JVC S70 wszystko o serii 40S70

nic

New member
Witam
W dniu dzisiejszym na skapcu pojawily sie 2 nowe, rewelacyjne oferty 40s70. przy takiej cenie nikt nie powinien miec watpliwosci jesli chodzi o wybor TV. mam nadzieje ze jesli nie kolorem (bo sie nie da ;)-brak czarnych w Polsce) to cena przekonam malzonke do tego modelu...
Pozostaje jedynie watpliwosc, czy te modele sa pelnowartosciowe... otoz przytocze problem ktory mnie neka od dosc dlugiego czasu. na przelomie listopada/grudnia "odrabialem" zadanie domowe ogladajac bilans w tvn24, jako ze zajmuje sie rynkami kapitalowymi pochlonalem cala potrzebna mi wiedze i zajalem sie innymi sprawami a tv gral dalej. jednak gdzies w ucho wpadla wiadomosc o tym (mowil o tym red Mlodkowski, do ktorego zaufanie miec jest ciezko niestety) ze warto wstrzymac sie do nowego roku z zakupem sprzetu rtv ze wzgledu na jakies zmiany podatkowe, sprzet mial byc tanszy o 10-15%. pozniej narodzila sie koncepcja KD i nowego TV, zaczalem szperac, szukac pytac (m.in. w izbie celnej, sklepach itp) i nic... czeski film, nikt nic nie wie... pomyslalem: jak zwykle red. Roman walnal "babola". tymczasem na skapcu w obserwowanych sprzetach notebook toshiba portage zlecial z 4800 na 4100, samsung 40" z serii n z 6800 na 5700, teraz jvc z ponad 6 na 5 tys zlotych. przypadek? wg mnie wyglada na to ze zeszloroczne stany magazynowe leca po starych cenach a swieze dostawy schodza po cenach znacznie nizszych. jednak bylbym wdzieczny za informacje, jesli takowa ktos posiada, jak to z tymi cenami jest...
Pzdr
 

jackuc

New member
nic napisał:
Witam
W dniu dzisiejszym na skapcu pojawily sie 2 nowe, rewelacyjne oferty 40s70. przy takiej cenie nikt nie powinien miec watpliwosci jesli chodzi o wybor TV. mam nadzieje ze jesli nie kolorem (bo sie nie da ;)-brak czarnych w Polsce) to cena przekonam malzonke do tego modelu...
Pozostaje jedynie watpliwosc, czy te modele sa pelnowartosciowe... otoz przytocze problem ktory mnie neka od dosc dlugiego czasu. na przelomie listopada/grudnia "odrabialem" zadanie domowe ogladajac bilans w tvn24, jako ze zajmuje sie rynkami kapitalowymi pochlonalem cala potrzebna mi wiedze i zajalem sie innymi sprawami a tv gral dalej. jednak gdzies w ucho wpadla wiadomosc o tym (mowil o tym red Mlodkowski, do ktorego zaufanie miec jest ciezko niestety) ze warto wstrzymac sie do nowego roku z zakupem sprzetu rtv ze wzgledu na jakies zmiany podatkowe, sprzet mial byc tanszy o 10-15%. pozniej narodzila sie koncepcja KD i nowego TV, zaczalem szperac, szukac pytac (m.in. w izbie celnej, sklepach itp) i nic... czeski film, nikt nic nie wie... pomyslalem: jak zwykle red. Roman walnal "babola". tymczasem na skapcu w obserwowanych sprzetach notebook toshiba portage zlecial z 4800 na 4100, samsung 40" z serii n z 6800 na 5700, teraz jvc z ponad 6 na 5 tys zlotych. przypadek? wg mnie wyglada na to ze zeszloroczne stany magazynowe leca po starych cenach a swieze dostawy schodza po cenach znacznie nizszych. jednak bylbym wdzieczny za informacje, jesli takowa ktos posiada, jak to z tymi cenami jest...
Pzdr

4999 ??? to mi pachnie jakąś lipą !!!
 

Mabri

New member
Ta cena, to dobry kierunek. W połowie roku będziemy mieli większy wybór mocnych modeli 40" 42" lcd w okolicach 5000 zl. Chyba szykują miejsce dla full hd.
Tak trzymać.
 
Ostatnia edycja:

nic

New member
jackuc napisał:
4999 ??? to mi pachnie jakąś lipą !!!

a po zniesieniu akcyzy na paliwo tankowal bys sie po 1,5zl czy dalej jezdzil bys na stacje gdzie cena nie zostala obnizona? predzej czy pozniej ceny we wszystkich sklepach spadna, pod warunkiem ze jest tak jak mysle i po wyzszych cenach wypychane sa modele przywiezione do Polski w zeszlym roku.
Pzdr

edit: pewnie ze moze ;) ale tv mozesz w ciagu 10 dni zwrocic, mozesz go rozpakowac i obejrzec przy kurierze, masz gwarancje itp itd... zreszta podejrzenia i kontrargumenty stosuja tez ludzie ktorzy wybieraja miedzy MM a netem, tu jest podobnie.
 
Ostatnia edycja:

jackuc

New member
nic napisał:
a po zniesieniu akcyzy na paliwo tankowal bys sie po 1,5zl czy dalej jezdzil bys na stacje gdzie cena nie zostala obnizona? predzej czy pozniej ceny we wszystkich sklepach spadna, pod warunkiem ze jest tak jak mysle i po wyzszych cenach wypychane sa modele przywiezione do Polski w zeszlym roku.
Pzdr

Ale wiesz podchodzę nieufnie troszkę bo taka niska cena może budzić podejrzenia
 

jacek.ok66

New member
Wszystko sie zgadza...Rozmawialem ze znajomym kierownikiem hurtowni RTV. 20 stycznia tego roku znacznie spadly ceny min LCD. Na tanszych modelach po kilkaset zlotych, na drozszych tysiac i nawet duzo wiecej....
Wszelki transport, ktory przybyl do Polski po 20 stycznia powinien byc znacznie tanszy....
 

tadolboss

Member
Cześć,
...ale jaja sprawdziłem ceny na Skąpcu JVC 40S70 - 4999 PLN po odświezeniu ekranu (2 minuty później) cena 5989 PLN - aż się boję odświezyć kolejny raz ...:)))))))))))))))))))))))))
Pozdrawiam
 

szopen

New member
Bez reklam
Zadałem sobie trud zadzwonienia do wymienionego wyżej sklepu internetowego celem upewnienia się czy nie jest to błąd. I wyobraźcie sobie, że NIE. Według mojego rozmówcy z tamtej strony ceny tego lcd zostały obniżone przez JVC Polska. Wynika to z przebudowy oferty cenowej na rok 2007. Telewizorki mają być dostępne od 26.01.07. Pochodzą od polskiego dystrybutora i mają polskie papiery. Już sobie gratuluję wstrzemięźliwości w grudniu i nie kupienia tego telewizorka w MM ( po atrakcyjnej jak się wówczas wydawało cenie ).
 

Daras72

New member
Zonk !

Wysłałem maila do sklepu gdzie pojawiła się taka '' fajna cena '' z zapytaniem dlaczego cena uległa zmianie i taką otrzymałem odpowiedż ;

"Po prostu poprzednia cena była niewłaściwa (omyłkowa), została ona bardzo szybko poprawiona na cenę właściwą i teraz ta, którą Pan widzi, jest ceną ostateczną."

Bez komentarza ...
 

jacek.ok66

New member
Dwa ostatnie posty sie wykluczaja.....Az sam sprawdze tylko z ciekawosci....:D
Faktycznie zmienili ceny.....
 
Ostatnia edycja:

Mabri

New member
No rzeczywiście - telewizorki podrożały od rana o tysiąc złotych :D
Ale 5989 zł w porównaniu z 8900 w MM to i tak ciekawa cena.
Ciekawe, że pomylili się w dwóch sklepach na raz?
 
Ostatnia edycja:

nic

New member
Mabri napisał:
No rzeczywiście - telewizorki podrożały od rana o tysiąc złotych :D
Ale 5989 zł w porównaniu z 8900 w MM to i tak ciekawa cena.
Ciekawe, że pomylili się w dwóch sklepach na raz?

ten sam wlasciciel :) ciekawe jest to, ze ma 2 sklepy o podobnej nazwie i inne ceny :)
 

jackuc

New member
Mabri napisał:
No rzeczywiście - telewizorki podrożały od rana o tysiąc złotych :D
Ale 5989 zł w porównaniu z 8900 w MM to i tak ciekawa cena.
Ciekawe, że pomylili się w dwóch sklepach na raz?

Ciekawe co by zrobili jakbym wczoraj wcisnął "kupuj" ???

W regulaminie mają napisane : "Wiążąca dla stron transakcji jest cena widniejąca przy produkcie w momencie złożenia zamówienia przez klienta. "
 

rogaczek

New member
nic napisał:
ten sam wlasciciel :) ciekawe jest to, ze ma 2 sklepy o podobnej nazwie i inne ceny :)
Najlepsze jest to, że 2 różne sklepy pod tym samym adresem, ten sam nip, ta sama nazwa firmy, różne telefony i przede wszystkim nie zaznaczone że cena jest NETTO!!!!!!, dopiero jak masz kupić - KUKU!!! +VAT!!!!!!!!!!! Co prawda i tak jest to brutto 6k więc nieźle za 40s70 ale zaufanie od razu prysło i nawet nie dzwonię tam. Chyba że ktoś juz tam go kupił i wszystko jest OK.
 

Mabri

New member
Tak jak mówiłem wcześniej robi się ruch w cenach ponieważ wchodzą modele full hd. W połowie roku będziemy mówić o cenie poniżej 5000 zł za 40s70.
 

jackuc

New member
rogaczek napisał:
Najlepsze jest to, że 2 różne sklepy pod tym samym adresem, ten sam nip, ta sama nazwa firmy, różne telefony i przede wszystkim nie zaznaczone że cena jest NETTO!!!!!!, dopiero jak masz kupić - KUKU!!! +VAT!!!!!!!!!!! Co prawda i tak jest to brutto 6k więc nieźle za 40s70 ale zaufanie od razu prysło i nawet nie dzwonię tam. Chyba że ktoś juz tam go kupił i wszystko jest OK.

No wg opinii na skąpcyu sklep jest w miarę ok . Ja pisałem do nich wczoraj to zapłata za tv po sprawdzeniu przesyłki w domu
Wiele sklepów występuje pod różnymi nazwami np www.khz.pl z gostynina mutuje si w kilku odnogach :)

 

szopen

New member
Bez reklam
Daras72 napisał:
Wysłałem maila do sklepu gdzie pojawiła się taka '' fajna cena '' z zapytaniem dlaczego cena uległa zmianie i taką otrzymałem odpowiedż ;

"Po prostu poprzednia cena była niewłaściwa (omyłkowa), została ona bardzo szybko poprawiona na cenę właściwą i teraz ta, którą Pan widzi, jest ceną ostateczną."

Bez komentarza ...

Lekko się wkurzyłem tą wiadomością. Znów złapałem za telefon i do nich zadzwoniłem. Oto wersja wydarzeń według pracownika tej firmy : W poniedziałek ( 22.01 ) JVC nadesłała nowy cennik który umożliwiał wystawienie ceny 4 999,00 pln na ten telewizorek, co się stało. We wtorek o godzinie 16.00 przyszedł nowy cennik ze znacznie wyższymi cenami (5989,00 pln). Na zapytanie sklepu dlaczego te dwa cenniki tak znacznie się różnią odpowiedzieli, że pierwszy był pomyłkowo wysłany ( sic!) i obowiązującym jest ten drugi – wtorkowy. No cóż, to była piękna ośmigodzinna chwila, kiedy telewizorek, który zamierzam kupić kosztował tyle ile byle paściak z gazetki promocyjnej marketu spożywczego. Szkoda!!! Ale z drugiej strony aktualna cena też jest do przyjęcia. A może ktoś z Was ma jakieś informacje o jeszcze lepszej ofercie na ten TV?

Ps. ceny widniejące na witrynie są cenami BRUTTO
 

nic

New member
Mabri napisał:
Na lepszą cenę przyjdzie jeszcze poczekać.

Pozyjemy zobaczymy... w moim wypadku chyba warto, choc juz mnie skreca ;) no ale docelowo mam zamiar kupic 3 zestawy KD+tv bo i rodzicom i tesciom sie pomysl i idea podobaja ;) a powiedzmy 3x13tys to juz sie zaczyna zbierac ladna sumka.
Pzdr
 

warum

New member
Przekonaliści mnie Panowie do 40S70, czekam jeszcze tylko na spadek cen poniżej 6 tyś ale to już chyba wkrótce nastapi.
 
Do góry