Jakie wasze zdanie Philips 65PUS6754/12 czy Samsung ue65ru7172

Kurakaodr

Member
Potrzeb większych

Tylko marka Philips, koniecznie niech poszuka/wybierze inny model z systemem Android TV
a010.gif
 

janunio

New member
Bez reklam
Mi Box S to znakomite uzupełnienie. Pisałem o tym w pierwszym poście.

Tego Sama ma sąsiad. Matryca jest niejednorodna. Odwzorowanie kolorów dalekie od realu. Są takie cukierkowe. W sklepie to się podoba ale w domu to dramat. Brak dts audio. Brak systemu Ambilight. To tak na początek.

Philips ma HDR Dolby Vision (NETFLIX 4K) i Atmos czego w Samie brak.
Upłynniacz dla 24 fps to jeden z najlepszych na rynku.
Jasność w warunkach domowych jest aż za duża.
Ambilight sprawia, że kontrast wydaje się większy. Przy konsoli ustawiam Ambilihgt na Audio. Wtedy jest czad. Oczy się nie meczą. To wielki plus.
Brak OS Android powoduje, że system działa bardzo szybko. Układ z Mi BOX S jest optymalny.
Czyta wszystkie formaty audio i video. Świetny slide show do frezentacji fotek.
Nieźle brzmi jak za taka cenę - 2 400 zeta.
Element patriotyczny - produkcja Gorzów Wielkopolskich. To gwarantuje długi czas serwisowania. Dlatego ten model to hit sprzedażowy.
 
Ostatnia edycja:

Fantomek40

New member
Przyznać trzeba że opinia zdumiewająca ciekawe tylko czy wg stanu faktycznego czy kolega jest fanem Philipsa lub handlowej) z drugiej strony mój 15letni LCD Philips 42pfl5322 chodzi bez zająkniecia nic się nie dzieje po wymianie matrycy z 13 lat temu
 

Paździoch1

Klub HDTV.com.pl
VIP
Samsung daje na Polskę wersję HbbTV 1.0 z 2010 roku, i nie działa przez to na nim Polsat News, kup Philipsa z 2020 roku na Androidzie
 

janunio

New member
Bez reklam
- opinia zdumiewająca
- ciekawe tylko czy wg stanu faktycznego czy kolega jest fanem Philipsa ?


Napisz proszę co cię zdumiewa w moim poście.
OK! Jestem fanem TV Philips zaś opis jest całkowicie zgodny ze stanem faktycznym. Mam kilka TV w codziennym użytkowaniu i niezłą znajomość tej marki.
Jeżeli masz dalsze pytania to pytaj.

Pamiętaj, że Xisiek i Efel (stosują wiele innych ników) to są osoby zajmujące się od lat i za odpłatnością szkalowaniem m. innymi TV Philips. To dzieje się za przyzwoleniem "REDAKCJI". Nigdy nie daj się nabrać na treść wpisów tej "grupy przestępczej". Tym bardziej, że nie mają w praktyce nic do czynienia z telewizorami TV PHILIPS więc merytoryczność ich wpisów jest zawsze zerowa.
 
Ostatnia edycja:

Fantomek40

New member
Rozumiem kolego i nie przeczę jednak jak sam zauważysz każdy chwali to co ma i z reguły nie zawsze idzie to w parze z obiektywna oceną i radą. Podobnie sprawa wygląda jeśli ktoś jest handlowcem też nie zaoferuje tego co ocenia również i pozytywnie lecz to co musi sprzedać lub to z czego ma większy zysk. Dlatego tak trudno o rzetelne opinie i stąd mojw prośba o zdanie innych kolegów mających doświadczenie w tym segmencie aby wyrobić sobie jakieś zdanie w dylemacie.
 

Paździoch1

Klub HDTV.com.pl
VIP
Nie wolałbyś wziąć tegoroczny z końcówką 5 na końcu i z Androidem?
Jak mi nie wierzysz, to sprawdź sobie w specyfikacji Samsunga, że na Polske daje wersję HbbTV 1.0 z 2010 roku. Od stycznia 2021 wymaganą wersją na Polskę będzie minimum HbbTV 2.0.1, Philips ma jeszcze nowszą 2.0.2
Jak Philips nie pasuje kup sobie tegorocznego LG też ma wersję HbbTV 2.0.2, zeszłoroczne modele mają HbbTV 2.0.1

https://legislacja.rcl.gov.pl/docs//522/12328809/12654197/dokument453018.pdf

Jeszcze jedno, w Philipsie ułożysz sobie listę kanałów ulubionych z programów DVB-T i DVB-S nikt inny tego nie umożliwia, no może jeszcze Telefunken.
 
Ostatnia edycja:

czaro49

New member
Nie wolałbyś wziąć tegoroczny z końcówką 5 na końcu i z Androidem?
Jak mi nie wierzysz, to sprawdź sobie w specyfikacji Samsunga, że na Polske daje wersję HbbTV 1.0 z 2010 roku. Od stycznia 2021 wymaganą wersją na Polskę będzie minimum HbbTV 2.0.1, Philips ma jeszcze nowszą 2.0.2
Jak Philips nie pasuje kup sobie tegorocznego LG też ma wersję HbbTV 2.0.2, zeszłoroczne modele mają HbbTV 2.0.1

https://legislacja.rcl.gov.pl/docs//522/12328809/12654197/dokument453018.pdf

Jeszcze jedno, w Philipsie ułożysz sobie listę kanałów ulubionych z programów DVB-T i DVB-S nikt inny tego nie umożliwia, no może jeszcze Telefunken.
https://satkurier.pl/news/185905/producenci-tv-rynek-nie-jest-gotowy-na-hbbtv-w-wersji-202-akt.html .... Wszyscy jeszcze nie wprowadzili tego, bo nawet nie ma żadnych testów i prawdopodobnie nie będzie .. bo producenci mają to w dupie i tyle ,a tu już zaczyna sie szczujnia by kupować telewizor Philipsa bo jako jedyni mają jakąś wersje czegos , na co inni producenci gwiżdżą/// Najważniejsze jest by nowy telewizor miał obsługę DVBT-2/HEVC ...
 
Do góry