Jakiego kupić LCD? Jeśli ktoś nie wybrał jeszcze marki

KTóRY BYś WYBRAł LCD ?


  • Total voters
    0

Pioro

New member
ale czy widac jakakolweik roznice w obrazie miedzy 100 hz a mniejszymy hz? hmmm czyli do divx nie potrzeba wejscia hdmi w takim razie z tego co piszecie...
 

jarwisz

New member
Bez reklam
Pioro napisał:
ale czy widac jakakolweik roznice w obrazie miedzy 100 hz a mniejszymy hz? hmmm czyli do divx nie potrzeba wejscia hdmi w takim razie z tego co piszecie...
1.różnica jest taka że np nie ma smużenia
2.do divx nie potrzeba HDMI ale do divxHD już tak

marcel_76
PHILIPS 42PFL5322 - trudno mi cokolwiek na ten temat powiedzieć.Ta firma mi podpadła i omijam ją szerokim kołem.Strasznie zawyża swoje parametry i obecny Philips to nie ta sama firma co kiedyś,podobnie zresztą jak Sony.Ale Sony ma jeszcze wyjątki w swej ofercie.
 

marcel_76

New member
lcd 42

marcel_76
PHILIPS 42PFL5322 - trudno mi cokolwiek na ten temat powiedzieć.Ta firma mi podpadła i omijam ją szerokim kołem.Strasznie zawyża swoje parametry i obecny Philips to nie ta sama firma co kiedyś,podobnie zresztą jak Sony.Ale Sony ma jeszcze wyjątki w swej ofercie.[/quote]

no to co mi proponujesz w przystępnej cenie do 5000,00 pln:???:
 

kosa70

New member
N71 czy M87

Witam ciągle jeszcze nie kupiłem telewizora(za duży mętlik w głowie).Mam pytanie czy warto dopłacić do Samsunga M87, różnica w cenie w stosunku do N71 jest dość spora, N-ka w tej chwili w Agito kosztuje 2499 a M-ka 3329. Prosiłbym o odpowiedź jakie są za i przeciw.
 

jarwisz

New member
Bez reklam
marcel_76 napisał:
marcel_76
PHILIPS 42PFL5322 - trudno mi cokolwiek na ten temat powiedzieć.Ta firma mi podpadła i omijam ją szerokim kołem.Strasznie zawyża swoje parametry i obecny Philips to nie ta sama firma co kiedyś,podobnie zresztą jak Sony.Ale Sony ma jeszcze wyjątki w swej ofercie.
no to co mi proponujesz w przystępnej cenie do 5000,00 pln:???:[/quote]

do 5 kpln
- tylko 37 XD1 -GE1e
- z 42" - nic dobrego nie kupisz - chyba że chcesz 42XD1 z jego małymi wadami

kosa70 napisał:
Witam ciągle jeszcze nie kupiłem telewizora(za duży mętlik w głowie).Mam pytanie czy warto dopłacić do Samsunga M87, różnica w cenie w stosunku do N71 jest dość spora, N-ka w tej chwili w Agito kosztuje 2499 a M-ka 3329. Prosiłbym o odpowiedź jakie są za i przeciw.

poczytaj wątek o M87 i sam zadecyduj
wg.mnie racej jest krytykowany niż chwalony
 

marcel_76

New member
lcd42

jarwisz napisał:
no to co mi proponujesz w przystępnej cenie do 5000,00 pln:???:
do 5 kpln
- tylko 37 XD1 -GE1e
- z 42" - nic dobrego nie kupisz - chyba że chcesz 42XD1 z jego małymi wadami



poczytaj wątek o M87 i sam zadecyduj
wg.mnie racej jest krytykowany niż chwalony[/quote]

no to co kupić mogę znaleźć trochę więcej funduszy ale bez przesady koniecznie musi być 42":???:
 

devv

New member
Witam :)
Kolej na mnie.
Jak większość nowych uzytkowników mam problem, a mianowicie chodzi o kupno LCD, nie dla mnie, a DLA RODZICÓW :)

najpierw cena - do 3500 zł
rozmiar - 32" - 37"
odległość - 3-3,5 m

myślę, że nie będzie to duży problem, ponieważ LCD ma służyc głównie do oglądania tv (sport, filmy), żadnyh komputerów,żadnych gier... tylko i wyłącznie tv, no ewentulanie kiedyś tam jakies dvd :)
jesli chodzi o telewizję to na chwilę obecną jest UPC, w niedalekiej przyszłość na pewno platforma hd (cyfra + lub N )

zastanawiałem się nad:
- SAMSUNG LE32R82B
- SAMSUNG LE37S81B

czekam na propozycje i porady

pozdrawiam !
 

jarwisz

New member
Bez reklam
Pioro napisał:
jak wiadomo prawie robi roznice:) czym dokladnie sie roznia?, orpocz oczywiscie ceny roznica okolo 500 zl:)
jakbyś poszukał to byś znalazł - nawet tu na forum

LX700 od LX70 różni się możliwościa obsługi kart SD i dużo lepszym dźwiękiem
wyisciem cyfrowym audio i jednym hdmi więcej.
 

devv

New member
Witam :)
Jak większość nowych uzytkowników mam problem, a mianowicie chodzi o kupno LCD, nie dla mnie, a DLA RODZICÓW :)

najpierw cena - do 3500 zł
rozmiar - 32" - 37"
odległość - 3-3,5 m

myślę, że nie będzie to duży problem, ponieważ LCD ma służyc głównie do oglądania tv (sport, filmy), żadnyh komputerów,żadnych gier... tylko i wyłącznie tv, no ewentulanie kiedyś tam jakies dvd :)
jesli chodzi o telewizję to na chwilę obecną jest UPC, w niedalekiej przyszłość na pewno platforma hd (cyfra + lub N )

zastanawiałem się nad:
- SAMSUNG LE32R82B
- SAMSUNG LE32M87B
może jakiś SHARP
czekam na propozycje i porady

pozdrawiam !
 
Ostatnia edycja:

rafcio76r

New member
Bez reklam
devv napisał:
Witam :)
Jak większość nowych uzytkowników mam problem, a mianowicie chodzi o kupno LCD, nie dla mnie, a DLA RODZICÓW :)

najpierw cena - do 3500 zł
rozmiar - 32" - 37"
odległość - 3-3,5 m

myślę, że nie będzie to duży problem, ponieważ LCD ma służyc głównie do oglądania tv (sport, filmy), żadnyh komputerów,żadnych gier... tylko i wyłącznie tv, no ewentulanie kiedyś tam jakies dvd :)
jesli chodzi o telewizję to na chwilę obecną jest UPC, w niedalekiej przyszłość na pewno platforma hd (cyfra + lub N )

zastanawiałem się nad:
- SAMSUNG LE32R82B
- SAMSUNG LE32M87B
może jakiś SHARP
czekam na propozycje i porady

pozdrawiam !

Hej,
Samsungów nie polecam. W cenie do 3500 zł zdecydowanie najlepszy wybór to Panasonic 32 cale LX70P na agito w cenie 3368 zł :twisted:

Pozdro
 

smoke

New member
rafcio76r napisał:
Hej,
Samsungów nie polecam. W cenie do 3500 zł zdecydowanie najlepszy wybór to Panasonic 32 cale LX70P na agito w cenie 3368 zł :twisted:

Pozdro

Czy kupowanie w Agito lub innych sklepach internetowych jest całkowicie bezpieczne? Chodzi mi głównie o to czy nie przyśla mi jakiegoś tv z "przebiegiem".
Pytałem o LX 70 w kilku sklepach na Śląsku i albo nie było w hurtowniach, albo cena z kosmosu, albo jak w jednej z większych sieci mają w całej Polsce po jednym na sklepie. :confused:
 

p_szubert

New member
LCD 32" do 3000 zł

Witam.

Proszę o poradę.Chcę kupić LCD 32" do 3000zł.Trochę czytałem recenzji ale ma mętlik w głowie. Telewizor ma służyć wyłącznie do oglądanie TV kablowej.
Pokuj nasłoneczniony, odległość ok 3-4 m.
 

rafcio76r

New member
Bez reklam
smoke napisał:
Czy kupowanie w Agito lub innych sklepach internetowych jest całkowicie bezpieczne? Chodzi mi głównie o to czy nie przyśla mi jakiegoś tv z "przebiegiem".
Pytałem o LX 70 w kilku sklepach na Śląsku i albo nie było w hurtowniach, albo cena z kosmosu, albo jak w jednej z większych sieci mają w całej Polsce po jednym na sklepie. :confused:

Możesz smiało kupować na agito. Ten sklep ma już uznaną markę. Według tygodnika "Wprost" to najlepszy sklep internetowy w Polsce w roku 2006. Takie wyróżnienie w rankigu przeprowadzonym przez tą gazete samo mówi za siebie. Znajomy kupywał pół roku temu TV w tym sklepie i wszystko oki:) Z kolei koleżanka kupowała odkurzacz i też obsługa pierwsza klasa.
Co do TV z przebiegiem, to na taki TV może prędzej trafić w normalnym sklepie, zwłaszcza w tych dużych typu Media Markt, gdzie TV chodzą "na okrągło" od otwarcia do zamknięcia. Sam kupiłem Sharpa 32 cale CRT panorame 100Hz w Media Markcie i niestety po 3,5 roku chodzenia kineskop zużyty i do wymiany:( Nigdy nie kupię w tym sklepie ani TV ani monitora, bo tam właśnie sprzedają wyeksploatowane TV i monitory. Do Media Marktu można jedynie iść pooglądać TV, upatrzyć sobie konkretny model a następnie zamówić w sklepie typu agito lub u jakiegoś zaufanego sprzedawcy, który nie wpuści nas w kanał.
O Panasonica LX70P możesz być spokojny, to nowy model, dlatego też na 100% nie będzie mógł być wyeksploatowany, bo jest na rynku dopiero od maja lub czerwca bieżącego roku:)
Pozdrawiam;)
Rafał
 
Do góry