Killzone 2

SierzantHarris

New member
Bez reklam
Jeśli chodzi o bezmózgie-rambo-strzelanie to rzadko zdarza mi się nie trafić na grę, która by nie cierpiała na tę przypadłość, o serwach typu "30 min 100kill" nawet nie wspominając. To co się czasem (powiem szczerze że prawie zawsze) dzieje to jakaś kompletna paranoja,żenada i ogólnie żal. 10ciu typów grzeje w jedno miejsce z którego spawnuje się innych 10ciu, i tak w kółko cały mecz. Obecnie gram w k2 online wyłącznie by dobić do generała, odblokować medale itp. i szczerze mówiąc przyjemności nie mam z tego żadnej, dlatego czekam na jakąś konkretną i taktyczną bitkę w gronie członków 2c2b. Dlatego polecam wszystkim wypróbowanie Battlefield Bad Company - tak wielkie mapy i ich przemyślana konstrukcja oraz trudne celowanie bez auto-aima że o takich cudach nie ma mowy.

p.s Ogrze, wyczyściłem listę friendsów z x360 więc dodawaj mnie - TYSON AND ROX to mój gt a naprawiony x360 już się wyleguje pod tv.

p.s.2 - pytałeś jak cheatować ze statsami - w 20 min można nabić sobie każdy medal a sposób jest na to prosty (poznałem go dzięki boro1989 który chciał, bym mu w tym pomógł na co oczywiście nie przystałem gdyż gardzę oszustwem a i zwyczajnie mi się nie chciało). Jeśli chcesz się dowiedzieć o co cho to na priv.

KOCHAM TAKTYCZNĄ ROZGRYWKĘ W FPSACH, DLATEGO SMUTNO MI GDY POMYŚLĘ CO STRACIŁEM PRZESIADAJĄC SIĘ Z BF: BC NA K2 I DLATEGO CAŁE MOJE NADZIEJE POKŁADAM W 2c2b.

Pozdrawiam.
 

Ogr

New member
Bez reklam
SierzantHarris napisał:
Jeśli chodzi o bezmózgie-rambo-strzelanie to rzadko zdarza mi się nie trafić na grę, która by nie cierpiała na tę przypadłość, o serwach typu "30 min 100kill" nawet nie wspominając. To co się czasem (powiem szczerze że prawie zawsze) dzieje to jakaś kompletna paranoja,żenada i ogólnie żal. 10ciu typów grzeje w jedno miejsce z którego spawnuje się innych 10ciu, i tak w kółko cały mecz. Obecnie gram w k2 online wyłącznie by dobić do generała, odblokować medale itp. i szczerze mówiąc przyjemności nie mam z tego żadnej, dlatego czekam na jakąś konkretną i taktyczną bitkę w gronie członków 2c2b. Dlatego polecam wszystkim wypróbowanie Battlefield Bad Company - tak wielkie mapy i ich przemyślana konstrukcja oraz trudne celowanie bez auto-aima że o takich cudach nie ma mowy.

p.s Ogrze, wyczyściłem listę friendsów z x360 więc dodawaj mnie - TYSON AND ROX to mój gt a naprawiony x360 już się wyleguje pod tv.

p.s.2 - pytałeś jak cheatować ze statsami - w 20 min można nabić sobie każdy medal a sposób jest na to prosty (poznałem go dzięki boro1989 który chciał, bym mu w tym pomógł na co oczywiście nie przystałem gdyż gardzę oszustwem a i zwyczajnie mi się nie chciało). Jeśli chcesz się dowiedzieć o co cho to na priv.

KOCHAM TAKTYCZNĄ ROZGRYWKĘ W FPSACH, DLATEGO SMUTNO MI GDY POMYŚLĘ CO STRACIŁEM PRZESIADAJĄC SIĘ Z BF: BC NA K2 I DLATEGO CAŁE MOJE NADZIEJE POKŁADAM W 2c2b.

Pozdrawiam.
Tu masz rację !!! W większosci meczy jest masakra:twisted: Ale jak juz trafi sie jakas fajna ekipka to nie idzie sie oderwać :eek:k: Ja szukam meczy gdzie jest niewielu graczy .
Szczerze mam lekka treme na mysl o pierwszym starciu z innym klanem:mrgreen:
 

dienekes' shade

New member
Ha, moje obserwacje publicznych rozgrywek i preferencje odnośnie stylu gry licują z Twoimi Sierżancie, dlatego kiedy usłyszałem w słuchawce, jak mówisz o taktycznych meczach, wiedziałem, że "jestem w domu" :) Cieszę się, że Ogr jest po naszej stronie :)

KZ2 zostało stworzone z myślą o planowanym bojowaniu. My o tym wiemy i będziemy dawać temu wyraz w naszych sesjach. Wierzę w to :eek:k:
 

fanti79

New member
Dzięki za miłe słowa ze strony Banzai... ktoś wcześniej napisał, że wczoraj super się grało. No właśnie jak było Nas tyle to się super grało. Mimo tego, że czasem było nierówno to rozgrywka była super. No i właśnie o to chodzi... taktycznie a nie naparzanie na maxa kill/respawn masakra. Wczoraj wszedłem na plansze - Akademia Radeca - no i masakra 16 na 16 i tylko bezsensowny kill. To było okropne... ta gra w tej rozgrywce zatraciła dla mnie sens. Mimo tego, że "zakochałem się" w tej grze to przy takiej rozgrywce DM to był obez sensu. Wbiega ktoś do pomieszczenia gdzie wie, że albo zdąży zabić kogoś albo ginie "z mety". Nienawidze tego a to może przyczyną jest to, że kiedyś na PC zagrywałem się z kumplami online taktycznie w Rainbow Six.
Wczoraj mi się podobało to, że gra podzieliła się równo na dw oddziały (ktoś medykiem inny taktykiem i saperem ktoś inny ) no i zaczęło się kręcić. To mi sie podobało

Tak wracając do niespodzianki. Nie jest to jakaś rewelacja i wogóle nic specjalnego ale zauważyłem, że osoby zainteresowanem klanem i rozgrywkami muszą tutaj nieźle przedzierać się przez inne (owszem ciekawe) posty dotyczące gry Killzone 2. Jest to wogóle forum poświęcone całkiem innej tematyce a, że przez przypadek zaczepiło się konsolę Playstation 3 i gre K2. Kaźdy wypowiada się tutaj o tej grze i przedstawia swoje doświadczenie z nią. Osoby chętne przystąpieniem do 2C2B muszą przebijać się i szukać wypowiedzi w odpowiednich postach które dotyczą właśnie klanu.
Zdecydowałem się (jako, że miałem z tym wcześniej styczność / OGAME itp... ) na stworzeie na szybko darmowego forum które będzie pomocne własnie klanowiczom i ni ebędzie zakłócało trybu wypowiedzi w tym temacie na temat tej gry a nie klanu.
Nie wiem czy się Wam to spodoba i czy zaakceptujecie moją propozycję ale zawsze warto spróbować.

Zobaczcie sobie to forum i oczywiście zapraszam serdecznie osoby zainteresowane a co do reszty to sądzę, że już opracujemy tam.
Przepraszam za reklamy ale to uroki darmowego forum. Można przeżyć

Oto link: 2c2b.fora.pl Można zmieniać swój styl wyglądu forum


Zapraszam


P.S.
Przepraszam ale nie dałem linka bo niestety ale jestem nowy i mam zbyt mało postów aby zapodać linka. Sądze, że nie będzie problemem aby tam wejść. Proszę o zarejestrowanie osoby które chcą brać udział w dyskusji a dodatkowo bedą możliwość innych funkcji. Osoby oglądające nie mogą czytać.
 
Ostatnia edycja:

boxik

New member
W pełni zgadzam się z przedmówcami. To co się wyrabia przechodzi ludzkie pojęcie. Na dziesięć gier w sieci może jedna okazuje się "rozsądną" (czyt. taką w której po 3 sek. nie ciśnie się słowo na k...).
Wczoraj chyba osiągnąłem szczyt szczytów grając z jaką grupą arabskojęzyczną (bez żadnych uprzedzeń), która uprawiała totalną wolną amerykankę. Zero składu i pomyślunku.
Limit 16 osób jest jak najbardziej uzasadniony. W takie grupie będziemy śmigać. Domyślam się, że ciężko jest skrzyknąć na jedną godzinę wszystkich, ale na nóż...

Do boju kamraci!
 
Ostatnia edycja:

Banzai

New member
Alucard1984 napisał:
a ja tak troszkę nie w temacie... Otóż. Wczoraj prześwietnie grało mi się z ludźmi z klanu aczkolwiek brak słuchawki dawał się we znaki... Stąd też moja gorąca prośba. Podajcie mi dokładne nr modeli jakich używacie i nazwę producenta albo zwyczajnie zapodajcie dane sprzętu n1 na rynku w rozsądnej cenie tak do 100 zł . Z góry dzięki za pomoc.

Mataman, kiedyś pisał o słuchawce motoroli, że posiada (chyba H550) i że dobrze się sprawdza. Dlatego ja takową zakupiłem, model H670 na allegro za 40 zł :)
 

boxik

New member
Sam używam [FONT=arial,sans-serif][SIZE=-1]Motoroli HS815 i nie powiem, żeby była jakaś super.
Trochę trzeszczy, bateria jest jako taka. Na rynku jest tego tyle, że każdy powinien coś dla siebie znaleźć. Proponuję wizytę np. STN lub MM i po przymierzać.


[/SIZE][/FONT]
 

SierzantHarris

New member
Bez reklam
Fanti79 - świetny pomysł z tym forum, tylko coś mnie nie chce zarejestrować więc spróbuję pozniej. Ja mam Panowie słuchawę nokia bh102, dałem za nią 79 złych w MM w moim mieście, które jest chyba droższe od Mediolanu tak więc znajdzie się taniej. Słuchawa jak słuchawa czyli działa ok a to czy coś słychać to już zależy od połączenia/serwa/gry/itp.
 

fanti79

New member
@SierzantHarris
spróbuj jeszcze raz bo powinno być OK, ja wyłączyłem akceptację rejestracji więc nie powinno byc problemu. Skoro inni mogli to Ty też dasz rade. Sądzę, że po prostu musi minąć parę chwil aby serwer zaakceptował nowego użytkownika. Niestety nie mam na to wpływu. Owszem mogę ręcznie dodawać użytkowników noo ale nie o to chodzi gdyż ja mam tylko czas wieczorem no i gdy jestem w pracy. A wiadomo, mam też inne obowiązki.
 

Banzai

New member
Podliczyłem, że wraz z zaproszonymi osobami (jeszcze nie przyjęli zaproszenia), mamy 15-to osobowy skład, więc...:D
 

beamer

Banned
Ja grywam sobie w Killzone 2 godzinkę dziennie po pracy. Gram na "Veteran" więc co pięć minut zaliczam zgon albo muszę podchodzić do niektórych miejscówek po 10-15 razy żeby pójść dalej podbijać Helgan. Wczoraj dobre 20 razy próbowałem przedrzeć się z konwojem ISA przez fanatycznie broniony most przed dziecińcem Pałacu Visari'ego. Zabawa jest przednia i nie mam zamiaru - jak co niektórzy - przełączać sobie w takich momentach poziomu trudności na niższy niż "Veteran". Polski dubbing wpadł mi ucho.

Pewnie na dniach (w weekend) wreszcie wezmę się za multi. Już raz sobie zagrałem i dostałem straszny łomot. Muszę też poszukać jakiejś słuchawki bo widzę że w tej grze prawie każdy używa headset'u by komunikować się z drużyną.
 
Ostatnia edycja:

mataman

New member
Bez reklam
Banzai jak pisałem to o słuchawce Jabra BT 125 :) bo taka posiadam. Jest to sprzęt który był dodawany do gry warhawk. Dałem 80zł prawie rok temu.
 

ps_user

New member
Bez reklam
Dieniekes kiedy przewidujecie konkretne treningi? Nie mogę się wstrzelić w online z wami, bo z uwagi na to że choduję w domu dwóch małych helghastów :) nie włączam gry gdy są w pobliżu ;) Generalnie mogę postrzelać jak już śpią a godzina pozwala jeszcze na spędzenie kilku (7-8) godzin w łóżku przed pracą.

P.S. Muszę stwierdzić że pod wnikliwą obserwacją, w AI znalazłem małe ryski na mianie ideału. Są miejsca, gdzie ze snajperki siągnąłem 5 helgów jeden po drugim nie zmieniająć położenia celownika. Podchodzili w idealnie w to samo miejsce. Ups. :rolleyes:
Drugą słabością Helghów jest, brak reakcji na moje szarże jeden na jeden. Biegnę w stronę oponenta na przypał z nożem a ten wystrzeliwuje tylko pół serii, i jeśli jestem już blisko czeka chyba na "hand combat ":rolleyes: Po czym pada od mojej kolby bądź noża. A mógł wywalić mi całą serię w główkę :grin:i przeżyć.
 
Ostatnia edycja:

fanti79

New member
Banzai... pamiętaj aby nie anulować zaproszenia od Pinkiego bo on napewno przyłącza się do klanu.... na 100% tak więc można go liczyć !!!
 

SierzantHarris

New member
Bez reklam
Myślę że statsy to raczej u nas drugorzędna sprawa bo w graniu liczy się głównie dobra zabawa. Ale "żeby się zabawić... to trzeba kogoś zabić"...więc dobre statsy nie są złe...:D
 

Dymis

New member
Ja też chętnie przyłączyłbym się do klanu. Mam trochę czasu na granie czy to popołudniu czy wieczorami albo i nawet późną nocą.
Jeżeli tylko istnieje taka możliwość, abym dołączył w wasze szeregi, to będę bardzo wdzięczny :)
 

matiashek

New member
i ja zgłaszam swoją kandydature.Posiadam doświadczenie w graniu w multi, zaliczyłem np takie gry jak Resistance 1,2 COD Far Cry
 
Do góry