Jakiego kupić LCD? Jeśli ktoś nie wybrał jeszcze marki

KTóRY BYś WYBRAł LCD ?


  • Total voters
    0

gatar

Active member
Bez reklam
Potwierdzam to co napisał GDA.
mer123 ... dołóż troche i kup 32LX60P.
Cena ok 3400 zł. Poczytaj o nim na forum.
Dobry model.
 

GDA

New member
mer123 napisał:
Chwilowo, także mniemam że będziesz wracał z nim do Polski - wówczas przygotuj się na zmianę wtyczki zasilania (na wyspach są inne) i zastanów się nad gwarancją do niego - po co sobie utrudniać życie? na naszym rynku jest duży wybór LCD takze sprowadzanie sprzętu z zagranicy uważam za chybiony pomysł
 

mer123

New member
x360

Znalazlem takie info:
"Czytalem test w "Official Xbox360 Magazine"... Walka toczyla sie pomiedzy:"

- PANASONIC TX 32 LXD60,
- SONY KDL-32V2000,
- JVC-T-32DX7,
- TOSHIBA 32WL66,
- SAMSUNG LE32R74B.

Ktos moze mial albo widzial jak sie sprawuja te tv??
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
witam
masz u nas ich odpowiedniki
Na prezentacjach jak klient ma telewizory w swoim domu i wybiera sam przez nikogo nie nakłaniany , najczęściej i najchetniej wybierany jest JVC.
Najwięcej negatywnych opinii / nie wiem czemu/ zbiera nagrodzony tytułem - Eisa - Sony.
Czesto wybierany jest również Loewe Xelos - ale u Was - znacznie droższy. A ostatnio do głosu dochodzi Panasonic ale w serii LX 600.
Jeśli masz mozliwość wyboru to sprawdź koniecznie 32 Samsunga N 71.
pozdrawiam
 

GDA

New member
Różnice: SHARP vs PANASONIC

jasność 450 cd/m2 ; 500 cd/m2
HDMI x 1; x2
PC-in jest; brak

cena 3999; 3500

wybór należy do Ciebie
 

autorus

New member
No niestety dołożyć będziesz raczej musial, ale pamiętaj czas działa na twoją korzyść :)

Ja bym się zastanowił nad Lg 32LB1r, swego czasu chwalony przez Kikiego. No ale to niestety 4kzł.
 

albert123

New member
Witam!
Czytam ostatnio o nowych sharpach i wydaje mi sie ze warto by bylo poczekac dolozyc ok 1500 i kupic 42xd1 jeszcze nie widzialem go w akcji ale kazdy zachwala
pozdrawiam
 

GDA

New member
semaisa napisał:
Jezeli chodzi o 2gie hdmi to w sharpie zastepuje mi to ''PC in''.
Ale to nie jest zastępstwo kompatybilne przecież - mając "N-kę" i DVD z DHMI nie podłączysz już tych dwóch urządzeń jednocześnie

a kol;ejna sprawa ze sharp pochlania swiatlo sloneczne , a panasonic nie...
Panasonic też ma szereg "narzędzi" poprawiających obraz jak chociażby zaawansowany system LCD AI -system sztucznej inteligencji który dostosowuje jasność podświetlenia oraz kontrast tak aby uzyskac doskonały obraz
 

woles

New member
Sharp

Jeszcze niedawno bylbym skłonny na JVC (z tych modeli które wymieniłeś) ale teraz zdecydowanie Sharp XD1 - sam napis FULL HD robi wrażenie ;) i to w cenie niewiele wyższej niż JVC. Ponadto jest bardzo zachwalany przez doswiadczonych członków tego forum.
 

eFlash

New member
re

A ja mam takie proste pytanko:

W jaki sposób do Panasonica TX-32LX60P można podłączyć komputer? Chodzi mi o to czy trzeba kupić jakąś przejściówkę łączącą wyjście karty graficznej kompa z wejściem HDMI, czy też w jakiś inny sposób?

Pozdrawiam
 

Przemcio73

New member
woles napisał:
Jeszcze niedawno bylbym skłonny na JVC (z tych modeli które wymieniłeś) ale teraz zdecydowanie Sharp XD1 - sam napis FULL HD robi wrażenie ;) i to w cenie niewiele wyższej niż JVC. Ponadto jest bardzo zachwalany przez doswiadczonych członków tego forum.
Witam. Ja polecałbym natomiast samsunga 40" LE40F71B - także full hd! Jestem mało obiektywny, bo posiadam także samsunga;) http://www.skapiec.pl/site/cat/22/comp/109296
pozdrawiam
 
Do góry