Kto ma Sony kd-85xg8596??

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Ten masz w kompletnym zestawieniu razem z montażem i uchwytem . Oczywiście pakiet.
Tylko się zaloguj w klubie HDTV.
 

DYFER

Member
Tak już ok filmy zajebiście. Wczoraj kapitan marvel i Godzilla King i kilka Orange New black. Bajki z córką oglądałem rewelka i polska z góry i kilka innych. Ale sprawdzę Philipsa
 

DYFER

Member
Wezmę tak jak Sony i sprawdzę że wszystkim i zadecyduje. Sony jedzie we wtorek do sklepu już obczailem wszystko na nim. Tv zajebisty. Zdjęcia mogę dodawać? To zaraz zrobię i dodam. Tylko córkę zabiorę na rolki. Pozdro
 

DYFER

Member
Zaraz porobię foty

Pozdr reszta zaraz tv odstaje od sciany 40cm bo takie nóżki
 

Attachments

  • IMG_20190915_153845.jpg
    IMG_20190915_153845.jpg
    637,8 KB · Wyś: 97

Tvmania

New member
Bez reklam
Dzięki dyfer bardzo tv kozak super. Obraz tez b.dobry jeszcze raz dziękuję :) bardzo ładne mebelki
Można wiedzieć jaki masz metraż pokoju? I czy blok czy domek
 

DYFER

Member
Tak jest z boku widać jak odstaje ponieważ musiałby wisieć inaczej bezsensu. Nóżki bardzo szerokie. Ledwo wszedł między szafki.
PS. Metraż pokoju 50m2 odległość ściany za tv i do miejsca gdzie siedzę 5.5m
 

Attachments

  • IMG_20190915_162609.jpg
    IMG_20190915_162609.jpg
    769,1 KB · Wyś: 50
  • IMG_20190915_163109.jpg
    IMG_20190915_163109.jpg
    952 KB · Wyś: 59
Ostatnia edycja:

DYFER

Member
To jakiś kanał HD Z CYFRY. po zmianie dekodera nawet na starym tv obraz się polepszył nawet żona zauważyła więc musi być to prawda. Filmy w fhd lub 4k kosmos. Ktoś pisał że na HBO słabo.. Tu muszę się nie zgodzić filmy super. I czarne naprawdę czarne nawet wieczorem.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Już na tym zdjęciu widać, że tv zrobił się mały i ginie (oczywiście 10x lepszy jak 55"), a tu były głosy, że z 5m za... duży. Te 85", to jest mus na taką odległość, na 3m też. Więc nawet bym nie myślał o niczym mniejszym.
 

wucash

Active member
Bez reklam
Tak jak wszyscy pisaliśmy - na tej powierzchni i odległości wręcz ginie :)
Nawet chwili nie rozważałbym 75 cali....
 

DYFER

Member
To jest tylko złudzenie. Bo robiłem kumplowi zdjęcie i aż patrzyłem co taki tv mały na zdjęciach tak wygląda bo oddale tv jest z tej odległości bardzo duży i inaczej na żywo a inaczej na zdjęciu. Dużo pomniejsza
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Nie jest zadne złudzenie, mam 82' z jakiś 3-3.5m i też ginie na zywo, dokładnie jak na tej force. Kawałek ekranu na wielkiej ścianie na której nic się nie dzieje jak oglądamy, to nie projektor 150", bo tyle wypadałoby na 5m żeby w miarę zagospodarować wzrok (130"-150"). Musiałeś bardzo się przyzwyczaić do małego tv, że tak trudno Ci stwierdzić, że 85" z 5m to nic specjalnego.
 
Do góry