Jakie wasze zdanie Philips 65PUS6754/12 czy Samsung ue65ru7172

Paździoch1

Klub HDTV.com.pl
VIP
Ja końcem roku będą kupował Philipsa 43PUS85X5
Gdzie x oznacza rodzaj pilota i kolor podstawy

Więc Ty również mógłbyś wybrac ten model tylko większy, chyba ze koniecznie ma być bez Androida to wtedy 65PUS7XX5 http://www.hdtv.com.pl/forum/philip...anym-saphi-p5-hdr10-dolby-vision-i-alexa.html

Jeśli Tobie nie zależy na utworzeniu jednej listy kanałów naziemno-satelitarnej, to nie musi być Philips, może być LG, TCL.
W telewizorach Xiaomi nie wiadomo jaka jest wersja HbbTV, czy posiada kodek E-AC-3 oraz AC-4 które są wymagane w Polsce w specyfikacji ktora obowiązuje od 1 grudnia 2019 roku.
 
Ostatnia edycja:

janunio

New member
Bez reklam
Wskazany model jest w fazie finalnej wyprzedaży. To powód bardzo atrakcyjnej ceny.

każdy chwali to co ma i z reguły nie zawsze idzie to w parze z obiektywna oceną i radą.
Nie do końca tak jest. Od lat trwa moda na teksty typu: kupiłem TV; ale syf. Zwracam.
jeśli ktoś jest handlowcem też nie zaoferuje tego co ocenia również i pozytywnie lecz to co musi sprzedać lub to z czego ma większy zysk.
To całkowicie błędna koncepcja. Każdy handlowiec walczy jedynie o jak największy obrót. Czyli o długą kolejkę do kasy. Lech Wałęsa w 1980 r. nauczał; nie róbmy 1 jajka za 100 zł tylko 100 jajek po złotówce.

Prosiłem Cię o napisanie co Cię zdumiewa w mojej wypowiedzi ? Pozdro.
 

janunio

New member
Bez reklam
Zawsze są trzy fazy dynamiki cenowej: przeszacowanie z powodu premiery = dopłata za nowość, cena właściwa i na koniec cena wyprzedażowa dla wyczyszczenia magazynu z resztek serii.
 
Ostatnia edycja:

janunio

New member
Bez reklam
Ambilight to mocno dopracowany system doświetlenia przestrzeni za TV. Oczywiście, że wyłączenie nie stanowi najmniejszego problemu. Na pilocie jest przycisk, który wywołuje opcje. Dla mnie to źródło światła za dnia jest zbędne. Więc robię "OFF". Włączone pobiera ok. 4 Waty. Roczny koszt po podwyżce to 6,50 pln.
Ambilight to wyłączny patent firmy.
 
Ostatnia edycja:

janunio

New member
Bez reklam
Wczorajszy update zmienił całkowicie nastawy systemu AMBILIGHT.
Teraz śledzenie audio ma trzy tryby:
Lumina - do oglądania teledysków
RETRO - do słuchania głośnej muzyki retro (?)
Rytm - do słuchania rytmicznej muzyki.
 

janunio

New member
Bez reklam
6754 ma dodatkowo DLNA.
DLNA to dodatkowa funkcja w telewizorze, dzięki niej można bezprzewodowo dzielić pliki multimedialne między telewizorem a innym urządzeniem. Możemy więc wyświetlić film lub pokazać zdjęcie na telewizorze, np. bezpośrednio z naszego smartfona. Jest to duże ułatwienie, gdy nie wymaga podłączenia kolejnych kabli, których i tak zawsze jest za dużo. Funkcja niezbędna dla ludzi, którzy lubią oglądać pokazy zdjęć lub filmy z Internetu, na dużym ekranie.
 
Do góry