Jakiej perfumy używacie?

WiTT

New member
Bez reklam
Co do Twojego Givenchy, to mam zdaje się identyko w pudełku nierozpakowane (tak na 99%) mówisz żeby otwierać i zdzierać folijkę? :wink:
To jest białe pudełko z brązem na dole?

Dokładnie, to jest takie pudełeczko. Zapach bardzo unikalny, sephora i douglas połamało sobie zęby gdy zapytałem o alternatywę w tej nucie ;) Zapach z tych cieplejszych, zatem akurat na nadchodzącą jesień/zimę :)

GIVENCHY_PI_EDT-.jpg
 

marstef

Member
Bez reklam
A ja se psikam Lacoste Red Man - bardzo świerze, lub też Midsummer z Oriflame, równie świerze, lekko cierpkie :)
Część zapachów u Kolegów się pokrywa. Może jest też zalezność marki perfum z preferowanym dźwiękiem\marką sprzetu ? :) Trzeba to skonfrontować :)
 

WiTT

New member
Bez reklam
Część zapachów u Kolegów się pokrywa. Może jest też zalezność marki perfum z preferowanym dźwiękiem\marką sprzetu ? :) Trzeba to skonfrontować :)
Zapach perfumy odzwierciedla charakter osoby (a przynajmniej powinien, inaczej "gryzie"), charakter osoby odzwierciedla to czego słuchamy, to czego słuchamy odzwierciedla sprzęt który mamy... no jakby skrócić drogę, to można by powiedzieć że TAK :D
 

marstef

Member
Bez reklam
Zapach perfumy odzwierciedla charakter osoby (a przynajmniej powinien, inaczej "gryzie"), charakter osoby odzwierciedla to czego słuchamy, to czego słuchamy odzwierciedla sprzęt który mamy... no jakby skrócić drogę, to można by powiedzieć że TAK :D

Ciekawe jaki ampli dobrze się zgrywa z Paco Rabanne 1 Million :-D
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Dokładnie, to jest takie pudełeczko. Zapach bardzo unikalny, sephora i douglas połamało sobie zęby gdy zapytałem o alternatywę w tej nucie ;) Zapach z tych cieplejszych, zatem akurat na nadchodzącą jesień/zimę :)

Zatem jutro zrobię honorowe otwarcie, najwyżej będzie na Ciebie ;)
 

Pastusiak

New member
fajnie by było tak diagnozować ludzi na podstawie upodobań ;) niestety do wielu schematów nie pasuję no bo.. podoba mi się bmw więc jestem wieśniakiem :) używam produktów apple więc jestem lansującym się pacanem :) lubię chodzić w oryginalnych ciuchach więc mam nadgryzione ego :) aaa i jeszcze dodam, że dbam o siebie więc za pewne jestem pedałem :) jakby dodać do tego ulubioną wśród gejów perfumę w USA (abercrombie fierce) to dostajemy niedowartościowanego, lansującego się, pedalskiego wieśniaka :) miło mi poznać ;) zastanawiam się czasem, jaki powinienem być i czego używać aby nie spotkać się z krytyką tłumu :) musiałbym być taki jakiś nieinwazyjny społecznie.. ja wiem.. może jak trafię resztką sił do hospicjum to podrośnie moja reputacja :) co za czasy, co za naród :p
 

eedviking

Banned
Jak dla mnie, to każdy może sobie nosić, posiadać i pachnieć jak chce. W/g starej zasady: nie krytykuj , a nie będziesz krytykowany. Mnie szkoda hajsu na pachnidła, a że dostaję te które lubię w prezencie to jest mi miło. :D
Co do higieny, jedno jest pewne , nic tak nie śmierdzi jak perfumowany smród. ;) :mrgreen:
Uwierz mi , że to nie jest domena Polaków, inni nie są lepsi, tylko tłumią w sobie emocje. Umiera i mówi, że ma się dobrze. :D
 
Ostatnia edycja:

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Koledzy coś zapomnieliśmy o tym temacie - czyżby kosmetyka zeszła na trzeci plan w naszym zyciu :)
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Ja lubię zapach świeżych,upranych rzeczy + swoje...;)
Koszulka,która ma dwa dni...,to dla mnie lipa...;-)
 

quasimodek

Member
Bez reklam
Lolka tu przekierowalo to odgrzał temat :)

Wysłane z Międzynarodowej Stacji Kosmicznej za pomocą Poczty Polskiej
 

samfisher74

New member
Chanel Allure Homme Sport - ... Kobiety przy tym zapachu wymiękają i drugi zapach którego używam to nieśmiertelny Fahrenheit Dior . Nie eksperymentuje z innymi zapachami , tylko te od dawna .
 
Do góry