Ktoś chętny, robimy zrzutke?

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Jak to zrobić, by na eBay wyświetlały się wszystkie aukcje?
- jeśli wchodzę przez ebay.pl, i zaznczam Europa lub UK to nie ma wielu aukcji
- jeśli wchodzę przez ebay.uk mam to samo, czyli nadal dusza.

Już wiele razy przeleciało mi przez palce kilka fajnych rzeczy.
Nawet na tym aktualnym przykładzie, wpisuję MM7025 i nie mam tej aukcji, ani na PL, a ni na UK. Co robię źle?
PS, Lolo nie martw się, nie kliknę, to nie moja cena ;)
 

lolo2

Well-known member
Bez reklam
jedną w Polsze druga w UK.
Jedyny sposób, przeglądać często takie strony, coś na pewno się trafi

Thx. Bede mial na uwadze.

1600zl za mm7025
I po 1600 - 1700zl za r-112sw klipscha
I 650zl za heco ms 200

Takie okazje bede wypatrywal i wydaja mi sie one bardzo realne a poza tym nie ma spiny, mam jeszcze czas.

Krzysek, nie boje sie.
Narazie i tak nie klepne tego.
 
Ostatnia edycja:

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Thx. Bede mial na uwadze.

1600zl za mm7025
I po 1600 - 1700zl za r-112sw klipscha
I 650zl za heco ms 200

Takie okazje bede wypatrywal i wydaja mi sie one bardzo realne a poza tym nie ma spiny, mam j.

Za 1600zł MM7025 to długo będziesz musiał szukać, mi się udało w licytacji i to nie jest reguła.
Następnych kilka sztuk kupiłem w okolicach 1850-2300. Takie są ceny i to się nie zmieni.
Dobra pora i czas. Wszystko od tego zależy.
Nie licz też na MM7055 w cenie 2500zł. Bardzo będzie Ci ciężko wyrwać w tej cenie, Krzychu miał fuksa. Bywa, że raz na rok/dwa trafiają się takie rzuty.
Wiem, bo obserwuje ten rynek od wielu lat.
 

lolo2

Well-known member
Bez reklam
Za 1600zł MM7025 to długo będziesz musiał szukać, mi się udało w licytacji i to nie jest reguła.
Następnych kilka sztuk kupiłem w okolicach 1850-2300. Takie są ceny i to się nie zmieni.
Dobra pora i czas. Wszystko od tego zależy.
Nie licz też na MM7055 w cenie 2500zł. Bardzo będzie Ci ciężko wyrwać w tej cenie, Krzychu miał fuksa. Bywa, że raz na rok/dwa trafiają się takie rzuty.
Wiem, bo obserwuje ten rynek od wielu lat.

Troche moze przesadzilem, ale z drugiej strony nie spieszy mi sie. A jak sie wtrafi pm7004 to bedzie pm zamiast kocowki. Do marca raczej nie stworze 7.1.4.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Jak to zrobić, by na eBay wyświetlały się wszystkie aukcje?
- jeśli wchodzę przez ebay.pl, i zaznczam Europa lub UK to nie ma wielu aukcji
- jeśli wchodzę przez ebay.uk mam to samo, czyli nadal dusza.

Już wiele razy przeleciało mi przez palce kilka fajnych rzeczy.
Nawet na tym aktualnym przykładzie, wpisuję MM7025 i nie mam tej aukcji, ani na PL, a ni na UK. Co robię źle?

Nie wyświetla Ci tego MM7025 na adresie co.uk?
To dziwne.
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Nie licz też na MM7055 w cenie 2500zł. Bardzo będzie Ci ciężko wyrwać w tej cenie, Krzychu miał fuksa. Bywa, że raz na rok/dwa trafiają się takie rzuty.
To był dość bolesny fuks. Jednego dnia trafiła się w UK, dosłownie kilka dni potem w PL. Bolało, ale wiedziałem, ze to okazja.
Nie wyświetla Ci tego MM7025 na adresie co.uk?
To dziwne.
Dziwne, wkurza mnie to od dawna. Tak samo było z AV, jak Ci pisałem kiedyś.
próbowałem już wszelakich ustawień - dalej to samo :(
 
Ostatnia edycja:

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
To zainstaluj sobie apke na telefon, zwie się "Geoship" i po sprawie.
Napisz czy teraz wszystko widzisz?
 

lolo2

Well-known member
Bez reklam
Zainstalowalem geship i lipa, mniej znajduje niz przez www. Tej koncowki tez nie widzi. Glownie same aukcje z usa.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Krzychu,
Jak chcesz trafiać okazje, to musisz wycierpieć :D
Na telefonie ustawiasz dodatkowo powiadomienia (na apce ebaya), więc jak ktoś coś wystawi, to dzyń-dzyń na słuchawce i już możesz licytować zanim rzucą się sępy ;)

Lolo,
No jak Wam nie widać na tej apce, to sorry amory.
U mnie wszystko jest, ten Maraś + wiele innych których właśnie nie widzę na stronie www.
Także czarna magia.
 

Rafal7

Banned
Ja gdzieś tu kiedyś wrzucałem link do strony gdzie wpisuje się dany model i ta strona wyszukuje z całego świata gdzie dany produkt jest w sprzedaży, tylko weź i znajdź ta stronę teraz.
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
u mnie trzy, za drugim razem ZERO
to samo wpisałem, niczego nie zmieniałem
pilot bomba :) kojarzy mi się z Nokią 7110 lub z pilotami za czasów VHSów, gdzie można było skanować kody kreskowe
Ja gdzieś tu kiedyś wrzucałem link do strony gdzie wpisuje się dany model i ta strona wyszukuje z całego świata gdzie dany produkt jest w sprzedaży, tylko weź i znajdź ta stronę teraz.
To byłoby coś. Choć takie strony (np. porównywarki czegokolwiek) często korzystają z nieswoich silników i sporo przepuszczają.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
No to z ebayów to jest Ekkiy, czyli:
Ekkiy - Search eBay over the World
Tu jak wpiszesz Marantz MM7025 to wyświetli dokładnie tyle samo co Geoship u mnie, czyli 14 pozycji.

Kurde, nie wiem po co ja to piszę. Potem człowiek będzie chciał coś kupić okazyjnie i wszystko dziabną ;)
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
ale jaja. Kliknąłem na GeoShip trzeci raz i teraz wyszło 14 items.
Głupieję. Tak czy siak, coś jest nie tak :D
Oooo, ten Ekkiy to działa.
Przysługę oddajesz ludzkości :D
 
Do góry