Jakiej perfumy używacie?

krzysiek1980

Active member
Bez reklam
Co Wy wiecie o porządnych męskich zapachach...? Na takie zapachy teraz laski lecą:grin:
 

Attachments

  • perfum-bond-after-shave.jpg
    perfum-bond-after-shave.jpg
    41,6 KB · Wyś: 225
  • Czas-Gentlemanow-Przemysławka.jpg
    Czas-Gentlemanow-Przemysławka.jpg
    31,7 KB · Wyś: 196
  • 1365671207_by_krzys_500.jpg
    1365671207_by_krzys_500.jpg
    19,7 KB · Wyś: 228
Ostatnia edycja:

Henry

Active member
Bez reklam
Prawda jest taka, że nie te wszystkie PRL-owskie klasyki były takie do bani. Jak czasem porównam z jakimiś topowymi perfumami, to najgorzej nie wypadają ;)
A i miały swoich amatorów, którzy dodatkowo perfumowali się nimi od wewnątrz:D

Zapomnieliście o klasyku?
View attachment 10326
 
Ostatnia edycja:

eedviking

Banned
Prawda jest taka, że nie te wszystkie PRL-owskie klasyki były takie do bani. Jak czasem porównam z jakimiś topowymi perfumami, to najgorzej nie wypadają ;)
A i miały swoich amatorów, którzy dodatkowo perfumowali się nimi od wewnątrz:D

Zapomnieliście o klasyku?
View attachment 10326

Woda kolońska Prastara miała przyjemny zapach, prawdopodobnie była to najstarsza na świecie woda kolońska, generalnie najstarszy produkt perfumeryjny, bo receptura łacińska datowana była na 1682 rok! Zapach to klasyka kolońskości: zioła, cytrusy, bergamota, rozmaryn, lawenda, muśnięcie róży i słodka ambra oraz piżmo.


prastara.jpg
 
Ostatnia edycja:

xxenia

New member
A moje ulubione to perfumy firmy Nina Ricci. Przepiękny, kwiatowy zapach. A jeszcze ładniejszy jest flakonik- czerwone jabłuszko. Każdy kto jest w mojej łazience zachwyca się nim.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Ja nigdy nie używałem tej marki, trzeba byłoby coś kupić i zobaczyć.... a właściwie powąchać :)
WiTT nie tylko tutaj jest problem..
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Wydaje mi się że w dziale "O wszystkim i o niczym" licznik postów się nie nabija... ale mogę się mylić ;)
Aktualnie:

Ciekawe, aż sobie sprawdzę teraz.
Edit: Faktycznie się nie nabijają posty.

Co do Twojego Givenchy, to mam zdaje się identyko w pudełku nierozpakowane (tak na 99%) mówisz żeby otwierać i zdzierać folijkę? ;)
To jest białe pudełko z brązem na dole?
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Ciekawe, aż sobie sprawdzę teraz.
Edit: Faktycznie się nie nabijają posty.

Co do Twojego Givenchy, to mam zdaje się identyko w pudełku nierozpakowane (tak na 99%) mówisz żeby otwierać i zdzierać folijkę? ;)
To jest białe pudełko z brązem na dole?

ar2 napisał mi że w temacie o wszystkim i o niczym nie będzie się nabiał licznik.. ale w stosunku chyba do tych postów co nic nie wnoszą :) czyli żaden z tych tematów nic nie wnosi i posty nie będą zliczane..
 
Ostatnia edycja:
Do góry