Koncerty na BD.

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Jestem po obejrzeniu koncertu Toto – live In Poland i tak zacznę od strony technicznej – jest bardzo dobrze obrazik jest bardzo fajny i ścieżka dźwiękowa również na wysokim poziomie. U mnie jest to koncert zajmujący pod względem technicznym 3 miejsce, a może nawet drugie JNa innym forum czytałem 2 bodajże wypowiedzi że koncert jest słaby pod względem technicznym – nie wiem na czym lub jakiej jakości te osoby oglądały ten koncert – to tak jakby powiedzieć że w Transformersach dźwięk jest do bani , a w Hobbicie obraz jest lipny … Bzdura kompletna naprawdę jest bardzo fajnie – wszyscy którzy lubią ten zespół gorąco polecam to wydanie.
Co do samego koncertu to jest jedna zasadnicza wada jest mało ludzi co widać czasem kiedy realizator pokazuje widownie, na szczęście robi to w taki sposób że aż tak to nie przeraża…
Myślę że ludzie odpowiedzialni już więcej nie popełnią takiego błędu i koncerty będą w innym miejscu się odbywać – co zresztą można wywnioskować po tym gdzie będą w tym roku …
Sama publiczność dała radę i dosyć dobrze się bawili bo i ciężko się w sumie nie bawić kiedy gra taki zespół… Do tego zaśpiewali życzenia urodzinowe D.P. – więc zrobiło się bardzo miło na koncercie.
Sam zespół pomimo swoich lat naprawdę nie widać że „dziadki”mają już swój wiek zarówno pod względem wokalowym jak i pod względem grania na instrumentach wspaniała sprawa i miło posłuchać że chłopaki spokojnie dwie godziny sobie grają na „luzie”
Ja tylko mogę powiedzieć że do zobaczenia na koncercie w czerwcu w WarszawieJ
 
Ostatnia edycja:

Yan00sh

New member
To ja już go oglądałem ponad 2 tyg. temu.
Jestem ZACHWYCONY :)
Wracam do niego często. Nawet zassalem flac'i z niego i słucham kiedy nie mam blu-rey'a pod ręką.


Wytalkowane z GT-I9100
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
A jeszcze zapomniałem dodać że jak widzę młodych ludzi na takich koncertach jak Toto - to jeszcze wierzę w naszą młodzież :) ....
 

eedviking

Banned
Polecam Uriah Heep. ;)

[youtube]LFNg0OzDFVg[/youtube]
Uriah-Heep-Live-At-Koko-2015-Front-Cover-99401.jpg
 

Whiplash

New member
Bez reklam
Nie wiem czy już pisałem o tym ale nabyłem wydawnictwo Led Zeppelin - Celebration Day 2CD+Blu Ray w wersji dużego digipack'a. Cóż koncert wg. mnie fenomenalny pod wieloma względami. Kwestii samej muzyki nie będę poruszał bo każdy zainteresowany wie czego się może spodziewać, nastomiast jeśli chodzi o warstwe techniczna wg. mnie to najlepiej zrobiony koncert. Dzwiek stereo PCM na Blu ray i CD brzmi rewelacyjnie, piekny niski bas perkusji, selektywność instrumentów, czystość wysokich tonów! Wykonania utwórów też pierwsza klasa, polecam każdemu!
 

Whiplash

New member
Bez reklam
Może dlatego, że ostatnio nie ma ciekawych premier. Wszystkie Metallicy, Black Sabbath, Zeppelini zostały wydane 1-2 lata temu.
 

eedviking

Banned
23 marca będzie do kupienia smaczek, dla miłośników bluesa: Joe Bonamassa Muddy Wolf at Red Rocks. Mniam, mniam... 8)


[youtube]c1fIpH0j3aU[/youtube]
 

bluray

Banned
@lolek126: jestem z ciebie dziś dumny.
Pisze do Ciebie te słodkie słowa "TOTO-log".

TOTO nagrało na BD już trzy pozycje.
Każda nieco inna, więc nowych fanów namawiam do pozostałych wydań BD TOTO !~


- Uriah Heep kapela przeciętna z jednym kultowym hitem (coś o lipcowym poranku)
- Joe Bonamassa nie trawię za własnego brak stylu,


I problem podstawowy:
Brak w sezonie 2014/2015 wartościowych koncertów.
Santana ? I to chyba wszystko.
Morduje YT gdzie są perły do kwadratu za free ale bez HD audio.
Taka podaż treści (znakomitych i unikalnych) studzi zapał fanów muzy do zakupów na BD.
 
Ostatnia edycja:

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Ja z Bluesa to tylko słucham Dżem - ale za to bardzo lubię tę kapelę... niestety na Bd jest koncert ale podobno skopany..
A odnosnie wczesniejszych koncertów Toto, według mnie pdo względem technicznym to z Łodzi jest najlepszy, ale też musiałbym obejrzeć na jednym sprzęcie, a oglądałem wszystkie trzy na każdym sprzęcie innym :)
 
Ostatnia edycja:

rabit

Active member
Bez reklam
I problem podstawowy:
Brak w sezonie 2014/2015 wartościowych koncertów.
Santana ? I to chyba wszystko.
Morduje YT gdzie są perły do kwadratu za free ale bez HD audio.
Taka podaż treści (znakomitych i unikalnych) studzi zapał fanów muzy do zakupów na BD.

Niestety muszę się z Tobą zgodzić. :( Te lata jakieś zalatujące posuchą.
 

Savron

Well-known member
Bez reklam
Ostatnia edycja:

eedviking

Banned
:D:D:D Lubie Ci, Vikingu:D:D:D METAFIZYCZNYMI ???? :D:D:D Już zapisuje do swego skromnego słownika :D. Przeraża mi ten człowiek więcej i więcej. :popcorn:
Dżygicie, jako że też Cię lubię, to Cię nie najadę. :mrgreen::D;)
OK !
znalazłem:
https://www.youtube.com/watch?v=l685JEwFPb4
TOP POP ROCK MELODY ! Ale kit !
"July morning".
Moje pierwsze sex zaczyny ...
Ale wspomnienia !


Muzycznie:
mieli łatwość przejścia z moll na dur. Chyba byli pierwsi ?






Pisałem:
Na YT jest wszystko.


Z pewnością tak, ja też się wychowałem na tej muzyce, jak również Deep Purple itd.
Też w 1976 poznałem co to jest "memłon" przy tym kawałku: Nazareth - Love Hurts https://www.youtube.com/watch?v=iZhNW_jKrQY
Ale sobie powspominaliśmy. :mrgreen: Pozdrawiam. ;)
 
Do góry