Kącik alkoholowy ...

werf

Active member
Bez reklam
W tamtym tyg było to.Teraz to drugie ...
 

Attachments

  • niksicko_pivo.jpg
    niksicko_pivo.jpg
    22,3 KB · Wyś: 74
  • FullSizeRender (1).jpg
    FullSizeRender (1).jpg
    28 KB · Wyś: 41

Majlosz

New member
Ja bardzo lubię różnego rodzaju drinki. Moim ulubionym jest Mojito, chociaż też posmakował mi drink Redpirosca, który piłam w krakowskiej restauracji Le Scandale. Naprawdę był rewelacyjny. Z tego co mogłam wyczuć to była tam finlandia żurawinowa i sok limetkowy. Świetna sprawa.
 

Stefek79

New member
To z pewnoscia polubilabys Voo Voo wytrawny drink z wodki czystej, Peach Schnapps'a , cranbery soku i wycisnietego soku z limonki wszystko wylac na lod po koleji . proporcje dowolne ja robie 50/50 wodka i sznaps i zalewam reszta ...zalezy jak gleboka szklanka .
polecam to moj ulubiony coktail po rudej na myszach , bo jest latwy do zrobienia i swietnie smakuje i ma super kolor .
Na zdrowie !!
 
Ostatnia edycja:

Stefek79

New member
podczas seansów filmowo/muzycznych driny wchodza jak zloto i tak nie pedza do kibelka jak piwo, wino to raczej do obiadu a wodki to za duzo nie wypije bo dolby surround mnie dobije ...:D
 

natec90

New member
Jeśli już coś piję to piwo bezalkoholowe albo Okocim Radler. Nie mam czym pochwalić się w tym temacie. Nie warto spożywać alkoholu nawet w małej ilości dlatego też zrezygnuje z pitego nieraz piwka niskoalkoholowego.
 

eddielublin

New member
Na szczęście jest tyle gatunków, że nie trzeba "profanować" złotego trunku ;)
Ja ostatnio testuję lokalne wyroby z okolicy, moje niedawne odkrycie to- Frankenstein - piwopijcy.pl
Browar Sobótka Górka - Strona główna
Do tanich nie należą, ale warto :)
tak jest, my jesteśmy normalni, żadnych udziwnień nie będzie :), śliwkom, wiśniom, jabłkom w piwie mówimy stanowcze nie!
Piwo ma mieć IBU, im więcej tym lepiej! No i alkohol...
U mnie właśnie AIPA z Kormorana się rozlewa
 
Do góry