Killzone 2

Alucard1984

New member
oj tam... od razu spojler :p każdy widział wiele filmików więc raczej może się domyślać jakie akcje są w grze ;D


co prawda to prawda ELITA to ELITA . A że mam siebie za cierpliwego gracza to nie ma bata jak tylko dołączyć do tej grupy "Miszczów" hehe ...
 

beamer

Banned
Dziś kupiłem Killzone 2 w Empiku. Załapałem się na promocję: 209 zł za metal box Killzone 2 + spolszczona wersja z polskim dubbingiem Assasin's Creed + koszulka Killzone 2 :):):)

Chętnie pogram z Wami online, z tym że na razie nie mam headset'u. Można jeszcze dołączyć do klanu??? Mogę grywać po godz. 17.00 codziennie.
 

Alucard1984

New member
noooo i single padł... przyjemne zakończenie i ogółem ostatnia misja ROX ... Na normalnym poziomie natrudziłem się to już sobie wyobrażam co będzie na elite... Dziś zaczynam ten poziom ;D
 

Banzai

New member
Kurcze, a ja się nie mogę dostać do drzwi Radca :roll: To co się tam dzieje na Veteran, to nawet nie chce mi się myśleć, co się będzie działo na Elite.
Masakra, już drugi dzień walczę z tym etapem. Raz już się znalazłem na samej górze, ale przy braku wsparcia, trzem Helghastom, sam nie dałem rady :(

[EDIT]
Udało się :D
Teraz walka z ostatnim...złym ;)
 
Ostatnia edycja:

beamer

Banned
Ja od razu zacząłem grać single'a na Veteran i jest trudno :). Przeszedłem dopiero pierwszy akt (do momentu gdzie steruje się czołgiem, a potem leci się na nowe pole bitwy). Multi jeszcze nie w ogóle ruszyłem, ale ciarki mnie przechodzą na samą myśl ile radości może przynieść jeszcze mi ta gra! :cool:

Dźwięk w tej grze jest nieziemski i bije nawet to co słychać w Warhawk. Animacja i grafa to mistrzostwo świata.

Celowanie, a raczej jego przyswajanie i adaptacja do warunków bitwy jest mega-hiper miodne i daje masę satysfakcji z postępów.
 

Carbon_

New member
Bez reklam
Właśnie skończyłem na Veteran. Nie jest szczególnie trudno. Jedyne co sprawiało mi kłopot to często sterowanie. Zobaczymy jakim wyzwaniem będzie Elite. Bardzo fajna gierka.
 

Alucard1984

New member
pierwszy lvl na elite bułka z masłem. Jedyne co się zmieniło to iq helgastów ponownie mnie zaskoczyło i to cholernie pozytywnie ! a druga sprawa to wojna pelna geba. Yippi ya fuc**n dodda :D
 

Dymis

New member
Grę kupiłem dzisiaj w Zabrzu w MM za 189zł + film. Cena dwa dni temu wynosiła 169zł, to są cwaniaczki :D.
Gra jest naprawdę rewelacyjna, mnie przykuło do czarnulki!
Przede mną dopiero 6 misja, także myślę, że jeszcze się najem tym całym miodkiem:).
Aha, multi w ogóle nie ruszałem :D


EDIT: Właśnie rozwaliłem to latające "coś". Zajęło mi to 1 minutę i 30 sekund8)
EDIT2: Skończyłem właśnie 6 misję. Ile trzeba przejść poziomów aby ukończyć grę ?
 
Ostatnia edycja:

dienekes' shade

New member
Chciałbym podziękować Szanownym Członkom Klanu, którzy stawili się w dniu wczorajszym w Strefie Zabijania 2 :) Zważywszy nietypową porę - godzina 16 - frekwencja była całkiem korzystna ;)

Koledzy: boxik, Ogr, Banzai, Sierżant Harris i ps_user nie tylko nie zawiedli, ale wykazali się wysokim poziomem umiejętności taktyczno-strzeleckich. Mogę śmiało stwierdzić, że wirtualna walka w Waszym towarzystwie to przednia zabawa i rad jestem, że będziemy walczyć pod tą samą chorągwią :eek:k:

Żałuję tylko, że niektórzy, mimo umówionego spotkania, wybrali walkę w singlu i nas olali :rolleyes: Cóż...

Ps. Misji jest 10.
 
Ostatnia edycja:

Alucard1984

New member
oki sławko cofam swój entuzjazm co do elite... Jest tak jakby co nieco trudno .. :D Ale nie ma misji nie do przejścia, są tylko dłuższe podejścia :) . Dziś od rana łupię on - line i moje odczucia są mniej więcej takie ... Przez jakiś czas nie wrócę do singla hehe . Łyknąłem jedynie do sierżanta ale za to dostałem sporo propozycji od innych ludków co do klanu i invite na friendsach. Nawet nie najgorzej mi idzie, może nie będę inwestował w frag fx :) Zastanawiam się tylko co oznaczają kolory na rankach. np. mam sierżanta na bodajże niebieskim tle. jeszcze rozkminiam multi ale czuję, że wkońcu coś mnie odciągnie na dobre od starego poczciwego cs.
 

beamer

Banned
Zamieszczam link do amerykańskiej recenzji video Killzone 2 na serwisie gamespot. W pisemnej recenzji Gamespot dał "tylko" ocenę 9.0 (pewnie z poprawności ;) ), ale wideo recenzja i komentarze redaktora rozwiewają wszelkie wątpliwości, że Killzone 2 jest królem. Wideo recenzja jest szczegółowa i trwa aż 8 minut, ale jeżeli dla kogoś to zbyt długo i ktoś się waha nad kupnem to wystarczy przewinąć filmik na ostatnie 30 sekund by wysłuchać podsumowania, które dosłownie autor przeliterował: "BUY THIS GAME!!!".

http://www.gamespot.com/ps3/action/killzone2/video/6205378/killzone-2-video-review
 

Ogr

New member
Bez reklam
dienekes' shade napisał:
Chciałbym podziękować Szanownym Członkom Klanu, którzy stawili się w dniu wczorajszym w Strefie Zabijania 2 :) Zważywszy nietypową porę - godzina 16 - frekwencja była całkiem korzystna ;)

Koledzy: boxik, Ogr, Banzai, Sierżant Harris i ps_user nie tylko nie zawiedli, ale wykazali się wysokim poziomem umiejętności taktyczno-strzeleckich. Mogę śmiało stwierdzić, że wirtualna walka w Waszym towarzystwie to przednia zabawa i rad jestem, że będziemy walczyć pod tą samą chorągwią :eek:k:

Żałuję tylko, że niektórzy, mimo umówionego spotkania, wybrali walkę w singlu i nas olali :rolleyes: Cóż...

Ps. Misji jest 10.
Grało się wyśmienicie ,ale się uśmiałem :D !!! Prezentujemy równy poziom umiejętności :eek:k:
Myślę ,ze jeszcze kilka treningów i nasz przywódca śmiało może ustawić walke z innym klanem :mrgreen: :eek:k:
 

dienekes' shade

New member
Ogrze, nie można być bliższym prawdy :)

Pierwotnie założyłem Klan z myślą o ułatwieniu walki we własnym gronie, ale, jak zauważyłeś, po "dograniu się" będzie nas kusić, by wystąpić przeciw innym plemionom :p

Ponadto, myślę, że trening w ramach Klanu, nie tylko zwiększy nasz skill, jako zespołu i jednostek, ale otworzy też dostęp do kolejnych umiejętności i broni, co w sumie zagwarantuje nam większe szanse w walce :eek:k:

Wczoraj rozpocząłem wprawianie się jako Medyk. Niewdzięczna rola :p Przy okazji wpadł medal Natural Born Killer, co dało dodatkowy granat :twisted:

Ukończyłem kampanię i jestem zachwycony. Nie ma drugiego FPSa, który tak oczarowałby mnie klimatem i architekturą lokacji. Nie spotkałem się też z inną grą w tym gatunku, w której adwersarz byłby tak intrygujący. Postać Radc' a :D to klasa sama w sobie. Inspiracja przy projektowaniu jego (i nie tylko) munduru jest oczywista.

Fantastyczna gra :krol:
 

Alucard1984

New member
no i sierżant 1 klasy. zero team killsow, zero suicides... przerażenie lekkie mnie bierze jak sławko i bodajże ogru zaliczyli 8 team killsow :) właśnie skończyłem i byłem znowu 1 tym razem około 60 pts czyli fragów czy jak to się przelicza. Mam dodatni KDR . Jeszcze trochę się wprawie w reakcji to może dotrzymam do 2:0 . Anyway duma napawa gracza gdy dociera w pojedynke na tyły wroga zakłada c4 i w pojedynke odpiera atak wroga , ginie , przeciwnik stara się jeszcze rozbroić bombę ale nie ma już szans. Z pozycji mało przyjemnej - leżąc w kałuży swojej krwi patrze przez te piękne szaro białe tło jak misja zostaje wykonana a wróg płacze, że dał się wydymać Lonely Wolf ! :D so great
 

beamer

Banned
Aaaah, wszystko to mnie jeszcze czeka...:D

Nawet jeszcze nie tknąłem multi w Killzone 2. Gram w single'a drugiej misji na Veteran. Wspaniała ta wojna...jeżeli tak to można określić ;) .
 

jarql

Member
Musze powiedzieć ze tak mi narobiliście smaka tym metalboxem, ze sprzedałem dziś swojego K2 na allegro i udałem sie empik'a po "blaszaną" wersje razem z Heavenly Sword:D ale czego sie nie zrobi dla tak wspanaiałego tytułu:)
 

Dymis

New member
Ja też chętnie z Wami pogram, ale najpierw single player.
Powiedźcie mi tylko na jakich serwerach gracie? US, EU ?
 

beamer

Banned
Ja wziąłem zestawik promocyjny za 209 zł w Empiku: Killzone 2 metal box limited edition + Assasin's Creed Platinum Edition z pełnym polskim dubbingiem + koszulka Killzone 2 :)

Aha, w promocji mozna brać nie tylko gry wydane przez Sony. Platyny Assasin's Creed PL czy też Rainbow Six Vegas też są w promocji za 1 grosz z Killzone 2. Na pewno najlepszym zestawem byłby Killzone 2 + Uncharted: Drake's Fortune, tyle że pewnie już Uncharted cały sie rozszedł w oka mgnieniu. W Gdyńskim Empiku mają jeszcze tylko Motorstorm, Ratchet'n'Clank oraz Assasin's Creed PL. Też chciałem Heavenly Sword, no ale Assasynek z polskim dubbingiem też mi styknie 8)

Jestem happy! Powodzenia wszystkim na Helganie!
 
Ostatnia edycja:
Do góry