JBL BAR 3.1 czy JBL BAR 5.1

wicherek046

New member
Cześć,
mam problem z połączeniem subwoofera do belki (jbl bar 3.1).
Z jakiegoś powodu po paru dniach subwoofer rozłączył się od soundbara i nie potrafie go ponownie połączyć.

Zgodnie z instrukcją próbowałem:
1. Wcisnąć przycisk trybu parowania na subwooferze
2. Przytrzymać 5sek DIM DISPLAY na pilocie a następnie bass+ i Bass-

Na belce pojawia się napis pairing i nic się dalej nie dzieje... Po chwili szybkiego mrugania diody na Subie, dioda zaświeca się na pomarańczowo.

Czy ktoś może mi powiedzieć co robię źle?

Dodam, że przez parę dni wszystko działało super i subwoofer podłączył się do bara przy pierwszym włączeniu.

EDIt:
UDAŁO SIĘ
Po ponad godzinnej walce okazało się, że wyłączenie wszystkich urządzeń posiadających BT pomogło. Widocznie Subwoofer łączył się, albo próbował łączyć się z mi boxem, lub tez mi box w jakiś sposób uniemożliwiał sparowanie.
Mam nadzieję, że post komuś się przyda.
Witam ja tez mam problem niemam pilota staram sie recznie ale nic nie daje masz moze jakąś rade

Wysłane z mojego moto g(6) przy użyciu Tapatalka
 

iceblast007

New member
@blackninja no zgadza się już :)

Podłączę bara z tv przez arc... a konsole dodatkowo podpinać optykiem do bara? czy nie ma sensu? i tak nie mam drugiego wyjścia hdmi w konsoli.
 

lukif

New member
@wicherek046 Hmm bez pilota to nie wiem... Tak jak napisałem, problem łączenia się Suba z belką u mnie prawdopodobnie rozwiązało wyłączenie wszystkiego co działa po BT.
 

dudikovvv

New member
Zgłaszał ktoś może problem serwisowi z pykajacym/pierdzącym głośnikiem aktywnym od JBL 3.1 ? Czytając forum to częsty problem z tym modelem.
 

zxxxz

New member
Na dniach kupuje jbl 5,1 i mam pytanie telewizor stoi na meblościance, i czy subwoofer może stać za telewizorem w nęce od meblościanki?
 

darekgra

Member
Swój użytkuje prawie miesiąc i jedyne co pyka to przy zmianie kanałów tv lub źródła sygnału, przy czym jest to ciche i moim zdaniem akceptowalne pyknięcie. A wiąże się to z zanikiem sygnału audio na HDMI, i np shield lub kodi ma generator cichego szumu który zapobiega tego rodzaju pikaniu.
 

wojtek013

New member
Swój użytkuje prawie miesiąc i jedyne co pyka to przy zmianie kanałów tv lub źródła sygnału, przy czym jest to ciche i moim zdaniem akceptowalne pyknięcie. A wiąże się to z zanikiem sygnału audio na HDMI, i np shield lub kodi ma generator cichego szumu który zapobiega tego rodzaju pikaniu.

U mnie jest dokładnie tak samo, idzie przywyknąć.
W porównaniu z tym, co Polk potrafił, jest to mały pykuś ;)
 

Tvmania

New member
Bez reklam
Mam pytanie do posiadaczy jbl bar 3.1 lub 5.1 zakupiłem bose 700 listwę i suba 700 ale mego ciężko go ustawić jeśli wymienię na bara to nie mieliście żadnych problemów z podłączeniem z tv i sparowaniem suba z listwa.
 

darekgra

Member
Ja nie miałem i nie mam z nim najmniejszych problemów bar 5.1, rozłączany i łączony był już z 30 razy jak dotąd parowanie to kilka sekund.
Z tym bose poszukałem trochę info i chyba twój przypadek to rzadkość więcej jest info o bardzo słabym basie lub wogóle jego braku z winy kalibracji i trybu dialogu. Jak dotąd piszą w USA bose nie potrafi tego naprawić
 

Tvmania

New member
Bez reklam
Bose właśnie bass ma kozak tylko parowanie i ich apka dramat zastanawiam się nad wymiana jeśli jutro mi to gościu ze sklepu nie sparuje i nie ogarnie tego zwrócę to i biorę bar 5.1
 

Tvmania

New member
Bez reklam
Darekgra właśnie przeczytalem ten post poprostu dramat sprzęt za taką kasę takie wykonanie i dźwięk parodia jutro jak sprzedawca nic nie zdziała biorę bara i tyle. Pisze w tym linku ze różne sposoby gościu robi i suba przestawia łączył mini jack 3.5 i nic dramat. Jutro wszystko się okaże o 9 ma przyjść daje ost szanse bose 700
 

Tvmania

New member
Bez reklam
Ja mam taki problem ze aplikacja nie chce.mi się połączyć z listwa. Niby idzie kółeczko ze się łączy z listwa i nagle komunikat błąd aktywacji listwy.
 
Do góry