Killzone 2

Ogr

New member
Bez reklam
Zalogowałem się na stronce killzone ,mimo ze wszystko przebiegło sprawnie to moje statystyki gracza są puste :hmm:
Kilka dni temu wszystko było ,teraz jest zero:???:
Wczoraj otrzymałem funkcję (sabotage) mozliwośc wcielenia się w postać wroga :grin: Przydziewasz strój wroga a nawet nick jednego z graczy drużyny przeciwnej :)
Lecę testować !
 

dienekes' shade

New member
Ogrze, wczoraj pisałem o tym problemie. Zdziwiło mnie, że pisałeś "Sprawdź teraz statsy" w odniesieniu do postu informującego o tym felerze :mrgreen:

Teraz na stronie nie ma ani jednego gracza i klanu :rolleyes:.

Dziś będę starał się o trzecią belkę :)
 

Ogr

New member
Bez reklam
dienekes' shade napisał:
Ogrze, wczoraj pisałem o tym problemie. Zdziwiło mnie, że pisałeś "Sprawdź teraz statsy" w odniesieniu do postu informującego o tym felerze :mrgreen:

Teraz na stronie nie ma ani jednego gracza i klanu :rolleyes:.

Dziś będę starał się o trzecią belkę :)
Sorry przegapiłem :mrgreen:
Teraz sieć nawala kod 10002:twisted:
 

dienekes' shade

New member
Czytajmy nasze posty :p

O, 10002 - mój stary, "dobry" znajomy... :(

Ps. Po zalogowaniu na killzone.com obok mojego loginu, po lewej stronie mam taką czerwoną wstążkę, coś jak odznaczenie. Wie ktoś skąd się to wzięło?
 
Ostatnia edycja:

Ogr

New member
Bez reklam
dienekes' shade napisał:
Czytajmy nasze posty :p

O, 10002 - mój stary, "dobry" znajomy... :(

Ps. Po zalogowaniu na killzone.com obok mojego loginu, po lewej stronie mam taką czerwoną wstążkę, coś jak odznaczenie. Wie ktoś skąd się to wzięło?
Tez to mam :hmm:
 

fanti79

New member
Witam serdecznie Panowie i Panie jeśli takowe są. Dzięki bardzo za przyjęcie mnie do klanu 2c2b. Jestem nowym użytkownikiem tego forum ale to dlatego, że nie wiedziałem o nim a zostałem zwerbowany tutaj jak i do klanu przez oficera slawko08 znanym tutaj jako Banzai. Nie miałem jeszcze okazji z Wami zagrać klanowcy ale mam nadzieję, że szybko to nadrobimy. To wszystko z prostej przyczyny. Jak większość najpierw ukończyłem singla a dopiero teraz zacząłem bawić się w multi. Jestem dość często online /co może oficer potwierdzić :) - zastanawiał się kiedy śpie... hi hi hi ja też o tym czasem myślę/ i co do tej częstotliwości to mam nadzieję, że uda mi się załąpać na jakieś rozgrywki. Oczywiście jestem w stadium rozpoznawania "o co kaman" w tej wspaniałej grze nooo ale myśle, że szybko się ucze biorąc pod uwagę ciągłą styczność z serią fpsa - COD.

Moje PSN ID widoczne poniżej więc jak co to zapraszam do wspólnej gry. Ja z mojej strony mogę obiecać, że jak gram to napewno wykorzystuję moje możliwości najlepiej jak potrafię. Nie jestem super hiper ohhh ahh ale myśle, że będzie OK - to sami ocenicie bo nie mi oceniać.
Nie jestem graczem który naparza jak głupi do przodu i zabija jak najęty. Ja lubie spokojną i taktyczną gre w dobrym składzie co daje mi niesamowitą satysfakcję a jak to oczywiście połącze z zachwycającym mnie K2 no to ohhhhhhhhhhh brak mi słów.
Obiecuje, że będe się starała a co dalej............. do boju !!!!


P.S.
Nie wiem czy to istotne ale lubie grać jako Helghast / no i teraz dostane po łbie/ hi hi hi
 

Ogr

New member
Bez reklam
dienekes' shade napisał:
Czyli hipoteza o "oznakowaniu" dowódcy klanu padła :p Kombinujemy dalej...
Chciałem wyrównać liczbę zabić/zgonów a tu lipa ,więc zabrałem się za singla. Jestem w niebo wzięty :eek:k:
Poziom weteran daje popalić :mrgreen: Grafika ,efekty ,
grywalnośc:krol:
 

dienekes' shade

New member
Witam w imieniu Członków Klanu :)

Jako że nie jestem zwolennikiem chaotycznego naparzania na lewo i prawo, miło wiedzieć, że takich osób w Klanie jest więcej (pozdro Sierżancie :eek:k:).

Wyślij mi zaproszenie na PSNie. Dziś pewnie uda mi się szarpnąć on line :)
Liczę na owocną współpracę na polu walki.

Pozdrawiam

Ogrze, od wczoraj nie można tego zrobić. Czytałem oficjalne oświadczenie GG, że to zaplanowane działanie i że wkrótce wszystko wróci do normy. Szkoda, że nie naprawili tego, jak miałem korzystny KDR :mrgreen:

Zacząłem przechodzić kampanię na Elite i jest bosko :eek:k:Teraz dopiero zaczynam doceniać mechanizmy gry, zwłaszcza SI, a już na Trooper bywało trudno. Z pełnym, przejściem poczekam jednak do wymaxowania gry w multi.

Nie chcę zostać z tyłu za moimi Współplemieńcami :D
 
Ostatnia edycja:

Alucard1984

New member
Ja dopiero teraz dochodzę do siebie. Wczoraj skończyłem fragować około 3:20 nad ranem, po tym jak wpadła mi trzecia belka. MAJOR IN DA HOUSE ! :p Dziś postaram się o gwiazdkę choć perspektywa porannych trudności po takiej nocce trochę mnie odtrąca od tej idei :) O dziwo wciąż mam dodatnie statsy chociaż ostatnie mecze szły mi delikatnie mówiąc do d*py.

W lodówce chłodzi się już burn i red bull a pad został podładowany. Natrę jeszcze dłonie kremikiem po ostatnich bojach i mogę dalej szerzyć sławę naszego klanu.
 

Alucard1984

New member
ogrze... to nie fair ! :p może dam ci dane do mojego konta i naruchasz mi co nieco pkt gdy ja jestem w pracy... chociaż boję się o mój kdr hahahahahaha. Nie no tak na powagę to pamiętaj, w zeszłym tygodniu dostaliśmy fioletowe cacka a w tym walimy jak źli w 1 % najlepszych żniwiarzy! Liczę, iż weekend wystarczy na to dokonanie. Mówię tu o graniu non stop od rana do wieczora i całą nockę ! ;D pozdro

a i jeszcze jest kilka nocek teraz. zobaczę ile dam radę wytrzymać takich posiadówek do 3 , 4 rano a potem do roboty ! :D
 

Mefju

New member
No cholery dostaje , jak tak czytam wasze posty , a u mnie dalej K2 nie widać, mam nadzieję ze kolesie z Gekona wysłali mi ją wczoraj, to może dojdzie jutro i po szkole zobaczę co potrafi ta gra :>
 

Kent

New member
Też mnie już trafia po lekturze tego tematu, tylko że ja jadę do Wrocławia po swoją kopie dopiero w piątek 13 marca (ciekawe, jakie komplikacje przez to wyjdą). Jak ja już chce zagrać w K2, mam dosyć ciągłego przechodzenia dema i grania w Bioshock na PS3. Ten klimat w K2 strasznie mnie przyciąga, niech już ten tydzień się kończy no bo nie wytrzymam no :D
 
Do góry