Kącik alkoholowy ...

Piramida

Well-known member
Bez reklam
l-4688.jpg


:grin:;)
 

RHJG

New member
Bez reklam
Witam ja polecam to co lubię czyli dobre niedrogie czerwone wino wytrawne na przykład takie:[/ATTACH]
 

Perestil

New member
Wino niestety nie moje gusta - chyba, że domowe z winogron, klasa sama w sobie, a co do FINLANDIA CRANBERRY - to bardzo dobrze wchodzi, czasami aż za dobrze.
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Wiesz jak to jest za pierwszym razem ;)
Pierwszy raz z kieliszkiem (i nie tylko) był na obozie w ówczesnej Czechosłowacji. Nie mieliśmy kieliszków, więc za taki posłużył korek od dezodorantu. Jeśli pamiętacie wtedy takie korki miały często małą dziurkę. Trzeba było ją więc zatykać małym palcem, by za wiele nie uciekło. Niestety zapach deo w połączeniu z kiepską wódką południowych sąsiadów i plastikowy "kieliszek" nie przywołuje u mnie dobrych wspomnień :D
 

boromirep

New member
A ja powiem tak , czuje że lekko mnie bierze choroba ból gardła , głowy więc co trzeba ? zarazki zabić , co nas nie zabije to nas wzmocni i pije żubrówkę z colą zobaczymy co będzie kto zwycięży :)
 

eddielublin

New member
Lubelskie Targi Piw Rzemieślniczych, dzień pierwszy + wiele innych smaków dostępnych tylko "z kija". Np z browaru Birban: Old Ale Barrel Single Malt Whisky Slyrs. Smak i moc dość intrygująca, ale to nie mój smak...Piwo ma być piwo, a whisky to whisky...
 
Ostatnia edycja:

dzurek

New member
A ja powiem tak , czuje że lekko mnie bierze choroba ból gardła , głowy więc co trzeba ? zarazki zabić , co nas nie zabije to nas wzmocni i pije żubrówkę z colą zobaczymy co będzie kto zwycięży :)

Żubrówkę jednak polecam z sokiem jabłkowym. A na zwalczanie zarazków 'kuśtyczek' 70 procentowej śliwowicy i pod kołdrę, rano nowe życie bez zarazków.
Pozdrawiam
 

lobos

New member
Bez reklam
Ta Żubrówka pewnie biała, wiec z Colą może być ;-)
Swoją drogą zgagura straszna po tym "Krecie" (czyt. Cola, Pepsi) ;-)
 

3echo

Member
Bez reklam
Przyznam się,że tego Jacka nie piłem.Ale cena sugeruje wysoki poziom.
Co do Grantsa,moim zdaniem lepszy jak Ballantines.
A tak wogóle to łycha jest nie do przebicia :)

wysłane z mojego ciapatalk-a
 
R

Repugnant.

Guest
jacek naprawde dobry smakuje zupelnie inaczej polecam a black bush bardzo smaczny zwlaszcza czarny:)
 
Do góry