JBL ES Pack ... Rok po zakupie ...

nivepl

New member
odswieze troche watek
@franerem, zaintrygowales mnie ta opinia o glosnikach bo wlasnie mialem juz kupowac jbl esy... chetnie posluchalbym jak brzmia te tonsile na zywo. jestem z wawy. czy da sie jeszcze gdzies normalnie kupic taki zestaw 5.1? nie znalazlem zadnego sklepu ktory by tym handlowal a aukcje na allegro ok 4700zl wiec nie wiem jak to sie ma do stwierdzenia ze tansze od jbl (3700zl)...
jak byc mial czas odpisac to wyslij mi pmke (twoja skrzynka zapchana) to sie poza forum moze zgadamy, z gory dzieki
 

walosek

New member
Ja też odświeżę temat. Przymierzam się do zakupu JBL ES80, a może mi ktoś powiedzieć jaka jest różnica w dźwięku między serią E80? Pytam tylko tych którzy mają, lub słuchali obu modeli. Nie pytam ANTY- JBL, wiem wiem złe kolumny itd.

Słuchałem dziś ES80 i bardzo mi się spodobały. Zauwazyłem że mają Bass Reflex z tyłu natomiast E80 na froncie. Jako że mam pokój 14m2 i mogę tył odsunąć max 20cm od ściany (oraz 70cm z boku od ściany) to nie za mało dla serii ES? Połączę to z Denonem 1612. Zastanawiam się bo jeśli brzmią podobnie to po co przepłacać za ES :) A boję się żeby znowu seria ES nie dusiła się jak tak blisko ściany postawię?
 
Do góry