Kto ma Sony kd-85xg8596??

DYFER

Member
Teraz jest w media expert i neo za każde 500zl 70zl dają ale to i tak taka cena nie wychodzi bo wyjdzie 12080 więc nie wiem gdzie on kupił w takiej cenie baza cenowa 13999zl
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Pytanie czy te oczyszczacze finalnie wyszły również w korzystnej cenie, jeżeli tak, to fajna cena za 85".
W Samsungu było podobnie, tyle, że dorzucili jeszcze 5 lat gwarancji.
 

Michael1916

New member
Tak, oczyszczacze rowniez w bardzo dobrej cenie bo tez z 16% rabatem. Teraz jest tak ze w zasadzie w kazdym sklepie maja takie same ceny i tylko rywalizuja na promocje. Tak naprawde to dokupiłem telewizor do oczyszczaczy;-) Jak zorientowałem sie w jakiej cenie przy tej okazji moge go kupic to zamowiłem w pakiecie.
 

Michael1916

New member
Nie bedzie to odpowiedz 100% wiarygodna ale z tego co pamietam jak probowałem wyszukac jak najwiecej info o telewizorach w ostatnich dniach to ten 85XG8596 swieci ok.600 nitow ( w peaku) a ten wyzszy model dochodzi chyba do 1000 nitow. Ten 85XG9505 ma tez wygaszanie strefowe (8596 tylko direct led)podswietlenia i lepszy procesor. Ja nie zapłaciłbym za te ulepszenia dodatkowych 6000zł ale niewatpliwie efekt "wow" po powieszeniu na scianie 85XG9505 bedzie wiekszy niz przypadku 85XG8596.
Na youtube mozna znalezc test najnowszego Sony 8k ZG9, nie pamietam jaki ten model ma oznaczenia dokładnie, ale swieci cos ok3000-4000 nitow i kosztuje 65k pln za wersje 85' i ok.400k pln za 98'. Tez bym nie zapłacił/dopłacił chodz w tym przypadku nawet chłopakom redaktorom z HDTV ktorzy pofatygowali sie na prezentacje do Londynu szczeki opadły, takie było WOW!
Nigdy wiec nie jest tak dobrze zeby nie mogło byc lepiej chociaz bede sie upierał ze moj nowy 85XG8596 jest na tyle dobry, ze niczym drozszym nie powinienem zawracac sobie nawet głowy.
 

Michael1916

New member
No to brawo. 9505 bedzie na pewno rewelacyjny. Na ten model pewnie jest jeszcze przestrzen do obnizek cen bo 20000pln to jednak nadal sporo jak na "zwykłe 4k";)
 

DYFER

Member
Witam. Wczoraj przyszedł Philips 75PUS8303. Mam porównanie teraz z Sony 85xg8596. Opowiem o moim subiektywnym odczuciu które będzie łatwo zrozumieć. Jak idziesz na imprezę jesteś umówiony z ludzmi jest zajebisty klub DJ napierdala głośno wszystko na duże nowe hale jacyś ludzie coś piją znajomi nie przychodzą jakoś jest dretwo, ale klub fajny... A znowu w Philips jest tak że wchodzisz do klubu już extase zarzuciłeś zamawiasz drinka już ekipa z blatem podbiega, muza zapierd... Kolorowo światełka i napiernicza aż miło ryj uśmiechnięty dziewczyny jak anioły w klatkach w skompych strojach wija swe ponetne ciała i nagle wchodzi ci bomba popijasz to drineczkiem a ta klatka z laska opuszcza się coraz niżej i niżej a całuję cię w ptaka..... Tak mogę porównać te dwa tv. Moje odczucia mogą być inne niż kogoś innego ale jednak wolę te panny w klatkach.
 

DYFER

Member
Wydaje mi się że Sony miał lepsza głębię i na 100% lepsza czerń. Procek też pewno z andkiem chodzi tak mi się wydaje czyli jestem pewny. Ale i mówię ale tutaj ten ambilight naprawdę petarda oglądanie tvn24 jest bardziej optymistyczne. Oglądałem parę różnych rzeczy i naprawdę jak ktoś nie widział ambi w swoim domu to niech nie ocenia. Naprawdę zajebisty sprawa. Wielkość wielkością ale tutaj jednak do chodzi ten związek X. Co nadaje oglądaniu smaczek. Ogląda się naprawdę przyjemniej i te przeróżne światła robią klimat i głębię inna obrazu. Jak dla mnie pierwszy wieczór z Philipsem oceniam na 5+.
 

Michael1916

New member
To ile jeszcze bedziesz testował telewizorow? Nastepny bedzie 65cali? Tutaj Twoje porownanie jest takie jakbys pojezdził BMW 5 z powiedzmy 300 konna benzyna a potem potestował serie 3 z 200 konnym dieslem i powiedział ze ten diesel tak fajnie mruczy, ze seria 3 Ci sie przyjemniej jezdzi. To jakis bullshit jest. Te telewizory sa w zupelnie innej cenie i graja w innych ligach. Porownuj BMW 5 do Mercedesa E a nie do Opla Vectry.
 
Ostatnia edycja:

wucash

Active member
Bez reklam
Bierz to co przyniesie ci więcej frajdy - jak to Philips to bierz Philips'a.
Nie rozumiem tego wyboru bo na mnie światełka wrażenia nie robią (tak widziałem na żywo ambi w domu z 75 calami) ale jak wyżej to Twój wybór... wszyscy pozostali wezmą 85 cali :p
 
Do góry