Jakiej perfumy używacie?

Pastusiak

New member
Tak jak w temacie :) ciekaw jestem waszych zapachów i nie zrozumcie mnie źle hehe ;) od bardzo bardzo dawna używam niezmiennie Lacoste Essential na przemian z Abercrombie Fierce. Ciekaw jestem jakiejś alternatywy, może ktoś zna jakiś fajny nowy zapach albo taki o którym jeszcze nie słyszałem. Możemy przy okazji podzielić się informacją odnośnie trwałości perfum, zamienników i ciekawych ofert + sprawdzonych sklepów i sprzedawców ;) chyba niczego takiego na hdtv nie ma a więc zapraszam do dyskusji.
 

quasimodek

Member
Bez reklam
Aktualnie na lato Ferrari Black:
4600_01_WEB.jpg


wcześniej Dolce & Gabbana i Hugo Boss
dolce_and_gabbana_perfumes.jpg

Hugo%20Boss%20Green-600x600.jpg


Na zimę cięższe zapachy jak np. Dior Fahrenheit
41BGtNuZInL._SY300_.jpg


Następny będzie Ed Hardy
t_25086.jpg
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Paco Rabanne od 15 lat (jasny, tradycyjny) ale już mi się trochę przejadł, chyba zmieniła się nieco receptura. CK, też jest ok, ten czarny i jasny, ale bardziej podoba mi się Hugo BOSS XY, czy Givenchy Fresh Attitude, chociaż to nie nam się ma podobać, a bardziej dziewczynom i to one powinny nam wybierać, tak mi się wydaje ;)

Jeżeli chodzi o zamienniki, to NIGDY. To samo jest z allegro, tylko import ze znanych zagranicznych sklepów, lub nasze stacjonarne Sephory czy inne wynalazki.

Ps. Szkoda że nie poszerzyłeś tematu o maszynki elektryczne czy szczoteczki elektryczne, obecnie jest spory wybór i trudno się w tym połapać.
 
Ostatnia edycja:

Henry

Active member
Bez reklam
Armanig, a myślałem, że jako Armani User używasz jedynie czegoś od Armaniego ;)

A tak serio, to zgadzam się z tobą i ja to zostawiłem swojej żonie,
z racji tego, że współpracuje z koncernem HB i CK, skazany jestem na zapachy Hugo, Hugo Boss, CK czy TH, dawniej prawie zawsze Baldessarini, ale niestety już ta marka nie należy do koncernu Boss'a.

Natomiast, jak ja już sobie sam coś kupuję, to podoba mi się linia Beckhama- tanie o fajnym zapachu...

Co do szczoteczek elektrycznych to oczywiście BRAUN/ORAL-B, od kilkunastu lat niezmiennie :)
a z maszynek elektrycznych się wyleczyłem. Warto zaznaczyć, że nie każdy może ich używać, miałem kilka wyższych modeli Philipsa i jak dla mnie pieniądze wyrzucone w błoto :(, najlepsze są jednorazówki Gillette :)
 
Ostatnia edycja:

fazer58

Member
Bez reklam
Zależy od dnia,nastroju,pory roku:)
Yves Saint Laurent-La Nuit De L'Homme
Davidoff- Cool Water
Calvin Klein-ONE
Dior - Fahrenheit
 

pieniążek1

Active member
Bez reklam
D&G the One CK be... o jej bylbym zapomnial ze jeszcze mam sentyment do starego czarnego Adidasa active bodies ktorego kupuje w Rossmanie bo tylko tam jest...:) stare czasy stare wspomnienia z tym perfumem
 
Ostatnia edycja:

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Ja też co jakiś czas zmieniam i nie mam jakiś super ulubionych - ostatnio używam
hugo boss baldessarini
lancome hypnose
I jeszcze w opakowaniu mam Calvin Klein Euphoria i hugo boss XY

Tak mi się przypomniało jak kiedyś jeszcze w poprzedniej pracy znajomi mówili jakich to używają perfum i dezodorantów i oczywiście wszyscy super marki, ale jakiś czas później pech chciał, że do dwóch z tych kolegów z którymi się o tym rozmawiało akurat bylem w mieszkaniu i wiadomo ze korzysta się z łazienki i były wystawione te "markowe" perfumy :). Nie bardzo rozumiem ludzi którzy kłamią jeśli chodzi właśnie o perfumy czy co kolwiek innego. Każdy używa to na co go stać lub to co uważa za sensowne , bo znam i takich którzy maja pieniądze, a normalne perfumy używają bo nie widzą sensu w wydawaniu kasy na drogie perfumy..
 

Pastusiak

New member
Polecam kazdemu przetestowac Abercrombie & Fitch Fierce :) zapach trudno dostepny co najwazniejsze nie ma nawet jego podrobek. W USA hicior u nas jeszcze malo popularne no i drogie.. Ale ten zapach
:eek:k: rewelka, jak zaden inny, kobietka wniebowzieta :)
 

JanVid

New member
.... a ja natomiast preferuję "Przemysławkę" krajowej firmy URODA (koleżanki w pracy wniebowzięte :) ) w myśl słów "każdy używa to na co go stać lub to co uważa za sensowne" lolek126
 

kuras90

New member
Dla mnie już od kilku lat numerem jeden jest Lacoste Essential.
A z innych, które również przypadły mi do gustu to Giorgio Armani Acqua di Gio i Hugo Boss In Motion.
 

werf

Active member
Bez reklam
Polo Blue od lat tylko z markowych sklepów stacjonarnych
Raz kupiłem na Ale... niestety musiałem kolesiowi minusa postawić
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Co do szczoteczek elektrycznych to oczywiście BRAUN/ORAL-B, od kilkunastu lat niezmiennie :)

No ba, również od kilkunastu lat witam się codziennie z elektrycznym Braunem, a całkiem nie dawno wymieniłem na nowy model, jestem więcej jak szczęśliwy. Dla mnie to nowość, bo poprzednia miała okrągła wirującą szczotkę, a obecna ma dodatkowo "śmigła", fajnie szoruje między zębami.
Nie wiem jaką masz obecnie, ale jak ktoś się będzie zastanawiał, to polecam w ciemno.
O zęby trzeba dbać ;)

a z maszynek elektrycznych się wyleczyłem. Warto zaznaczyć, że nie każdy może ich używać, miałem kilka wyższych modeli Philipsa i jak dla mnie pieniądze wyrzucone w błoto :(, najlepsze są jednorazówki Gillette :)

To już kwestia indywidualna, ja nie umiem jednorazówkami, a te elektryczne to też loteria.
Mam dwie, jedna ma z 10 lat, a druga w miarę nowa, wysokie modele i ta pierwsza (dużo starsza) goli bez porównania lepiej od tej nowszej która się sama zanurza, czyści i takie tam, no ale nie mogę zrozumieć dlaczego goli tak kiepsko (?)
 

Henry

Active member
Bez reklam
Golarkę mam z tzw. stacją czyszczącą, nie pamiętam jaki model, ale jak żona mi kupiła to był to jeden z wyższych. Niestety niezbyt dokładnie goli. Być może mamy ten sam model ;)

Szczoteczka klasyczna Professional Care, taki zestaw z irygatorem (chyba tak to się nazywa). Jak na razie działa bez zarzutu, więc szkoda wymieniać. Ale z ciekawości zobaczę tę, o której piszesz. Często jeżdżę w delegację, to może się przydać cały nowy komplet. :)
 

pantomima

Banned
Haha - dobry temacik ! Brawo bije ;-)
Ja obecnie używam tych -

Paco Rabanne 1 Milion ' Invictus
Armani Code - mega !
212 Vip
212 Sexy Men - kosa !
Emporio Armani
Jak wstawić foto z tela ? Hmm

Quasimodek - ten Hugo Boss jakiś taki słabiutki co . Phi ;-)
 
Ostatnia edycja:

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Golarkę mam z tzw. stacją czyszczącą, nie pamiętam jaki model, ale jak żona mi kupiła to był to jeden z wyższych. Niestety niezbyt dokładnie goli. Być może mamy ten sam model ;)
Szczoteczka klasyczna Professional Care, taki zestaw z irygatorem (chyba tak to się nazywa). Jak na razie działa bez zarzutu, więc szkoda wymieniać. Ale z ciekawości zobaczę tę, o której piszesz. Często jeżdżę w delegację, to może się przydać cały nowy komplet. :)

Ja mam tą, udało mi się kupić sporo taniej i mam nadzieje że starczy na następne 10 lat, fajny jest też wyświetlacz, przyklejasz do szyby i widzisz ile czasu szorujesz, motywująco działa, na pewno wychodzi to z korzyścią dla zębów.
http://www.oralb-blendamed.de/de-DE/oral-b-professional-care-black-7000-elektrische-zahnburste/
Golarka to Philips ArciTec, ta z wyświetlaczem. Zrobiłem drugie podejście (zakup) do niej jakiś czas temu i generalnie lipa.
 
Ostatnia edycja:

Henry

Active member
Bez reklam
Ja mam tą, udało mi się kupić sporo taniej i mam nadzieje że starczy na następne 10 lat, fajny jest też wyświetlacz, przyklejasz do szyby i widzisz ile czasu szorujesz, motywująco działa, na pewno wychodzi to z korzyścią dla zębów.
Oral-B Professional Care Black 7000 elektrische Zahnbürste
Golarka to Philips ArciTec, ta z wyświetlaczem. Zrobiłem drugie podejście (zakup) do niej jakiś czas temu i generalnie lipa.
Moja golarka to taka (niestety ani na maszynce, ani na stacji nie symbolu. Ale wygląda identycznie) View attachment 10305

Ale strasznie kiepsko goli, być może nie nadaje się do mojego zarostu:-D
A szczoteczka faktycznie nieźle się prezentuje i do tego czarna.
Dzięki za link
 
Ostatnia edycja:
Do góry