Kupiłem!!!! :-)

Status
Zamknięty.

hpiotrekh

New member
"W modelu PUS 6561 ( który ma również 100 hz) drobna zmiana powoduje nadpłynność na takim poziomie że nie da się oglądać ( kupiłem na Gran Derbi i się załamałem oddałem po tygodniu )."

Nie miałem okazji oglądać meczu na normalnej ( nie streamowanej) telewizji, ale wg mnie ten philips przy włączonych upłynniaczach robił straszne artefakty, nawet przy ogladaniu seriali. zresztą sam go oddałem po tygodniu.

Strażak, jesli Panas Ci odpowiada to ja bym już nie zmieniał.
60Hz, 120Hz. tak widać różnicę, że wciąż ludzie się kłócą czy j6240 ma 60 czy 120 xD więc już samo to o czymś świadczy.

Obecnie mam Sony w809c, jestem mega zadowolony. ale on kosztuje 4000.
Ma wszystko co chciałem, VA, 100Hz, android, niski input lag, ładny wygląd +3d w gratisie.
Gdybym jednak wybral Panasa za 3000, ładnie wyświetlał obraz to też bym już nie zmieniał. Ewentualnie kupił boxa z androidem.
 

Malix7

Member
[QUOTETy
Jak Ty chłopie żonę sobie wybrałeś :grin:
Chyba ze dalej szukasz :grin:[/QUOTE]

Zastanawia się czy Żonę czy Męża brać :lol:
 

Malix7

Member
Panowie bez spiny, po co się kłócić? troszkę pożartowaliśmy i już spoko.
Ja w sumie gdybym wybierał tv tak jak strażak to bym kupił coś normalnego a tak to zakupiłem pierwszy z brzegu i zostałem z kaszanką na ścianie :)
Tzn jakbym wybierał tak jak on to jeszcze bym nie kupił :) ale już bym wiedział co kupić.
 

pantomima

Banned
Ożenić tez się ożenił, ale nie wiedział czy nie oddać.
Potestował 14 dni i tez oddał? :D


No becze normalnie ;)



Panasonic 58dxe720 - pzyzwoity telewizor na poczatek przygody kinowej.
Jezeli chodzi natomiast o technologie HDR to w tym modelu\przedziale cenowym jest ona podstawowa, srednio ok 400 nitow ? Cos tam sie juz dzieje , ale nie jest to napewno hdr.
Naturalny/plastyczny obraz ? - cos tam juz widac , ale..

To Twoj tv
Jeszcze nie wybuchl ?
 

strazakp

Banned
Panasonic 58dxe720 - pzyzwoity telewizor na poczatek przygody kinowej.
Jezeli chodzi natomiast o technologie HDR to w tym modelu\przedziale cenowym jest ona podstawowa, srednio ok 400 nitow ? Cos tam sie juz dzieje , ale nie jest to napewno hdr.
Naturalny/plastyczny obraz ? - cos tam juz widac , ale..
a jak to się ma (np HDR) w tv z ciut wyższej pólki czyli Sony xd8505 i Panas dx750??? Czy tutaj bedzie wyraznie lepiej niz w dxe720???
cos tam gdzies wyczytałem ze prawdziwy hdr (w tym przedziale cenowym do 5tys zł) ma tylko ks7000 bo 1000nitów...ale taka wartosc nie jest stała a jest podobno tylko przez kilka sekund.
 
Ostatnia edycja:

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Nie lepiej jakbyś kupił drugi tv, postawił obok i porównał side by side?
Następnie zwrócił ten który Cie nie łechcze tak jak byś chciał?
Przy Twoich dylematach już dawno był olał temat i tak uczynił.
 

strazakp

Banned
Nie lepiej jakbyś kupił drugi tv, postawił obok i porównał side by side?
Następnie zwrócił ten który Cie nie łechcze tak jak byś chciał?
Przy Twoich dylematach już dawno był olał temat i tak uczynił.
pisałem juz wczesniej ze to nie wchodzi w gre ze wzgldu na finanse i troche tez miejsce w pokoju.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
To zwróć ten i zamów następny.
Na jedno wyjdzie, z tym, że dłużej potrwa.
Inaczej nic więcej już się nie dowiesz, po za subiektywnymi ocenami obcych ludzi - którzy często pieprzą jak potłuczeni.
 

strazakp

Banned
dlaczego jak gram na xbox one i mam rozdzielczosc 4K to jest odswierzanie tylko 60Hz??? czy jak bede miał tv 100Hz/120Hz to bedzie w info równiez 100/120Hz???
 
Raczej nie będzie. W trybie gra TV ma jak najniższy input lag więc jak kupisz TV z matrycą 120 Hz to i tak w takim trybie nie wykorzystasz matrycy 120 Hz ponieważ zostaną wyłączone wszystkie polepszacze "obrazu ( i matryca 120 Hz będzie pracować jak 60 Hz).
Tak ktoś to opisywał na forum - ale ja nie gram na TV (raczej PC ) więc musiałbyś poszukać postów z dokładnym opisem .
 

pantomima

Banned
a jak to się ma (np HDR) w tv z ciut wyższej pólki czyli Sony xd8505 i Panas dx750??? Czy tutaj bedzie wyraznie lepiej niz w dxe720???
cos tam gdzies wyczytałem ze prawdziwy hdr (w tym przedziale cenowym do 5tys zł) ma tylko ks7000 bo 1000nitów...ale taka wartosc nie jest stała a jest podobno tylko przez kilka sekund.

Z Soniakem o ktorym wspomniales bd duzo lepiej , z Panasoniciem znacznie lepiej .
 
Status
Zamknięty.
Do góry