JVC seria P 80 wszystko na temat... LT-32P80 LT-37P80 LT-42P80

gwidongwidon

New member
Bez reklam
................

ja licze od zera , a zaznaczony srodek skali czyli polowa to jest 50 procent
- nie wiem jakie + i - , chyba liczac od srodka:confused:
 
Ostatnia edycja:

kraszak

New member
Witam

Chciałem dziś na własne oczy przed zamówieniem obejrzeć na własne oczy tego JVC P80, ale niestety nie udało mi się go znaleźć:eek:k: Byłem w czterech największych marketach elektronicznym w Warszawie (Media Markt, Saturn, Euro RTV AGD i Electro World), może ktoś mi podpowie, gdzie go mogę w stolicy znaleźć??

Pozdrawiam,
 

kraszak

New member
Witam

Chciałem dziś na własne oczy przed zamówieniem obejrzeć na własne oczy tego JVC P80, ale niestety nie udało mi się go znaleźć:eek:k: Byłem w czterech największych marketach elektronicznym w Warszawie (Media Markt, Saturn, Euro RTV AGD i Electro World), może ktoś mi podpowie, gdzie go mogę w stolicy znaleźć??

Pozdrawiam,
 

fio

Member
ustawienia p80

Rzeczywiście, ja wspominał gilek1975 łatwiej chyba określić ustwienia w "kliknięciach". Traktując środek jako 0 (50% danej wartości) mamy -30 kliknięć w lewo (czyli 0%) oraz +30 kliknięć w prawo (czyli 100%). Określenie w procentach jest bardziej "na oko". Określenie w "kliknięciach" daje większą precyzję.

Ciekaw jestem, jak ustawione parametry mają osoby po kalibracji ekranu w tym modelu. Próbowałem różnych ustawień, ale czegoś mi jeszcze brakuje... Trudno mi jednocześnie osągnąć przysłowiową czerń oraz naturalny odcień skóry. Może to zbyt duże przyzywczajenie do CRT, a może zbyt słaby jeszcze sygnał analogowy.

Już minął mi roczek i straciłem na forum status niebieskiego, ale dokładnie pamiętam z testu kikiego, że kolory w tym modelu powinny zapierać dech.

Podzielcie się proszę swoimi doświadczeniami. Jeszcze raz bardzo dziękuję gwidongwidonowi i jak jaceksobczak czekam na ustawienia innych.
 

gilek1975

New member
Bez reklam
gwidongwidon napisał:
ja licze od zera , a zaznaczony srodek skali czyli polowa to jest 50 procent
- nie wiem jakie + i - , chyba liczac od srodka:confused:

Środek to połowa, jeśli policzysz to masz 30 razy w lewo i 30 razy w prawo. Łącznie licząc od samej lewej strony powinieneś mieć skalę : 0 do 60. Przynajmniej tak jest w 32P80
 

gwidongwidon

New member
Bez reklam
p80

OK. mozna i w ten sposob chociaz na jedno wyjdzie

i nikt nie pochwali sie swoimi ustawieniami po fachowej kalibracji???
 
Ostatnia edycja:

siwy25

New member
kraszak napisał:
Witam

Chciałem dziś na własne oczy przed zamówieniem obejrzeć na własne oczy tego JVC P80, ale niestety nie udało mi się go znaleźć:eek:k: Byłem w czterech największych marketach elektronicznym w Warszawie (Media Markt, Saturn, Euro RTV AGD i Electro World), może ktoś mi podpowie, gdzie go mogę w stolicy znaleźć??

Pozdrawiam,

...kolego szukaj tu:http://www.ceno.pl/;003729749;02311.htm

Pozdr.
 

fio

Member
Zmiana kanału 1-9

Jestem nowym użytkownikiem p80. Czy aby włączyć kanał nr 5 - na klawiaturze numerycznej pilota powinno się wpisać 05 (tak jest w instrukcji), czy wystarczy tylko samo 5?
Wydaje mi się, że początkowo wystarczała pojedyńcza cyfra, a teraz muszę poprzedzić ją zerem...:???:
 

rafla

New member
fio napisał:
Wydaje mi się, że początkowo wystarczała pojedyńcza cyfra, a teraz muszę poprzedzić ją zerem...:???:

Pojedyncza cyfra tez wystarcza, ale dluzej bedzie sie przelaczac (czeka na druga cyfre). Jak dasz z zerem na poczatku to poprostu przelaczy sie blyskawicznie.
 

fio

Member
Czyli coś nie tak...

No właśnie czekał na cyferkę, a teraz już nie czeka, tylko pokazuje np. (5-) i jak nie wcisnę kolejnej to zostaje na programie, który był. Da się to gdzieś ustawić, czy juz mam klopot...:confused:

[EDIT] Problemu nie ma, a właściwie w jakiś sposób się rozwiązał. Dłuższe przytrzymanie 0 lub kilkakrotne kliknięcie na 0 przywraca "jednoklikalną" zmianę programów.
 
Ostatnia edycja:

fio

Member
Hipermarket

No i jeszcze może w Auchan powinien być tyle, że tam wygląda skromnie przy cukierkowych Samsungach i LG. Do jutra mają na niego ciekawą promocję.
 
Do góry