Jakiego kupić LCD? Jeśli ktoś nie wybrał jeszcze marki

KTóRY BYś WYBRAł LCD ?


  • Total voters
    0

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Vaterland - ten JVC G 80 - u nas kosztuje znacznie więcej. I jest w tej spozycjonowaj cenie najczęściej wybierany na prezentacjach, jeśli do tego jeszcze będziesz miał tak dobry sygnał kablowy i trzy x HD . To o jakość obrazu możesz być spokojny. Jakby coś to odkupię od Ciebie ten model.
A inne wyposażenie jest po stronie JVC.
Możesz też zaszaleć i sprawdzić 37 P 80. Z dobrych sygnałów rewelacja .
Wymaga czasu na ustawienie.

slwi - ja bym sięgał po 32 Ra 1 Sharp , 32 WD1 Sharp , 32 Lx 70 Panasonic, 32 JVC G 80 . Tu masz nowe rozwiazania i nową jakość.
Zostałbym przy 3000 zł . A za kasę kup na rok dobry sygnał cyfrowy bedziesz :D zadowolony.

mazand - ale to ma być do komputera w wiekszej ilosci czasu?

JNX - podałem Ci szersze spektrum wykorzystania . LCD Samsunga 32 R 81
jest dobrym telewizorem , ale w Sd nie wytrzymuje konkurencji. Dwa dni temu przyjechała specjalna ekipa od testów kamer I sprawdzali przy okazji ścianę lcd różnych na rozdzielaczach.
Pierwszy odpadł Samsung - z uwagi na "cukierkowe" kolory - tak określili.
W tej klasie olbrzymie ich zdziwienie zwrócił LG 32 LX2 jakościa szczegółów HD. Jeśli masz kasę na Sony V 2500 - to oczywiście że wrato dopłacić.
Ale decyzja należy do Ciebie.

Evitare - Samsung M 87 zostawia swoich młodszych braci mocno w tyle. Więc jeśli ma być Samsung to zdecydowanie 32 M 86.

jacecko - wybór pomiędzy 32 ra 1 a 32 WD1.
Ra 1 - ma przejsciówkę i po badaniach nie ma spadku czy róznicy jakości po tego typu wejsciu.
WD1 - ma już oddzielne wejście.
Pod Ra 1 mamy podpietego Xboxa - i jakość do pozazdroszczenia.

j3r2yk - Sharp 42 Xd1 - powinien spełnić Twoje oczekiwania .
Samsung jest w niższej klasie cenowej - no i 40".


werysoft - ale masz rozstrzał cenowy - istne szaleństwo.
Zdecydowanie najmnieszy pobór mocy i cenę do jakości masz:
JVC 56 HD Ila - 175 W
Loewe 37 Modus - 100 W
Jeśli nie masz noża na gardle - to we wrześniu /ok. 15.09./ będą w sprzedaży - pierwsze na rynku LCD 42 Full HD 100 HZ - JVC 42 V 80.
W USA zbierają dobre oceny.

beatband - ja zostałbym przy naprawdę extra wyborze czyli :
26 LX 70
JVC 26 s 60 ,
JVC 26 a 60
Sharp 26 Ad5
Do zwykłej kablówki to te dwa pierwsze. Sprawdź wygląd i możliwości.

pioro - ale o jakiej obniżce myślisz. tak jak zapowiadaliśmy za kilka dni wjedzie specjalna oferta na LCD 32" ale dla członków KLUBU HDTV. Więc musisz się zalogować - bo się bardzo bedzie opłacać.
 

mazand

New member
Kiki, średnio komputer jest podłączony do telewizora około 1-3 godzin dziennie. W komputerze mam kartę GF8600GTS Asusa i jedyny czytnik dvd. Dlatego myślę o zakupie napędu stacjonarnego i przewiduję, że nowy telewizor częściej będzie już głównie wykorzystywany do oglądania programów telewizyjnych - teraz z kablówki, a w przyszłości z którejś platformy cyfrowej.

pozdrawiam
 

jacecko

New member
KIKI- xbox`a to macie podpietego 360 czy tego pierwszego? Macie na skladzie jakies TV z Sharp`a bo w polowie miesiaca bym kupywal i czy jest sens doplacac te 200zl do modelu RA1, jakos WD1 bardziej mi sie podoba;) (chodzi o wyglad)
 

Pioro

New member
Z tego co porownywalem z innymi cenami na necie (najtanszy ra1e 3028 zl) a w e-panasonic.pl prawie 3500 zl... czy bedzie wiec obnizka cen? Czy narazie cena bedzie sie utrzymywala?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Pioro - o ceny pytaj . Jesli będziesz niebieski to cena zapewniam że jest wystarczająco dobra - więc już będziesz "zarobiony" .

Mazand - JVC 37 G 80 , Sharp 37 Ad5 , Samsung 37 R 81 - ja bym wybierał w tej kolejnosci.

jacecko - oczywiscie że warto , ale jeszcze dodam ze prawdziwa radość nie ma ceny :D

j3r2yk - niestety nie ma testów . W najbliższej przyszłosci czynimy starania o posiadanie każdego nowego modelu. I jeszcze to się znacznie poprawiać gdy nasza rodzina niebieskich - będzie większa :)
 

j3r2yk

New member
A jak wygląda sprawa z serwisem Sharp i Samsung? Słyszałem, że Sharp ma serwis tylko w W-wie a i tak większość przypadków ląduje za granicą... Z Samsungiem podobno nie ma takich problemów.
Prawda czy jestem w błędzie?
 

Pioro

New member
Kiki a jak wygląda sprawa z prezentacja?? ile kosztuje prezentacja w e-panasonic? Jest na pisane, że za darmo ale nie chce mi się wierzyc, że przyjezdzacie do domu, po prezentacji klient mowi ze nie wybiera zadnego tv a Wy jak nigdy nic wracacie do domu:)
 

jarwisz

New member
Bez reklam
Pioro napisał:
Kiki a jak wygląda sprawa z prezentacja?? ile kosztuje prezentacja w e-panasonic? Jest na pisane, że za darmo ale nie chce mi się wierzyc, że przyjezdzacie do domu, po prezentacji klient mowi ze nie wybiera zadnego tv a Wy jak nigdy nic wracacie do domu:)

nie wiem jak jest teraz ale niedawno
200zł - jak nic nie wybrałeś
100zł - jak coś kupiłeś

pozd
 

Pioro

New member
a wiec dzisiajogladalem mecz manu-chelsea na canl+ sport (zwyklym). ogladalem poprzez toye cyfrowa, na funai 32 caly. Obraz nawet niezly tylko po bokach jakby jest pas centymetrowy od gory do dolu ktory jest jakby ciemniejszy, zarowno po lewej jak i prawej strony. Nie wiem moza na "sile" cos probuje wykryc, bo z tego co wiem to ten tv nie ejst dobrze oceniany. Ktos go testowal? a ta prezentacja droga:(
 

grzesieks

New member
może tu mi ktoś pomoże???


Wiem że jestem 1000 zielonym użytkownikiem który sienie zna i prosi o pomoc, ale.... prosze pomóżcie i z góry dziękuję!!

1. CO kupić
Sharp LC-32SA1EA
Sharp LC-32AD5 E
Samsung LE32M71B
JVC a80 a może G80
Sony KDL-32S2530 K
panas LE7

a może inny

nieduży salon 2,5 - 3,5 metra
polsat cyfrowy z dekodera echostar 616, może kiedyś jak polsat wprowadzi to dekoder z HD
głownie bajki oglądane przez dzieci, ja sport (piłka) i normalna TV
czasem film z DVD, kompa nie będe podłączał

CO kupić w mojej sytuacji???

2. podobno można zamówić prezentację
może i ja bym skorzystał, ale może osoba prezentująca pozbawiła by mnie kłopotu i sama zapowiedziała jakie 3 modele mi pokaże?
ile to kosztuje?

3. Chcę kupic tanie kino domowe, tanie ale które?

4. Chcę to zamontować na ścianie
ale chce także dvd i dekoder by postawić na ścianie bo mam małe dzieci i mam dość kanapek w VHS:):)
czy są jakieś rozwiązania półki by jednocześnie powiesić LCD i postawić dekoder i dvd:hmm: :hmm: :hmm: :confused: :confused: :roll:


Dziękuję za jakąkolwiek podpowiedź:)
 

rafcio76r

New member
Bez reklam
grzesieks napisał:
może tu mi ktoś pomoże???


Wiem że jestem 1000 zielonym użytkownikiem który sienie zna i prosi o pomoc, ale.... prosze pomóżcie i z góry dziękuję!!

1. CO kupić
Sharp LC-32SA1EA
Sharp LC-32AD5 E
Samsung LE32M71B
JVC a80 a może G80
Sony KDL-32S2530 K
panas LE7

a może inny



Hej,
Z wyżej wymienionych zdecydowanie polecam Panasonica LX70P (lub jeśli masz więcej pieniążków wersję LX700P). Alternatywą do Panasa jest najnowszy JVC P80 oraz Sharp RD2E. Możesz też się zastanwić nad Sony D3000 (super czerń, ale jak dla mnie smużenie przy b. szybkim ruchu nie do zaakceptowania).
Co do wspomnianej przez Ciebie prezentacji, to skontaktuj się w tej sprawie z Kikim. Porównaj sam jak tee modele chodzą "na żywo" i dopiero wtedy podejmij decyzję.

Pozdro:)
Rafał
 

grzesieks

New member
no dzięki za odpowiedź

ale
wybór:
1. CO kupić
Sharp LC-32SA1EA
Sharp LC-32AD5 E
Samsung LE32M71B
JVC a80 a może G80
Sony KDL-32S2530 K
panas LE7

wskazuje że kasy mam max 2500-2700

a co z innymi pytaniami:)
 

smoke

New member
Witam wszystkich.
Ja także chcę kupic tv LCD.
Czytam to forum od kilku dni i zastanawiam się między:
1. Panasonic 32 LX 70 P
2. Sony 32 V 2500

Pokój ma okna na południe, tv będzie na ścianie przy oknie od wschodu, tak że słońce po południu świeci na tv, ale mam rolety w oknach. Nie chcę wydać więcej niż 3500. sygnał z kablówki, (w tym roku ma byc cyfrowa kablówka) plus DVD.

Może istnieje jakaś altrnatywa do tych modeli ?
Dziękuję za wszelkie sugestie.
 

krecha2

New member
pomoc przy kupnie Lcd ... Rozmiar 42-46 Cali Max panel najlepiej full hd (mam zamiar kupic Ps3) zastanawiam sie nad sharpem xd1e sygnal narazie kablowka ale przy kupnie tv zmienie na N-ke ...doradzajcie:) cena do 7000 jezeli macie jakies drozsze na oku rowniez napiszcie :)
 

Alexxxxx

New member
Witam wszystkich
Mam pytanie: jakie LCD wybrac do małego pokoju, tzn. odległość ogladania 2-3m. Podlaczone bedzie n i laptop (DVD, DivX), byc moze jakas konsola (xbox albo ps3) ale to moze... Jaka marka i wielkosc?? Myslalem nad 26" soniaczem albo samsungiem ale sam juz nie wiem jak troche forum poczytalem...Jakie LCD robi dell??
Pozdr
Alex
 

carloawake

New member
:/

Witam wszystkich widzę ze nie jedna osoba boryka sie z moim problemem ....

mam do wydania na telewizorek 3600 zl

chciał bym 37 cali ale pewnie nie znajdę fajnego tv'ka w tej granicy cenowej

Moje wymagania co do tv to:

Dobry obraz z kablówki

Commponent żeby podłączyć XBOX'a 360

wejście d-sub żebym mógł także podłączyć komputer , co zarazem wymaga żeby tv wyświetlił mi rozdzielczość 1366 x 768 - sygnał z kompa

no i nie obraził bym sie na dobry pip lub pap podział ekranu na puł byl by najlepszy


zastanawiam sie pomiędzy następującymi sprzętami ... w większości dzięki informacja z forum

LG 32LB2R - posiada wszystko co bym chciał lecz jest drogi

LG 32LC41R - niby jest następca powyższego i ma niezła cenę

PANASONIC TX-32LX70P - jest nowym sprzętem i wyczytałem ze całkiem bezleśnym lecz nie wiem jak współpracuje z komputerem

chyba ze ktoś ma jeszcze jakieś ciekawe sugestie dla mnie

dzieki i pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:

rafcio76r

New member
Bez reklam
grzesieks napisał:
może tu mi ktoś pomoże???


Wiem że jestem 1000 zielonym użytkownikiem który sienie zna i prosi o pomoc, ale.... prosze pomóżcie i z góry dziękuję!!

1. CO kupić
Sharp LC-32SA1EA
Sharp LC-32AD5 E
Samsung LE32M71B
JVC a80 a może G80
Sony KDL-32S2530 K
panas LE7

a może inny

Odp.1
Sorki myślałem, że chodzi o innego Panasa. W każdym razie z tych wymienionych polecam JVC G80. Możesz też obejrzeć Philipsa 32" LCD 32PFL7332. Obydwa TV są równie dobre. Osobiście skłaniałbym się ku JVC G80 dzięki świetnemu formatowaniu obrazu. Pamietaj też o Samsungu 32" LCD LE32M71B, który jako jedyny z wymienionej przeze mnie trójki ma układ 100 Hz, a to bardzo wążne przy eleminacji efektu smużenia "w tzw. szybkich obrazach".


2. podobno można zamówić prezentację
może i ja bym skorzystał, ale może osoba prezentująca pozbawiła by mnie kłopotu i sama zapowiedziała jakie 3 modele mi pokaże?
ile to kosztuje?


Odp. 2
Prezentacje przeprowadza Kiki i z nim się skontaktuj w te sprawie. Na prezentację polecam wybrać:
- JVC 32 G80
- Philips 32" LCD 32PFL7332
- Samsung 32" LCD LE32M71B z układem 100 Hz

3. Chcę kupic tanie kino domowe, tanie ale które?

Odp. 3
Tu Ci nie pomogę. Mam kino domowe w starym Xboxie, który czyta wszystkie formaty :p
Sprawdź na www.agito.pl Są tam ciekawe zestawy i do tego w bardzo korzystnej cenie:)

Pozdro
Rafał
 

rafcio76r

New member
Bez reklam
smoke napisał:
Witam wszystkich.
Ja także chcę kupic tv LCD.
Czytam to forum od kilku dni i zastanawiam się między:
1. Panasonic 32 LX 70 P
2. Sony 32 V 2500

Pokój ma okna na południe, tv będzie na ścianie przy oknie od wschodu, tak że słońce po południu świeci na tv, ale mam rolety w oknach. Nie chcę wydać więcej niż 3500. sygnał z kablówki, (w tym roku ma byc cyfrowa kablówka) plus DVD.

Może istnieje jakaś altrnatywa do tych modeli ?
Dziękuję za wszelkie sugestie.

W cenie do 3500 zł Panasonic 32 LX70P rządzi i ten model zdecydowanie polecam :-D

Pozdro
Rafał
 
Do góry