JVC V80 - 42V80, 47V80 - test, opinie, wszystko o serii

Masta_J

Active member
Bez reklam
Moim zdaniem mógłbyś powalczyć o zwrot części zapłaconych pieniędzy jako, że dostałeś niepełnowartościowy sprzęt.
Potem oczywiście serwis i cieszenie się obrazem :)

Pozdrawiam,
 

repsak

New member
próbowałem przez euro-euro, ale tv zaczął strasznie buczeć, powróciłem do starego kabla. Wygląda na to, że z tym dekoderem polsatu nic nie zmienię.

pozdrawiam. repsak
 

repsak

New member
Walczę nadal.

TV jest w trybie pełny, podłączony euro-euro, ale słychać buczenie.
Jak wyeliminować to buczenie, brzęczenie?

pozdrawiam repsak
 

piteron

Active member
Bez reklam
posłuchaj
napisz szczegółowo o co Ci chodzi,bo ja juz nie rozumiem co dolega Twojemu TV
zrób najlepiej zdjęcie o co z tym obrazem chodzi
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
dokładnie masz takie właśnie prawo .
Ale właśnie cena dlatego taka że z półki i zatowarowania.
Ale ja bym nie wymieniał.
 

bolu77

New member
Nowy LT 42V80BU Lekkie zaniepokojenie

Witam wszystkich może ktoś się spotkał z tym zjawiskiem w LT 42V80BU otóż o 4 dni jestem posiadaczem tego modelu i zauważyłem że na prawo od środka matrycy w pionie jest taki lekkie 2 centymetrowe zaciemnioenie w stosunku do pozostałej płaszczyzny matrycy jest to szczególnie widoczne na jednolitym tle bieli czy podczas meczu piłkarskiego na zieleni czy ktoś z użytkowników miał z czyms takim doczynienia czy mam zgłaszać reklamację ewentualnie do serwisu JVC zaznaczam zże takie cosik mam od pierwszego włączenia tv, dodam że jak narazie próbowałem sygnałem po skartach zarówno dvd jak i cyfre+. Za wskazówki z góry dziękuję bo zastanawiam się co czy mam coś robić z tym fantem czy dać sobie spokój.
 

bolu77

New member
Witam a możesz mi podpowiedzieć jak sprawdzić godziny pracy tv bo mam ten sam model tylko 42 calowy i lekko przyciemniona matryce na prawo od środka patrzac od przodu do tv takze jakbys mogł mi podpowiedziec w jaki sposób mozna sprawdzic te godziny to byłbym wdzięczny. Pozdrawiam
 

bolu77

New member
Widze ze brak odzewu na moje powyższe pytanie, to może zapytam w ten sposób czy w panelach LCD zjawisko nierównomiernego podświetlenia matrycy to rzecz normalna bo byłem dzisiaj w serwisie JVC i tak mi gość powiedział że to jest zjawisko typowe dla LCD-ków czy ktoś z was może to potwierdzić czy gość mnie tylko zwiódł w pole. Pozdrawiam
 

bolu77

New member
Wczoraj zrobiłem fotki aparatem i pokazałem dzisiaj gościom w serwisie lokalnym JVC i powiedzieli że panel ma wadę fabryczną i jest do wymiany przez to zaciemnienie czesci matrycy w pionie, najpierw spróbuje wymienić na inną nową sztukę tam gdzie kupiłem. Dzieki za podpowiedzi.
 

repsak

New member
jvc42v80

<slupia> znajdź na pilocie przycisk zoom (na samym dole po lewej) i tam ustaw tryb pełny lub każdy inny, zatwierdź ok. Zobaczysz co Ci najbardziej odpowiada.
Jeśli chodzi o inne ustawki to pytaj konkretnie o jakie, bo trochę tego jest.
pzdr. repsak
 

kolej

New member
Witam!
Widzę że nie ma wielu wpisów dotyczących tych modeli ostatnio. Ja jednak mam kilka pytań szczególnie do osób które mają takie tv w domach. Mam pytanie odnośnie problemu przedstawionego przez piterona kilka stro wcześniej. Czy efekt przesuwających się białych punktów na przejściu kolorów jest często spotykany w tych telewizorach, czy była to może wada egzemdlarza. Jestem zainteresowny 42v80 (chociaż jest spory problem z dostępnością tego modelu) po wielu dobrych opiniach moich znajomych, ale ten problem troche mnie zmartwił. Mam również pytanie dotyczące współpracy tego tv z PS3. Czy ktoś ma może jakieś uwagi dotyczące szczególnie szybkich scen itd. Jeżeli któryś z użytkowników mógłby napisać coś odnośnie tych pytań byłbym bardzo wdzięczny.
Pozdrawiam.
 

piteron

Active member
Bez reklam
ja napiszę coś wyjasniającego
problem z tymi punktami to problem większości TV
zauwarzyłem to w TV Sharpa,Samsunga,Sonego
ku mojemu zdziwieniu takie efektu za cholercie nie moge dopatrzeć się w produktach philipsa,czemu nie wiem
co do konsoli
co prawda ja mam XBoxa,i naprawde jestem czepliwa istota,to jesli chodzi o płynność w grach to jest moim skromnym zdaniem na bardzo wysokim poziomie,nic mi nie smuży,nie przeskakuje ,nie klatkuje,gra się naprawde rewelacyjnie,a moim zdaniem nowa GTA pokazała by wszystkie mankamenty,co prawda nie jest to poziom np Z Sonego,ale naprawdę,trzeba być mega malkontentem żeby cos złego napisać
 

kolej

New member
Piteron dzięki za odpowiedź. Czyli mam rozumieć że suma sumarum jesteś zadowolony z tego TV?

Ja to mam pecha, jak wcześniej były dostępne te modele to nie miałem tyle pieniędzy, jak w końcu uzbierałem potrzebne środki to nie można tego modelu dostać:roll:. Wysyłałem sporo maili do sklepów a ostatnio nawet do JVC Polska. Odpowiedź jaką dzisiaj dostałem nie jest najlepsza gdyż napisali że nie mają już tego modelu w ofercie.

Z alternatywnych modeli w zasadzie zostaje tylko Sharp 42XL2e lub plazma Panasonica 42PY80 lub 85. Sam nie wiem co zrobić, gdyż sharp z tego co czytam na foruma ma kilka wad natomiast przed zakupem plazmy mam lekki strach (docieranie, stereotypy odnośnie żywotności i hałasujących wiatraków). Nie wiem też jak plazmy radzą sobie z PS3 a to także biorę pod uwagę. Chyba na święta tv nie będzie...
Pozdrawiam
 

piteron

Active member
Bez reklam
tak na prawdę ta zakup wszystkiego to jest większy lub mniejszy kompromis
ja wybierałem spośród prawie topowych modeli wtedy dostępnych na rynku
co wybrałem to widać w podpisie,co oglądałem również
ja nie napiszę że jestem zadowolony gdyż to co mi może odpowiadać Tobie może nie przypaść do gustu ,i na odwrót
jeśli to pomoże to kupując ten model miałem masę obiekcji to kontrast to producent to znowu kiepska współpraca po d-subie z komputerem
ale wszystko to to tylko takie przekomarzanie się sam z sobą,

jeśli nie znajdziesz nic konkretnego to mogę odsprzedać swój model to tylko ze względu na to że obecnie posiadam trochę wolnej gotówki i mogę dołożyć do czegoś innego
 
Do góry