Jamo 506 kontra Quadral Quintas 5000

przemko77

Well-known member
Bez reklam
przemko no sorry, ale zapodałeś kolumny hahah w takim stylu to miała moja babcia segment w latach 60-tych :)))))))

Świetny żart .....ale bardzo niskich lotów .Może będziesz mieć kiedyś okazję zobaczyć z bliska te kolumny ile mają uroku ,nie mówiąc już o dźwięku ,bo to już jest prawdziwa magia .Sonus nie robi obudowy z "wiórówek" to jest najprawdziwsze drzewo - orzech kanadyjski ,który zanim zacznie być obrabiany sezonuje się trzy lata ,bejce do barwienia też są naturalne ,stąd przepiękny kolor

Skoro przy Cantonie jesteśmy ,miałem możliwość posłuchania kolumn tego producenta z flagowej serii reference i gdybym miał wybrać ,wybrałbym bez wahania Sonus Faber


148265canton.JPG
 
Ostatnia edycja:
Sonusy piękne !!! Można pomarzyć :)
Osobiście widziałem te....śliczne w tym wydaniu, muszę ich posłuchać bo co do wyglądu to każdy no prawie każdy mówi iż piękne ale co do dźwięku to zdania podzielone, cena robi swoje i można by więcej oczekiwać....hmmm. Ciekawe
Sonus Faber Venere
0eca898589fda28af466287a414bdc6f.jpg


Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka
 

werf

Active member
Bez reklam
Osobiście widziałem te....śliczne w tym wydaniu, muszę ich posłuchać bo co do wyglądu to każdy no prawie każdy mówi iż piękne ale co do dźwięku to zdania podzielone, cena robi swoje i można by więcej oczekiwać....hmmm. Ciekawe
Sonus Faber Venere
0eca898589fda28af466287a414bdc6f.jpg


Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka

Kilka dni temu miałem nieprzyjemność niestety 2,6 vs demon ,wizualnie z bliska też tandeta słaby lakier hg
Co innego Venere S,zdecydowanie wykonanie ze smaczkiem
 
Do góry