Ktoś chętny, robimy zrzutke?

artiz_

New member
Bez reklam
Bardzo dobra oferta;) tylko brać,pytanie tylko czy sam ekran nie ma pofałdowań

Wysłane z mojego Vienna przy użyciu Tapatalka
 

Bipo

Active member
Bez reklam
W tym przypadku ja jak bym go miał kupować to zobaczyć na żywo obowiązek musowy dlaczego:
- rozwineli go do zdjęcia na tymczasowym rusztowaniu , prawa strona już widać, że może ale nie musi być lekko pofaładowana głównie na ramce czarnej bo im się nie zmieścił jak go rozwineli. Widać, że prawa strona opiera się na tym elemencie przekatnym rusztowania na dole.
- druga sprawa to top o którym wspomniał KR, nie zawsze jest on potrzebny szczególnie przy dużych przekątnych i niskich mieszkaniach. W moim przypadku celowo zrezygnowałem bo by mi centralny z szafką wszedł w światło ekranu.. ;-)
- najważniejsza sprawa to kiedy był kupiony, ponieważ może się okazać że jest na gwarancji to Jeśli by pogieli powierzchnie projekcyjna to w ramach gwarancji powinni w ******************ze wymienić na nową. . ;-)
- cena jak za darmo.. ;-)
 
Ostatnia edycja:

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Biały sufit zabije jakość każdego ekranu.
Gdybym miał wybierać posiadając taki sufit, to wolałbym tańszy ekran za 1000zł z pasem. Odbić będzie mniej i w konsekwencji lepsza jakość, a nie ma chyba nic gorszego jak degradacja przez odbicia.
 

rabit

Active member
Bez reklam
Ok. Tylko nie wiadomo, czy gość nie pokazał całego pasa rozbiegowego, bo nie było miejsca bardziej opuścić ekran w dół? Trzeba byłoby napisać chyba do kolesia i zapytać ile jest czarnuli od sufitu?
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Dokładnie, ale myślę, że nierozsądnym byłoby się tym nie pochwalić.
Szczególnie, że pas rozbiegowy dodatkowo kosztuje.
Na upartego można dorobić pas.
 

rabit

Active member
Bez reklam
Zgadzam się. Czarny pasek ma swą cenę. Tak więc albo nie bardzo mu się śpieszy ze sprzedażą, albo nie jest tego świadomy.
 

rabit

Active member
Bez reklam
He, he... dokładnie. Czyli jeżeli komuś zależy, to warto zapytać. To nic nie kosztuje, a można dużo zaoszczędzić.
 

rabit

Active member
Bez reklam
Lolo... ta druga oferta, to wzmacniacz R a nie AE. Czyli starsza wersja bez wejścia na końcówkę.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Faktycznie dają już taki rabat na 656? Bo akurat z 656 nie było tak kolorowo.

Ten Maraś fajny, można brać i składać resztę do serii.
 
Do góry