Jedyny słuszny wybór F6800 !?? Matryce lini F6xxx loterią ...

tdx

New member
Bez reklam
Jak będzie samsung to większego znaczenia nie ma. Oba mają sterowanie głosem z pilota
 

Bebol

New member
Tdx a ja jaką mam matrycę?? Da radę z tej fotki rozkminić? SPVA?
 

Attachments

  • ppp.jpg
    ppp.jpg
    548,9 KB · Wyś: 94

ziele1405

New member
To najważniejszy nacisk kłaść aby była to matryca samsunga a jaki rodzaj niema znaczenia to po co wszyscy tak sprawdzają, nie ukrywam że bardziej podoba mi się 6770 ale piszecie że 6800 jest konstrukcyjnie najbardziej zbliżony do nowszych serii to nie przejmować się czy jest microdimming czy nie. do czego on się przydaje.W porównaniu serii 6800 jest razem z 6500 i tak jakby najlepiej wychodził 6770 to jaki parametr jest najważniejszy.
 

tdx

New member
Bez reklam
Bierz spokojnie F6770, do MS się wchodzi sprawdzać tylko czy jest samsung :D na zasadzie dobrze jest jak jest.
Najważniejsze podczas zakupu sprawdzić sobie dokładnie TV
 

ziele1405

New member
Witam

Wyprawa po tv F6770 zakończona poszło szybko sprzedawca z którym byłem dogadany że ewentualnie na chwile zniknie abym mógł dobrać się do menu, niestety go nie było na zmianie był za to kierownik i sprzedawczyni. Po małym zamydleniu oczu że chciałbym sprawdzić tv pani odparła że jest to odpłatne 35zł odpowiedziałem że przecież Państwo jako jedyni otwierają karton i sprawdzają że wszystko ok, odparła spoko, pod nadzorem kierownika podłączyli tv pod kabel aby zobaczyć czy działa.
Czy mogę poprosić pilota oczywiście, proszę raz dwa trzy i jestem w menu serwisowym kątem oka zerkam na nich a oni nic i tutaj pojawia się szeroki uśmiech strzał w 10 matryca samsunga no to pakujemy pytam się ich czy wiedzą co sprawdzałem byli totalnie zieloni. No to pakujemy i do domu :))).

Jeszcze nie bawiłem się ustawieniami ale co do starszego samsunga lcd obraz super jedyne co mnie martwi to dziwny efekt: artefaktów, pikselozy jakby czasami fragmęty obrazu sie rozmazywały da się to wyregulować???
 

tdx

New member
Bez reklam
spróbuj poprzez regulacje motion plus,
pamiętaj też o wyłączeniu
czysty obraz cyfrowy
Redukcja zakłóceń MPEG
 
Do góry