Killzone 2

Alucard1984

New member
jeżeli chodzi o empikowskie zestawy to nawet z punktu ekonomicznego to najlepszy możliwy deal jeżeli chodzi o ten tytuł...

Prosta kalkulacja . Najtańsza oferta to około 169 zł za grę w normalnym wydaniu...

Tutaj dostajemy grę w metal zaje fajnym boxiku, które rewelacyjnie prezentuje się na półce. Do tego co niektórzy dostali t-shirty i co najważniejsze grę za ... 1 gr !!! I tu nawet dla osób, które już grały np w UDF to taki AC pl jest najlepszym wyborem gdyż za samą grę ludzie biorą na allegro około 130 zł ! w platynie niby taniej ale zawsze można ukryć ten skromny fakt ;D Także moja kopia AC PL w folii leży sobie i czeka na odpowiedni moment gdy opchnę ją na allegro i odzyskam kasiorkę ... Reasumując w Empiku tak naprawdę dostajemy k2 za jakieś 100 a nawet mniej złotówek :) i to w METAL BOXIE !!!
 

Ogr

New member
Bez reklam
dienekes' shade napisał:
Ogrze, nie można być bliższym prawdy :)

Pierwotnie założyłem Klan z myślą o ułatwieniu walki we własnym gronie, ale, jak zauważyłeś, po "dograniu się" będzie nas kusić, by wystąpić przeciw innym plemionom :p

Ponadto, myślę, że trening w ramach Klanu, nie tylko zwiększy nasz skill, jako zespołu i jednostek, ale otworzy też dostęp do kolejnych umiejętności i broni, co w sumie zagwarantuje nam większe szanse w walce :eek:k:

Wczoraj rozpocząłem wprawianie się jako Medyk. Niewdzięczna rola :p Przy okazji wpadł medal Natural Born Killer, co dało dodatkowy granat :twisted:

Ukończyłem kampanię i jestem zachwycony. Nie ma drugiego FPSa, który tak oczarowałby mnie klimatem i architekturą lokacji. Nie spotkałem się też z inną grą w tym gatunku, w której adwersarz byłby tak intrygujący. Postać Radc' a :D to klasa sama w sobie. Inspiracja przy projektowaniu jego (i nie tylko) munduru jest oczywista.

Fantastyczna gra :krol:
Dowódco !!!
Co niektórzy powinni poprawić ilość zabić nad zgonami heheh :mrgreen:
Ja nie potrafię zabrać się za singla :) Multi jest tak zajebisty ze nie idzie się oderwać :krol:
COD4 poszedł w niepamięć ;)
P.s. Ile czasu zajął ci single ?
 
Ostatnia edycja:

marcin0903

New member
Ja mam jakoś ponad 4h i jestem w 9 misji na 10. Może coś przesadziłem, nie wiem. Dziś powinienem skończyć, więc napiszę co i jak. Co do multi to jest to odskocznia od innych sieciowych FPSów, tutaj liczy się celność, a tu ciężej się celuje, cała mechanika sterowania jest zupełnie inna, niby ślamazarna, ale nadaje względnego realizmu. Ofkoz samo sterowanie, nie mówie tu o łysych Helghastach :p, no chyba, że ktoś je widział w rzeczywistośći to zwracam honor :grin:
 

dienekes' shade

New member
Eh, ten KDR... Pierwszego dnia, zaraz po nabyciu KZ2 mój wskaźnik oscylował w granichach 2:0. I wtedy załączył mi się "sumienny żołnierz: szeregowieć Wykonuję Misję" - KDR szlag trafił.

Nie lepiej było wczoraj, kiedy grałem jako Medyk i zamiast tłuc wroga, na siłę chciałem wszędzie rozstawiać lazaret :mrgreen: Skutek... jest... straszny :rolleyes:

Nie sumowałem ile zajęło mi przejście wszystkich misji. Ów czas nie byłby jednak wymierny - lubię zwiedzać, więc to dodaje masę minut. Czystej gry było pewnie z 8 h. Dziś to sprawdzę.

Pewien element ostatniego starcia mnie rozczarował, ale te, które miały miejsce przed i po nim, zatarły ów niesmak :eek:k:
 
Ostatnia edycja:

arsenal

Moderator
VIP
Już za kilkadziesiąt minut, w ostateczności kilka godzin będziecie mieć szansę skopać me dupsko w multi K2. Oczywiście, jeśli single player mode mi się nie spodoba. :)
 

Ogr

New member
Bez reklam
arsenal napisał:
Już za kilkadziesiąt minut, w ostateczności kilka godzin będziecie mieć szansę skopać me dupsko w multi K2. Oczywiście, jeśli single player mode mi się nie spodoba. :)
Mnie się podoba i single ,ale rozdwoić sie nie idzie heheh
Arsenal dodaj mój nick OGRY666 ;)
P.s. Zdobyłem sapera niezła zabawa :eek:k: Działka nabiły mi kilka punktów hehe
 

beamer

Banned
Miód z gry trzeba sobie dawkować. Jak byłem dzieciakiem to przesiadywałem przed konsolą po 3-4 godziny albo i nawet do skutku (przejścia całej gry). A teraz godzinka, jeden poziomik singla Killzone 2 przy czym gram na Veteran więc zaliczam zgon co 5 minut. Mi styka.

Za multi wezmę się pewnie w następny weekend.

Ostatnio byłem tak podjarany jak kupiłem Uncharted, a wcześniej Gran Turismo 5: Prologue i robiłem licencję S na torze Suzuka. :D

PS. Podoba mi się że sterowanie Killzone pozbawione akceleracji czyni bezużyteczne gadżety dla noob'ów i nie umiejących się bawić w stylu np. FragFX.
 
Ostatnia edycja:

Banzai

New member
Ogr napisał:
Dowódco !!!
Co niektórzy powinni poprawić ilość zabić nad zgonami heheh :mrgreen:

Ostrzegałem, że ja statystyki będę miał sabiutkie.

Poza tym, w singlu już mam dosyć momentu na balkonie :evil: Utknąłem tam i już dwa dni próbuję to przejść.
 

dienekes' shade

New member
Banzai, nie martw się statsami :)

Raczej nie będziesz sam. Już wyrosłem z tego wyścigu o najlepszy KDR, liczę headów itp itd. To dobre dla małolatów z przerostem ambicji i masą wolnego czasu. Dla mnie najważniejsza jest dobra zabawa, zaś w drugiej kolejności - wygrany mecz. A gram ostro, by osiągnąć ten cel. Jeśli wiąże się to z masą zgonów po mojej stronie, niech tak będzie.

Nie odczuwam też potrzeby publicznego głaskania się po główce i podkreślania swojej "zajebistoś*i", jak co poniektórzy na tym forum (sic!) :rolleyes:

Ps. Co do akcji na balkonie - powiem Ci co i jak, o ile nie chcesz ogarnąć tego sam.
 

Ogr

New member
Bez reklam
Banzai napisał:
Ostrzegałem, że ja statystyki będę miał sabiutkie.

Poza tym, w singlu już mam dosyć momentu na balkonie :evil: Utknąłem tam i już dwa dni próbuję to przejść.
Nie przejmuj się;) liczy się całokształt klanu :D
Strasznie jestem ciekawy jak nam pójdzie z innym klanem :rolleyes:
Może zrobimy ustawkę klanową na przyszły weekend ?
Straszne problemy ma oficjalna stronka killzone !!! dzisiaj ani razu nie udało mi sie zalogować:twisted:
 
Ostatnia edycja:

dienekes' shade

New member
Ogrze, jak dla mnie bomba, choć wydaje mi się, że będę zmuszony poczynić pewnie zmiany personalne w Klanie :rolleyes: Warto by było rozegrać kilkanaście spotkań we własnym gronie, dla gadżetów i doświadczenia.

Jeśli Członkowie wyrażą wolę i zadeklarują gotowość, wypowiem wojnę innemu Klanowi :twisted:

Też miałem/ mam problemy ze stronką, choć raz udało mi się zalogować.
 

zbynio81

Member
dla mnie KILLZONE 2 rządzi :) sterowanie jest ciezkie jak chyba w kazdym dobrym "efpeesiku"
prosze o dodanie mojego profilku-chetnie pogram z uzytkownikami tego cudownego FORUM (lizus ze mnie :grin: )

id: zbyszek81_PL_ols
 

fr3

New member
beamer napisał:
PS. Podoba mi się że sterowanie Killzone pozbawione akceleracji czyni bezużyteczne gadżety dla noob'ów i nie umiejących się bawić w stylu np. FragFX.
Przecież akceleracje widać tu na kilometr, zresztą inaczej nie dało by rady grać na padach...
 

Banzai

New member
@Dienekes, będzie miło jak podpowiesz, co i jak, bo ja już chyba każdy sposób wypróbowałem i każdą dostępną w tym momencie broń. Myślę już, przez to nad ponownym zagraniem całego singla na niższym poziomie. Oczywiście wskazówki na PM.

Mam pytanie, ilu graczy może liczyć klan?
 

Banzai

New member
Radec :D a czy mogę polecić w takim razie kilka osób do Klanu ? Oczywiście będę się kierował w wyborze, ich zaangażowaniem do gry i kulturą osobistą ;)
 
Ostatnia edycja:

beamer

Banned
fr3 napisał:
Przecież akceleracje widać tu na kilometr, zresztą inaczej nie dało by rady grać na padach...
Chodzi mi o "opóznienie" które sprawia że tego typu gówniarskie zabawki jak FragFX są mniej użyteczne. To gra na konsole i wszyscy 32 gracze online powinni grać na padach, a nie na myszkach, klawiaturach i innych wspomagaczach rodem z PC-ta. Liczy się FUN grania z innymi na Playstation, a nie wyścig o złote rajtuzy!!!
 
Ostatnia edycja:

Dawidowski1000

New member
Kampania

Kampania dla 1-go gracza ukończona ! Ale w Visarii palace umarłem chyba ze 10 razy zanim obejrzałem Epilog. Teraz czas na MULTI !

Pozdro i dozo na online;)
 
Do góry