Ktoś chętny, robimy zrzutke?

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Nie ma, trzeba z kilku serwisów korzystać.
Jeszcze ze wszystkich gumtree, czy pochodnych olx'a itp. powinno szukać.
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
To audiofilski kurz przecież.
Ale zobacz co jest nad przyciskiem Power, zalepił diodę żeby mu po nocach nie świeciło ;)
Dopiero teraz spojrzałem
Toć do zdjęcia to by przetarł tą końcówkę :)
To flufa jedna no :p
Żarty żartami, ale takich fotek w ogłoszeniach jest przecież mnóstwo. Zastanawia mnie to, czy ci ludzie nie patrzą co wklejają? Przecież takie fotki nie zachęcają do kupna, a wręcz odstraszają, świadczą o sprzedającym jaki z niego brudas i w jakim poważaniu ma sprzęt i potencjalnych klientów. Przecież wystarczy odkurzyć przedmiot oraz posprzątać okolice, które będą w kadrze. Brakuje jeszcze porozrzucanych majtek i skarpetek. Już nawet nie piszę o tym, że niektórzy stosują białe wygięte kartony jako tło niedające cieni. Wiadomo, ze lampa błyskowa potęguje kurz, więc raczej należy jej unikać. Dalej, pierwszy lepszy darmowy programik do edycji zdjęć, wykadrować, wyprostować. W sumie 5-10 minut roboty, a o ile atrakcyjniej będzie wyglądać takie ogłoszenie?
 

Rafal7

Banned
Krzysztof, ja jak coś sprzedaje, to zawsze czyszcze klocek słynnym tv.
Nie wyobrażam sobie aby takiego brudasa sprzedać.
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
tak na szybko, nawet dało się go odkurzyć i odpalcować, kilka pociągnięć suwakami, to wszystko, a osoby śmigające w programach zrobią to 100 x lepiej
 

Attachments

  • 1.jpg
    1.jpg
    31,5 KB · Wyś: 82
  • 2.jpg
    2.jpg
    138 KB · Wyś: 84
Ostatnia edycja:

Rafal7

Banned
Dlatego kupuje się srebrne, można i miesiąc nie czyścić, jedynie odcień się zmienia, ale równo po całości :D
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Jeszcze plaster bym zdjął w PS ; )
Cóż zrobić, są syfiarze i nie ma co się oszukiwać, aczkolwiek znam takich co im się zwyczajnie nie chce, ot sprzedadzą to sprzedadzą, nie to nie.
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
plaster tak, ale jam mam na myśli darmówki, i szybkie działanie ;)
PS tez używam, ale zawsze jakoś schodzi mi na to deko dłużej ;)
wiele kupuje rzeczy z drugiej ręki, mam na myśli wiele innych branży. Już nie raz po rozpokowaniu okazało się, że sprzedający nawet nie pokusił się o wytarcie z kurzu, brudu, itp. Ręce opadają.
Ja jak coś sprzedaję, to wg powyższego przepisu, potem mniej roboty w PS.
 
Ostatnia edycja:
Do góry