jednak cały czas biorę pod uwagę wymianę na 10Hz Sony.
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty.
Do góry