Jedyny słuszny wybór F6800 !?? Matryce lini F6xxx loterią ...

swiatus85

New member
Panowie czytam od dłuższego czasu watek o serii F6xxx i powiem ze jestem skołowany jak w ruskim cyrku....
Na placu boju pozostały 2 modele, F6770(skłaniam się do zakupu) oraz F6800....Z informacji zdobytych wynikało że 6770 ma Clear Motion Rate 400 Hz oraz Micro Dimming natomiast F6800 CM 200Hz i brak MD.Teraz tutaj wyczytałem, że w F6800 są lepsze matryce....już sam nie wiem co brać. 46F6800 mogę mieć za 3390 zł...natomiast 46F6770 za 3490 zł....
Bądź tu mądry i kup sobie tv :)
 

jarjar82

New member
fajne zestawienie rożnego rodzaju matryc

h t t p : / / h d t v p o l s k a . c o m / p a g e /a r t i c l e s . h t m l / _ / a r t y k u l y / r o d z a j e - m a t r y c - s u b - p i x e l e - o - c o - c h o d z i - j a k a - r 4 8 9
 

tdx

New member
Bez reklam
Zadbaj o jakieś lepsze to makro ja zrobiłem zdjęcie s2 i widać bez problemu na Twoim mogę się tylko domyślać :)
 

jarjar82

New member
...robiłeś z lampą ? Wybrałeś napis na czarnym tle ( klik source .. i na górze pojawia się zakładka z dostępnymi źródłami syg )
 

ziele1405

New member
Witam wszystkich czytam od 2 lat forum ale nadszedł czas poprosić o pomoc przy kolejnym tv przy ostatnim obyło sie bez pytań.
Mianowicie zastanawiam sie pomiedzy f6770 a f6800 poza sprawdzeniem matrycy sama (A) to czy przy robieniu zdjęcia wkońcu lepsza jest matryca [][][] czy ^^^ bo już sie zakreciłem tv głównie do filmów ale też czasami podłącze pc jak dobrze wyczytałem to jeden ma sterowanie głosem z pilota a drugi bezpośrednio w tv czy sie mylę???
 
Do góry