JVC X70 - wszystko o serii 26X70 32X70

jacek.ok66

New member
Odnosnie tunerow cyfrowych to jak napisal kolega wyzej. Dotyczy to tylko TV naziemnej. Poza tym jezeli to jest powod aby nie kupowac tego LCD to jest smieszny. Takie tunery jako dostawki pojawia sie masowo i zapewne w niskich cenach. Tym sposobem mozna czekac latami, ze czegos nie ma, a ma cos byc....
 

dj_kriss

New member
Made in ....

No właśnie Panowie (i Panie), czy zdażąją się wśród telewizorków posiadanych przez Was jakieś rodzynki typu Made in europa czy jakiś tam Taiwan czy LCD'ki firmy JVC to rdzenne Japończyki??? Pytam bo myślę nad telewizorkiem serii X70 i tak szczerze to już nie mam się do czego przyczepić.... no chyba że jednak zdażają się niejapońskie JVC?
 

Elmo king

New member
jacek.ok66 napisał:
Mam 40X70 i Polsat Cyfrowy oraz N-ke. Sa pytania o N-ke wiec odpowiadam, ze chodzi na n-box bardzo dobrze. Mam podlaczona przez najtanszy kabel HDMI. Niestety zdarzaja sie zaniki fonii te slynne sekundowe ale nie sa regularne. Ja i tak mam podlaczony dzwiek z n-ki do kina domowego LG, wiec mi to nie przeszkadza. HD oczywiscie chodzi rewelacyjnie. Wczoraj ogladalem na n-sport mecz bundesligi, ten podczas ktorego sypal snieg i cos wspanialego. To samo NHL. Discovery HD tez cudiowne. W zasadzie n-ke wzialem tylko dla tych kanalow w HD ale moge napisac, ze programy TVP chodza bardzo dobrze, zas TVN-y doskonale. Reszty nie ogladam, bo mam Polsat Cyfrowy i jeszcze do tego kablowke w domu. 90% programow chodzi na tym LCD fantastycznie. Przy divx musze zmieniac na Full 16:9 aby pokryc wieksza czesc panela (normalnie mam ustawione na Auto) i divx-y chodza super. Nie wspomne o DVD.
Jesli ktos ma jakies pytania to sluze.
Witam
Mam nastepujące pytanka:
czy pisząc że masz JVC 40X70 miałeś namyśli 32X70 (z tego co wiem nie ma 40 calowego JVC serii X70 tylko S)? Mam rozumieć że po hdmi z dekoderem n-ki chodzi w porządku bo nie znalazłem nic wcześniej na ten temat? I ostatnie pytanko - jaki kabel hdmi posiadasz?
Czekam na odpowiedzi i z góry dzięki
Pozdrawiam
 

jacek.ok66

New member
Elmo king napisał:
Witam
Mam nastepujące pytanka:
czy pisząc że masz JVC 40X70 miałeś namyśli 32X70 (z tego co wiem nie ma 40 calowego JVC serii X70 tylko S)? Mam rozumieć że po hdmi z dekoderem n-ki chodzi w porządku bo nie znalazłem nic wcześniej na ten temat? I ostatnie pytanko - jaki kabel hdmi posiadasz?
Czekam na odpowiedzi i z góry dzięki
Pozdrawiam

Tak jest. 40S70. Pomylka, przepraszam. Ale jest to model analogiczny w gniazda jak 32X70 wiec powyzsze do n-ki jak najbardziej sie odnosi.
Tak n-ka chodzi bez zadnego problemu po kablu HDMI kupionym cos za 25zl na allegro
 

Tomek Koko

New member
Bez reklam
jacek.ok66 napisał:
Tak jest. 40S70. Pomylka, przepraszam. Ale jest to model analogiczny w gniazda jak 32X70 wiec powyzsze do n-ki jak najbardziej sie odnosi.
Tak n-ka chodzi bez zadnego problemu po kablu HDMI kupionym cos za 25zl na allegro
To ci zazdroszcze ja mam 37s60 i kabel za 140 zł i sie haczy.
 

Elmo king

New member
Tomek Koko napisał:
To ci zazdroszcze ja mam 37s60 i kabel za 140 zł i sie haczy.
Witam
Przepraszam bardzo ale czegoś tu nie rozumiem i mam obawy, że to iż JVC 40S70 i JVC 32X70 mają podobny układ wejść to zbyt daleko idącym wnioskiem jest twierdzenie że skoro z serią 40S70 N-enka działa O.k. to z 32 X70 będzie działa. Nie przypuszczam również by kabelek hdmi miał jakieś znaczenie ale może się mylę. Może ktoś ma w domu JVC 32 X70 i N-enkę i może mi odpowiedzieć na nurtujące mnie pytanie czy działa. Będę wdzięczny za odpowiedź.
Pozdrawiam
 

mikmister

New member
I lipa koledzy :( Chciałem dziś kupić tego LT 32X70 i nie ma go nigdzie od ręki za przyzwoite pieniądze :(
W Media Markt kosztuje 5300, a w Euro 3999 !
W Euro chciałem kupić ale w każdym sklepie mają tylko po jednej sztuce na wystawie, a ja po prostu nie chce kupić LCD za 4000 złoty z wystawy:(

Może ktoś doradzi, gdzie szukać - wolałbym osobiście go obejrzeć zanim zapłacę
Pozdrawiam i dzieki za odpowiedź.

P.S. Rzeczywiście obraz się wyróżnia, jak się patrzy na ścianę TV w markecie to ten model jakoś najładniej wyswietla :)
 

sidd

New member
mikmister napisał:
W Euro chciałem kupić ale w każdym sklepie mają tylko po jednej sztuce na wystawie, a ja po prostu nie chce kupić LCD za 4000 złoty z wystawy
zadzwoń na infolinię Euro nr 228621010, zapytaj czy mają x70 w magazynie centralnym (pewnie mają) i zamów go sobie do najblizszego sklepu Euro!

potwierdzam, że mają, pod tym linkiem możesz go zarezerwować i wskazać w którym sklepie chcesz go odebrać
http://www.euro.com.pl/telewizory-plazmowe-i-lcd,a4,f4,g1.bhtml
 
Ostatnia edycja:

RolphusX

New member
a propo Agito

drosophilia napisał:
zobacz www.agito.pl, najlepsza cena na rynku, z dostawa do domu gratis za ok 3990 zl, polecam w 100 %:)

Witam
Krótka historia z Agito:
10.01.2007r. - zamówiłem JVC 37 M70, termin realizacji 5-7 dni
12.01.2007r. - telefon z Agito, "zrealizujemy zlecenie w okolicach 18.01.2007r., inwentaryzacja w magazynach JVC" - poczekam
19.01.2007r. - tym razem to ja do nich dzwonię, "spodziewamy się dostawy około 22-23.01. - czekam
24.01.2007 - mail z Agito, "z powodu bla, bla bla... termin realizacji 29-31.01" - poczekam
25.01.2007r. - telefon do Agito, jeśli do 31.01. nie zrealizujecie mojego zamówienia to uważam je za nieważne
31.01.2007r. - mail z Agito, "ponieważ nie byliśmy w stanie zrealizować Pana zamówienia do 31.01. zostało ono anulowane zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami"
I za ten ostatni mail mogę im wystawić mały plus, ale "oby te plusy nie przysłoniły nam minusów!"
Przez cały czas od 10.01. na ich stronie przy JVC 37 M70 widnieje termin realizacji 5-7 dni i za to wielki minus.
I to by było na tyle.

Pozdrawiam wszystkich przyszłych i obecnych posiadaczy JVC.
 

mikmister

New member
@sidd, zamówiłem tylko nie przez internet ale osobiście. Dogadałem się ze sprzedawcą w sklepie. Sprowadzą mi telewizorek.

@RolphusX, właśnie dlatego chcieliśmy ominąć zamówienie ze sklepu internetowego. Nie powiem, dużo ludzi kupuje przez internet lub wysyłkowo i może z 1% jest nie zadowolonych ale mnie po prostu nie stać nawet jakbym był w tym 1% :D
4000 drogą nie chodzi, a pensje wiadomo jakie są w PL :(

Także TV zamówione, będę mógł obejrzeć i sprawdzić sprzęt zanim zapłacę ;-)
i ogólnie to już się nie mogę doczekać. Jak tylko podłącze napiszę swoje wrażenia. Oglądanie wystaw sklepowych to nie to samo co w domu.
Pozdrawiam i dzięki wszystkim za pomocną dłoń ;)
 

BlackC

New member
Witam
Mam na tv 4000 zł i jestem już prawie zdecydowany na ten model jvc .
Mam jednak pytanie : jak 32X70 wypada w porównaniu do LG 32LB2R ?
Może ktoś miał okazje widzieć je razem w akcji i poradzi który wybrać ?
 

cinek

Member
BlackC napisał:
Witam
Mam na tv 4000 zł i jestem już prawie zdecydowany na ten model jvc .
Mam jednak pytanie : jak 32X70 wypada w porównaniu do LG 32LB2R ?
Może ktoś miał okazje widzieć je razem w akcji i poradzi który wybrać ?
Jakbyś był z Krakowa to mógłbys pójść do Media Markt gdzie stoją obok siebie i bardzo ładnie widac róznice.
Ja po tym porównaniu zraziłem się do JVC i skreśliłem go z listy swoich typów. Może to kwestia ustawień ale czerń na JVC była w porówaniu do LG całkiem szara a kolory wyblakłe.
Śmiać mi się chce z tego co pisał Kiki na temat czerni (jej braku) w LG.
Kupiłbym LG gdyby nie jego wymiary. Jakby zrobili go w obudowie bez tych idiotycznych głośników z boku przez które ma metr szerokości i nie wejdzie mi w miejsce dla niego przeznaczone już by pewnie stał u mnie.
 

andzeloti

New member
BlackC napisał:
Witam
Mam na tv 4000 zł i jestem już prawie zdecydowany na ten model jvc .
Mam jednak pytanie : jak 32X70 wypada w porównaniu do LG 32LB2R ?
Może ktoś miał okazje widzieć je razem w akcji i poradzi który wybrać ?

Witam BlackC
Osobiście byłem kilkanaście razy w MM i sprawdzałem różne Tv do 5tys. Nie da się w MM stwierdzić który Tv odbiera lepiej i na który się zdecydować . Wszystko dopiero wychodzi w domu. Miałem w domu kilka Samsungów i nie zamieniłbym żadnego z posiadanych wcześniej modeli na obecnego JVC X70, mówienie że brak czerni w JVC jest poprostu śmieszne.Co do LG według mnie odbiera na tym samym poziomie co Samsung. W JVC mamy piękne, naturalne kolory bez zbędnych przebarwień, ale jest to moje subiektywne zdanie. Najlepiej by było jak byś sam mógł porównać wybrane przez Ciebie modele.
Pozdrawiam
 

nimda

New member
Witam
Mam pytanie czy 26" wystarczy do pokoju w ksztalcie kwadratu o powierzchni okolo 20m, odleglosc od tv ok. 2-2,5m ??
Pytam, gdyz roznica miedzy 26" a 32" jest ponad 1200zl :(
I tu mam drugie pytanie, czy cena za 26X70B - 3 030zł - to dobra cena?? (cena koncowa, bez kosztow transportu itp.)

Bardzo prosze o sugestie...

Pozdrawiam
nimda
 

andzeloti

New member
nimda napisał:
Witam
Mam pytanie czy 26" wystarczy do pokoju w ksztalcie kwadratu o powierzchni okolo 20m, odleglosc od tv ok. 2-2,5m ??
Pytam, gdyz roznica miedzy 26" a 32" jest ponad 1200zl :(
I tu mam drugie pytanie, czy cena za 26X70B - 3 030zł - to dobra cena?? (cena koncowa, bez kosztow transportu itp.)

Bardzo prosze o sugestie...

Pozdrawiam
nimda

Witam
Na Twoim miejscu wybrał bym 32". Ja mam pokój ok. 18m i kupiłem 32".po kilku tygodniach stwierdzisz że 32'' nie jest wcale za duży przy następnej wymianie tv rozważe 37''.Według mnie warto dołożyc tą różnice 1200zł i napewno nie bedziesz żałował. Co do ceny 26x70 nie jest zła w adito jest pare złoty taniej http://www.agito.pl/product/30821?bid=40 z kosztami transportu ,niewiem jak z dostępnością towaru.
Pozdrawiam
 

andzeloti

New member
Witam
tak mniej wiecej wygląda obraz na 32x70 z kablówki multimedia, nie jest w żaden sposób ulepszone jedynie pomniejszone jakość zdjecia może nie jest najlepsza ale dla zainteresowanych tym modelem może choć troche ułatwi w wyborze tv.
Obraz 021.jpg
POZDRAWIAM
 
Do góry