Kącik alkoholowy ...

[Raccoon]

New member
Bez reklam
Ja się dziś pierwszy dzień dobrze czuję po... wtorku. Miałem imieniny i się trening nieoczekiwanie przedłużył do 5.00 ;-)

Wysłane z mojego GT-I8190N przy użyciu Tapatalka
 
R

Repugnant.

Guest
Panowie Panowie tylko piwo?a gdzie reszta pysznych trunkow:) likiery whisky czy nikt nie siada przed sprzetem z kieliszkiem lub szklaneczka tych trunkow:)
 

lobos

New member
Bez reklam
Nie. A cóż to za wynalazek? Czekoladowe alko? Dobre to?
Mnie osobiście jakieś miodowe z pieprzem od Nemiroffa czy inne wymyślone nie bardzo podchodzą ;-)
 
R

Repugnant.

Guest
lubie olmece i srebrna i zlota czy na czysto czy w drinkach ale z ta czekoladowa tez mam mieszane uczucia niby dobra ale jednak nie do konca
 

fred23

Member
2 tyg juz na nowym mieszkaniu i dzisiaj postanowiłem poszaleć :

:p

piwo%252520z%252520biedry%252520AaJPG.JPG


krajan-tradycyjne.png


IMG_5767_krajan.jpg



Najlepsze z tej trójki Irlandzkie Jasne :-D
 

brodacz

Active member
Bez reklam
W tym wątku jestem nowy i trochę nie chce mi się przerzucać setek postów (wstrętne pijaki ) ale uprzedzam, że mając wybór bierzcie czyściochy inne niż 0,5. W większości polskich gorzelni te najczęsciej kupowane mają gorszą recepturę. Druga sprawa to nowe marki na rynku. Niemal zawsze nowe produkty są zdecydowanie lepsze od dotychczasowych na rynku. Po przekonaniu do siebie klientów, tak po 3-4ech miesiącach niestety wszystko wraca do normy. Cały problem to "ulepszacze", które pozornie dają lepszego kopa i mieszają coś lekko w smaku, lecz w praktyce są to ścierwa z terpentyną włącznie, po których wiele osób następnego dnia budzi się z bólem głowy (tak, kac niejednokrotnie zależy od tego co piliście a nie ile tego było)
PS Nie pytajcie skąd to wiem, przetestujcie sami...
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Hameryki nie odkryłeś, niestety smutna prawda :D
edit: werf, nie dość, że pisaliśmy w tym samym czasie, to jeszcze te same zdania :D
PS. Jestem w Twoim mieście od poniedziałku, jutro uciekam ;)
 
Do góry