Koncerty na BD.

firestorm7

Well-known member
Bez reklam
Dziś, chcę przedstawić koncert, który jest dość wyjątkowy w swej oprawie:
Robbie Williams: “One Night at the Palladium”.

Robbie Wiliams1.jpg

Powiedział bym nawet, że to koncert familijny, dla każdego. Robbiego Wiliamsa dobrze znamy i jego repertuar. Ale w tym „wydaniu”, prezentuje się nieco inaczej. Sala Palladium nie należy do zbyt dużych, przez co koncert sprawia wrażenie kameralnego. A koncert? To pełny luz. Nie ma tu żadnego „napinania” się. To przede wszystkim świetna zabaw. Nie tylko artystów na scenie, ale również publiczności. Zarówno na scenie jak i poza nią, królują: garnitury, fraki, dzieci, a nawet… Muppety. To musi się podobać. Sam koncert utrzymany jest w stylistyce swingu, z akcentami burleski i tego typu klimatach. Dźwięk to: DD 2.0, DD TruHD 5.1 oraz DTS HD MA 5.1. Co do obrazu, to życzyłbym sobie, aby każdy wydany koncert zrealizowany był z taką jakością, jak ten. Pod tym względem, nikt się nie zawiedzie.
 

3echo

Member
Bez reklam
Nabyłem płytę Metalliki Through The Never na BD i okazuje się,że obraz nie jest na całym ekranie tylko obcięty na górze i na dole(czarne pasy).Czy ten koncert tak ma?
Odtwarzam na PS3.
 

gerus6

Active member
Bez reklam
..... nooo :) ..... a ja tam wolę Pink w wydaniu Floyd ..... ale że już nie koncertują i nie wydają to polecam koncert Brit Floyd jest jeszcze lepsze niż oryginał :eek:k:
Od oryginału nic nie jest lepsze (jeżeli chodzi o Pink Floyd) czy Brit Floyd jest na blu-ray?
 

3echo

Member
Bez reklam
Na fakt teraz zauważyłem,że menu jest na całym ekranie.Dooiero jak zaczyna się koncert to pasy się pojawiają.Materiały dodatkowe też są na full.

Wysyłane z mojego GT-S5830 za pomocą Tapatalk 2
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Muszę się przyznać, ze dopiero wczoraj obejrzałem Through the Never - Metallica. Wróciły wspomnienia z koncertów :) Lepszy kąsek niż Quebec Magnetic. Praktycznie od pierwszych dźwięków gęba się śmiała. Dobrze, że była wolna chata, mogłem sobie pozwolić na sporą głośność. Sporo basu, zarówno w 5.1 jak i w stereo. W pierwszych chwilach myślałem, że sub ktoś podkręcił. Ani się obejrzałem i było koniec. Fajna realizacja, ciekawy pomysł na minifabułę.
A propos... co było w torbie? :)
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
To prawda, jeden z najlepszych koncertów jakie mam.
Łupie konkretnie ;) a co do zawartości torby... hmmm (Cliff Burton) ;)
 

bluray

Banned
@lolek:
Lepiej późno niż wcale !
" ... jeśli chodzi o Toto in Poland to zarówno audio jak i video jest dobre na bluray? "
TOTO wydało trzy koncerty na BD.
Widać polubili format.
Wszystkie były rejestrowane (Amsterdam 2003, Paryż 2007, Łódź 2013) właśnie pod BD.
To są referencyjne (zwłaszcza realizacja perkusji) materiały dla fanów muzy rockowej.
Dedykowane do głośnego słuchania !
TOTO in POLAND - gorąco namawiam.


Ciekawostka:
Pierwszy BD TOTO z 2003' był pionierką realizacji pod HD.
Zapewne przy inicjatywie belgijskiego, pierwszego kanału SAT HD: EURO1080 (później HD-1).
Start 01.01.2004. Nadawali 1080i z DD 5.1 (!) w MPEG2 - ts.
To ponad 11 lat temu. Oni wielokrotnie emitowali ten koncert FTA !
EURO 1080 (z ASTRY) odegrał kluczową rolę dla promocji HD TV w Europie.
Mało kto o tym dziś pamięta.
Ale weterani HD pamiętają.
Euro1080 - Wikipedia, the free encyclopedia
 
Ostatnia edycja:

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Dokładnie lepiej poźno niż w cale :) dzięki tak się przymierzam do koncertu Toto w Polando...:) z Amsterdamu oglądałem kiedyś w jednym ze sklepów jak testowałem sprzęt mieli tam właśnie ten koncert - ale całego nie obejrzałem - niestety..
Reasumując wg Ciebie ten koncert z Łodzi jest dobrze nagrany pod względem obrazu jak i dźwięku aczkolwiek wyczuwam, że masz lepiej nagrane koncerty - dobrze kumam ?
 
Ostatnia edycja:

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Dla tych co lubią Toto w tym roku w Polsce są dwa koncerty tej grupy,,,, w tym jeden w Warszawie.
 
Do góry