Kino domowe do 9tys

Tvmania

New member
Bez reklam
Witam wszystkich jak wyżej poszukuje dobrego kina domowego do 9tys salon ma 20m2. Kino będzie podpięte pod tv sony w855c 75cali zależy mi bardzo na 70% filmy na blu Ray 3d, muzyka 30% taka jak house, electro, trance, minimal, hip hop, techno minimal, techno house, i kilka te % granie na ps4😊.chcialbym bardzo tez żeby w zestawie znalazł się dobry blu Ray w 3d który będzie czytał różnego rodzaju pliki i miał bardzo dobry obraz odtwarzany na tv. PROSZĘ POMOZCIE MI BO JESTem ZIELONY A PONAD 20TYS ZŁ WYDAM NA ZESTAW Z TV Marki jakie Lubie AMP to denon, Yamahy. Harman,onkyo
 

lobos

New member
Bez reklam
9 tys. to już fajna kwota. Kupisz w tej cenie dobry zestaw.
Poczytaj trochę forum to zorientujesz się jakie są popularne kolumny i czym się charakteryzują.
Wymienione marki amplitunerów są często polecane.
Najważniejszy i decydujący jest odsłuch. Chociaż kilka par kolumn trzeba usłyszeć, żeby wyrobić sobie opinię co najbardziej nam pasuje i jakie brzmienie jest najlepsze dla naszego ucha ;-)
 

Tvmania

New member
Bez reklam
Dzięki wielkie lobos za info a możesz ty mi coś polecić ze zestawiku jakie kolumny, subufer czy tuba jaki blu Ray i jaki ampli. Gdzie najlepiej kupić sprzęt w jakim markecie rtv, MM? Tv kupuje w mm
 

lobos

New member
Bez reklam
TV kupujesz za gotówkę? Jeśli tak to MM chyba nie jest najlepszym pomysłem-drogo! Można kupić zdecydowanie taniej z tym, że właśnie za gotówę. Z resztą z kinem jest oczywiście podobnie.
Jeśli ma być ampli+5.1 to ja bardzo sobie chwalę zestaw, który mam w sygnaturze ;-)
Do 20m2 będzie lepiej niż dobrze :) Zensor 7 mają fajny bas. Do muzyki, której słuchasz możesz sprawdzić brzmienie JBL Studio 280, choć one grają uwypuklonym dołem i górą a średnica już słabiej. Ewentualnie coś z Paradigm lub Melodika BL40.
Amplituner myślę coś takiego jak Marantz SR6009, SR5009/10, Denon X3100/4100, Onkyo 646.
 

mors111

Active member
Bez reklam
TV kupujesz za gotówkę? Jeśli tak to MM chyba nie jest najlepszym pomysłem-drogo! Można kupić zdecydowanie taniej z tym, że właśnie za gotówę. Z resztą z kinem jest oczywiście podobnie.
Jeśli ma być ampli+5.1 to ja bardzo sobie chwalę zestaw, który mam w sygnaturze ;-)
Do 20m2 będzie lepiej niż dobrze :) Zensor 7 mają fajny bas. Do muzyki, której słuchasz możesz sprawdzić brzmienie JBL Studio 280, choć one grają uwypuklonym dołem i górą a średnica już słabiej. Ewentualnie coś z Paradigm lub Melodika BL40.
Amplituner myślę coś takiego jak Marantz SR6009, SR5009/10, Denon X3100/4100, Onkyo 646.

aleś zestawił amplitunery :shock:

z Onkyo to model 8.. w górę lub 1... w porównaniu do tych co napisałeś
646 to odpowiednik Denona 2... , Marantza 5... ( choć tu bym wolał Marantza , choć stylistycznie mi sie aż tak nie podoba , ale lepiej zagra od Onkyo 6.. )

kolumny OK , trzeba by posłuchać

autor powinien pamiętać o subie też w tej kwocie , na którego powinien przeznaczyć 1,5-2kzł w tym zestawie
 

Tvmania

New member
Bez reklam
Co do tv będę bram w mm ale kosztuje 14tys a w rtv agd 12800zl wiec jest różnica 1200zl co do kina nie znam się panowie musicie mi doradzić i podpowiedzieć sami tak jak napisałem filmy 70% blu Ray muzyka 30% electrocity, techno, minimal hi hop, trance, house i reszta% to granie na ps4 mogę dołożyć 1000zl do kina wiec kwota będzie 10tys prosi o pomoc może zlozcie kilka zestawów dla mnie i jakiś tani sklep gdzie mogę kupić i sprawdzić sprzęt pozdrawiam i z góry dziękuję
 

lobos

New member
Bez reklam
z Onkyo to model 8.. w górę (...) autor powinien pamiętać o subie też w tej kwocie , na którego powinien przeznaczyć 1,5-2kzł w tym zestawie
W sumie racja. Onkyo 838 byłby odpowiedni. W tym budżecie to proporcja 3,5tys. można przeznaczyć na ampli a 5,5tys. na kolumny. Ewentualnie jak piszesz, że do 10tys całość to jeszcze o koło lepiej... ;-)
Sub oczywiście wskazany i te 2tys. bym na niego przeznaczył.
Nic tylko Marantz SR6009+UD5007+ Dali Zensor 7+Vokla+1+Sub E-12F :-D
Inna opcja Onkyo 838+809+JBL 280+225C+220+Sub 250P.
 

Tvmania

New member
Bez reklam
Ok dzięki wielkie ale jeszcze odtwarzacz blu Ray muszę kupić w tej cenie. A gdzie mam się zaopatrzyć w ten sprzęt w jakim sklepie i go sobie na żywo zobaczyć?
 

Manky

New member
Rozważasz wyjazd do Warszawy ? Moim zdaniem przy takich zakupach warto poswiecic jeden dzień i pojechać posłuchać w profesjonalnym salonie :)
 

lobos

New member
Bez reklam
Napisz z pytaniem o ceny do Blackninja czy w sprawie TV do Kiki-ego. Zaopatrzyli już wiele osób z forum w sprzęt w bardzo atrakcyjnych cenach. W dodatku masz PL gwarancję i pewne źródło ;-)
Na odsłuch faktycznie wybierz się do Wawy. Tam masz sporo salonów AV i będziesz miał możliwość posłuchać, zobaczyć i dotknąć przyszły sprzęt ;-)
 

czaki1981

New member
Sam niedawno jeździłem na odsłuchy więc mogę podać parę adresów.
AVPlanus - Radzymińska 202
zaraz niedaleko jest AUDIO ŚWIAT ul. Jórskiego 56
Salon Planeta Dźwięku - ul. Tarczyńska 22
Media-Centrum ul. Gustawa Morcinka 5/13
Avświat ul. Buńczuk 9
Salon Marantza na ul. Poznańskiej
 

lobos

New member
Bez reklam
No proszę... Masz podane jak na tacy ;-)
Teraz tylko odsłuch i decyzję podejmiesz na własne ucho :)
Negocjuj ceny i zorientuj się również jak stoją u Blackninja.
Czekamy na opis wrażeń po odsłuchu :)
 

czaki1981

New member
Ok dzięki wielki panowie a który najlepiej sklep wybrać tych podanych Warszawie?
Ciężko stwierdzić, zależy czego szukasz, każdy ze sklepów na stronie ma maila wystarczy zapytać czy maja zestawy które Cie interesują. Ja akurat byłem w AVplanus i Audio Świat bo są blisko siebie więc jak czegoś nie ma tu to może być tam. W AudioŚwiat masz pierwsza godzine odsłuchu za darmo kolejna 50 zł.
 
Do góry